Skocz do zawartości

Krótkie pytania - krótkie odpowiedzi


Gość Nereusz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie nietypowe może pytanie... Na ile strój MJ w kawałku Smooth Criminal jest klasyczny, a na ile popowy :) Z przyjemnością poznałbym czyjąś analizę :)

jest dość klasyczny, ale z pewnymi (scenograficznymi) modyfikacjami.

teledysk w jutubie jest słabej rozdzielczości, więc wypowiem się na podstawie znalezionych zdjęć.

- kolory dość nieklasyczne - w szczególności połyskliwa niebieska koszula,

- garnitur biały w ciemny prążek - to jakby negatyw klasycznego,

- kapelusz ok,

- spodnie za krótkie, zapewne po to by wyeksponować białe spaty,

- spaty z kolei są zbyt obszerne, pewnie by dało się wyginać nogi w tańcu,

- spaty na loafersach to dziwne rozwiązanie,

- michael ma szelki, w takim wypadku szlufki w spodniach są niepotrzebne,

- nie licząc powyższych uchybień, spodnie z wysokim stanem mają klasyczne proporcje,

- najciekawsza jest marynarka - ma proporcje V z silnie zaznaczonymi ramionami, ale wydaje się lekka i zwiewna, jest zdaje się jednorzedowa i na jeden guzik, ale ma się wrażenie, że imituje dwurzędową,

ma klapy zamknięte ale przez to, że pozostaje cały czas rozpięta to prawdziwa dwurzędowa nie nadawałaby się do tego teledysku,

- i po co ta opaska na ramieniu?

post-250-1365892429563_thumb.jpg

post-250-13658924296_thumb.jpg

post-250-13658924296398_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kieszonkę będzie czasami widać, nawet jak się ma na sobie marynarkę. Chyba, że założysz kamizelkę, to wtedy kieszonką bym się nie przejmował :)

A skoro już jesteśmy przy poszetce lnianej, to mam pytanie do Panów. Mam lnianą poszetkę i widziałem różne lny i jakoś żaden nie umywał się do pełnej bieli bawełnianej. I zawsze ten len wyglądał na trochę mniej biały (coś jakby w stronę nie tyle ecru, co ivory).

Jakie są Wasze doświadczenia? Czy macie taką białą lnianą poszetkę, że jej biel jest tak jasna jak śnieżnobiałej koszuli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wybieram sie na 'bal' polowinkowy wiadomo ze na taka imprezę nie ma określonego dress codu na zaproszeniu, więc zastanawiam sie jak mam sie ubrać. Czy dobrze bedzie wyglądał ciemno szary garnitur w kratkę z brazowymi chucka buts ponieważ podoba mi sie takie zestawienie. Czy jednak pójść dość klasycznie granatowy bądź czarny garnitur czarne ozfordy? Można ubrać sie mniej formalnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zakłada się na wieczór, a w szczególności bal, brązowych butów.

Z tym ciemno szarym to bym się zastanowił, bo tutaj jak chcesz wyjść na bardziej zauważanego to szary w kratę może się sprawdzić, ale musisz do tego dodać jakiś jednolity, jedwabny krawat i białą poszetkę, aby zrekompensować resztę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.