Skocz do zawartości

Forumowa poradnia stylistyczna


Gość sancho

Rekomendowane odpowiedzi

Stoisz w rożnych pozycjach

Dzieki

Spróbowałem w podobnych

Dołączona grafika

Szkoda - nie mam kogo poprosić o normalne pstrykniecie mnie w mare naturalnej pozie.

Ale głównie chodzi mi o rade - zupełnie to beznadziejne, czy nie :)

No i z rozmiarem jakoś jeszcze nie połapałem. W plecach może być? Czy trzeba mniejszej?

No i wieczne pytanie o długość rękawów... W rożnych miejscach - zupełnie rożne o tym zdania :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na obu zdjeciach troche inaczej sie ukladaja.

na pierwszym szara wyglada na gorzej dopasowana i nie pasujaca w barkach, a na drugim to samo dzieleje sie z ta ciemna w paski.

Swoja droga, trzeba rozwazyc do czego bedziesz nosil marynarki, jako odd jacket ciemna w paski wydaje sie duzo ciezsza w uzyciu niz szara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na obu zdjeciach troche inaczej sie ukladaja.

na pierwszym szara wyglada na gorzej dopasowana i nie pasujaca w barkach, a na drugim to samo dzieleje sie z ta ciemna w paski.

Swoja droga, trzeba rozwazyc do czego bedziesz nosil marynarki, jako odd jacket ciemna w paski wydaje sie duzo ciezsza w uzyciu niz szara.

Te właśnie marynarki to w 90% powędrują do śmietnika. Bo to pierwsze nieudolne eksperymenty ze zmianą stylu.

Od dzieciństwa bylem strasznie gruby - i głównym zadaniem mojej garderoby było to jakoś zamaskować :oops:

Ale jakiś czas temu - postanowiłem coś zmienić z waga. Co-nieco z tego się udało

Dołączona grafika

Przy okazji, mus zmienić absolutnie cala garderobę (w stare ciuchy to mogę se teraz dwukrotnie zawinąć). To sobie pomyślałem - dlaczego nie zmienić i stylu ubierania na odrobinę lepszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szhaman, zabrzmi patetycznie ale jestes moim idolem. Chciałbym mieć tyle zaparcia co Ty i tak zmienić swoje ciało . Jednak kiedy ktoś interesuje się degustacją piw regionalnych i tytoniu na wygodnej kanapie słuchając ulubionej muzki to sam soie jest winien. Gratuluję Ci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.