Skocz do zawartości

Forumowa poradnia stylistyczna


Gość sancho

Rekomendowane odpowiedzi

A teraz mam swoje pytanie, też zresztą dotyczące poniekąd Suit Supply.

Czy nakładana brustasza (i zresztą pozostałe kieszenie też) - jak np. w tej marynarce:

http://eu.suitsupply.com/en/jackets/hudson-blue-plain/C774.html?start=10&cgid=Jackets

predestynują ją do wykorzystania _wyłącznie_ z chinosami lub jeansami, czy nada się ona także do wełnianych odd trousers z kantem? Widzę, że takie właśnie nosi model, ale mnie chodzi o look bardziej klasyczny, to jest bez rozwiązanych trzewików na dole zestawu:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nada się, nada.

Akurat trzewiki są zawiązane. Jak nie trzewiki to skróć je i będziesz miał zwykłe derby z dziurkami :) lub np.: "norweskie z rozdzielonym paluchem"

Szare flanelowe spodnie czemu nie. Może brązowe. Może z jakiejś innej wełny choć tu bym już patrzył na rzeczywistą marynarkę i fakturę tkaniny z jakiej jest wykonana.

Jeśli chodzi Ci o bardziej "normalny" look to pozbył bym się tej kamizelki :D

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koval, mosze, constantin, Ingvar - dziękuję za komentarze. Starałem się wybrać "z wieszaka" taki garnitur, który będzie najlepiej leżał, więc liczyłem się z poprawkami. Niestety nie miałem czasu na MTM. Garnitur oczywiście zakupiony po lekturze forum, więc przy ocenie nogawek i rękawów wiedziałem czym się kierować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, mi też się spodobała, po obejrzeniu na żywo będzie można wybrać kolor spodni (może fioletowe :)). Pierwsza moja myśl to było na ślub/wesele jako gość, ale właśnie nie wiem czy nie jest to zbyt krzykliwe ubranie. Może na Sylwestra? Dlatego właśnie tutaj napisałem, w poszukiwaniu rad, czy jest to ubranie warte uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta marynarka to odpowiedź na potrzeby naszych rodzimych celebrytów - zobaczymy ją w wielu kreacjach, z trampkami, trepami i klapkami. Osobiście omijałbym szerokim łukiem i pozostał na etapie podziwiania jej osobliwej urody na stronie Bytomia. 

 

Inna sprawa, że tegoroczna kolekcja FW w kategorii garnitury wydaje się całkiem udana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.