Skocz do zawartości

Trzewiki (Boots), obuwie zimowe - zdjęcia, komentarze, kupno


Gość gccg

Rekomendowane odpowiedzi

@Hargin: finał opowieści jest taki, że czekałem 4 dni na łaskawą informacje "no discount will be granted" więc odesłałem buty na swój koszt oczywiście. W międzyczasie kupiłem Yanko 755Y i teraz się zastanawiam czy zażądać zwrotu gotówki od Markowskiego czy wymienić je na burgundowe.

@astaroth: jak Ci się uda egzemplarz i trafisz w rozmiar to będziesz miał rewelacyjne buty a jeśli nie to będziesz miał kłopot. Ja kupuję u nich buty od początku grudnia i końca nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te trzewiki raczej nie są w typie żadnego z użytkowników tego forum i myślę, że nikt Ci nie napisze, że są ładne.

Ok. Wcale tego nie oczekiwałem:) Chciałem Waszej opinii i bardzo za nią dziękuję. Niestety tak to jest jak się szuka czegoś w miarę normalnego za cenę<500pln, Wtedy w morzu kompletnej beznadziei nawet takie buty zwracają uwagę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy potrzebuję pomocy w kwestii rozmiaru trzewików.

 

Rozm. 8 leży na nodze praktycznie idealnie. Przyszwa schodzi się a buty są bardzo wygodne. Po zasznurowaniu jestem w stanie na siłę przesunąć stopę do przodu 0,5 - 1 cm.

 

Rozm. 7,5 jest dość ciasny na boki i przyszwa nie schodzi się.

 

Teoretycznie nie ma się nad czym zastanawiać, ponieważ rozm. 8 leży na nodze bardzo dobrze tylko co się stanie kiedy buty się rozbiją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zawsze kupuję buty, które są na mnie dobre od razu, ale może to błąd :)

 

Edit: Z drugiej strony skórzane buty faktycznie się rozbijają i niektóre mam luźne (ale to raczej od prawideł, dopiero od niedawna kupuje numer mniejsze). W sumie logicznie byłoby kupić przyciasne, ale myśl o tym że może jednak się nie rozbiją byłaby dla mnie paraliżująca :)

Edytowane przez Lorentz
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wybrał te, które są wygodne. Dobre buty nigdy nie rozbiły mi się na tyle, żebym nie mógł w nich komfortowo chodzić.

 

Dałem +1, ale znam wyjątek - dwie pary trzewików Yanko, w rozmiarze "na styk" i cisnące przy pierwszych 3 wyjściach. Dziś jest idealnie :) 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też kwestia preferencji. Buty "na styk" prawdopodobnie po pewnym czasie rozbiją się na tyle, żeby być wygodne ale bardzo dopasowane. Buty od razu wygodne albo pozostaną takie same albo trochę się rozbiją (ale prawie na pewno nie o cały rozmiar) i będą odrobinkę luźniejsze. Ja nie lubię bardzo dopasowanych butów, odrobina luzu mi nie przeszkadza i wybrałbym te wygodne od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałeś mu, żeby dołożył do Yanko? :mrgreen:

Moje doświadczenia z Markowskim, to: a. jedyne klasyczne buty, które mi się rozpadły po okresie użytkowania krótszym niż 4 lata; b. jedyne buty, których musiałem się pozbyć, tak były niewygodne (oczywiście a i b to dwie różne pary); c. najdroższa wysyłka (a wszystkie 15 par moich butów kupiłem internetowo).

Edit: a Francuzom wczoraj pokazaliśmy, gdzie ich miejsce (Kolegę @swordfishtrombone i wszystkich frankofilów przepraszam, a Moderatorowi wyjaśniam, że to nie o polityce, tylko o sporcie:-))

  • Oceniam pozytywnie 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.