Skocz do zawartości

Miler Spirits & Style


4inHand

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, dziko napisał:

Czy w ramach "otwierania się na nowych klientów" planowana jest zmiana nazwy bloga na Miler klei ;-)

BTW: istnieją produkowane na zachodzie Europy garnitury half-canvas z włoskich tkanin w cenie 300 euro, jak marka fair-trade Uli Schott, czyli nie musi kosztować "znacznie więcej", a wręcz może mniej.

Zdziwisz się, ale tak :D  I BTW miło mi, ze czytasz mojego bloga! 

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

19 godzin temu, dziko napisał:

 

BTW: istnieją produkowane na zachodzie Europy garnitury half-canvas z włoskich tkanin w cenie 300 euro, jak marka fair-trade Uli Schott, czyli nie musi kosztować "znacznie więcej", a wręcz może mniej.

Ale chyba przyoszczędzili na projektancie i konstruktorze.

Uli.jpg

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎2018‎-‎02‎-‎15 o 22:31, Xune napisał:

Przecież są - w moderowanym wątku reklamowym. Już wcześniej pewne posty z wątków innych firm były wycinane. Jak to przeczytałem to pierwszym skojarzeniem było żeby moderator wyciął niepochlebne opinie, chociaż przyznaję że moje skojarzenie może być całkowicie rozbieżne z zamysłem stojącym za cytowanym zdaniem. Jesteśmy w dziale testy i recenzje produktów, umieszczamy w temacie testy, recenzje i spostrzeżenia na temat produktów danej marki. Jedyne co myli to faktycznie "nowa i stara" kolekcja, bo od czasu oryginalnego kolekcje zmieniły się na takie z większym udziałem kleju.

Z tą moderacją to bywa różnie ... np. choćby moje wpisy kilkanaście stron wcześniej dot. produktów/jakości powinny wg mnie z tego wątku akurat zniknąć (zostać przeniesione), gdy np. w wątku patine pojawiła się dyskusja o obsłudze klienta moderatorzy od razu przenieśli ją do stosownego działu o reklamacjach by nie zaśmiecać wątku firmowego, a gdy podobna dyskusja zaczęła się w wątku szewc24 nikt nie zareagował by ją przenieść ... podobnie jest np w wątku benevento ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@FONos Może tak się zdarzać. Po pierwsze, moderatorów jest kilku i choć uzgadniamy politykę moderacji, to jednak zdarzają się różne reakcje. Druga sprawa - jeśli mam natłok pracy i rzadziej moderuję, czasami nie jestem w stanie nadgonić wszystkich wątków. Dlatego najlepiej wykorzystywać zgłoszenia - te są obsługiwane przez nas w pierwszej kolejności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam wszystkich. Przeczytałem forum i mam pytanie dotyczące modelu Phoenix. Chciałem coś klasycznego na ślub. Pochodziłem trochę po sieciówkach ale nic mi się nie podobało. Bardzo podoba mi się Phoenix w wersji jeszcze nie klejonej za 1500  ale mam dylemat. Mam klasyczną sylwetkę i ponoć wersja RTW pasuję wg. sprzedawców idealnie. Wystarczy zrzucić 1 kg, wyciągnąć o 1 cm rękawy  oraz leciutko poluzować i skrócić nogawkę. Początkowo myślałem żeby kupić w systemie MTM ale to koszt o ponad 2000  większy dla tego modelu, a jeszcze muszę kupić wszystkie dodatki plus kamizelka. Czy Państwa zdaniem taki garnitur sprawdzi się dobrze na weselu czy lepiej zainwestować w coś lepszego? Czy warto kupić garnitur na pół roku przed weselem? Mam rezerwację do jutra ostaniej sztuki takiego zestawu i mam teraz mega dylemat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, godeath napisał:

Witam wszystkich. Przeczytałem forum i mam pytanie dotyczące modelu Phoenix. Chciałem coś klasycznego na ślub. Pochodziłem trochę po sieciówkach ale nic mi się nie podobało. Bardzo podoba mi się Phoenix w wersji jeszcze nie klejonej za 1500  ale mam dylemat. Mam klasyczną sylwetkę i ponoć wersja RTW pasuję wg. sprzedawców idealnie. Wystarczy zrzucić 1 kg, wyciągnąć o 1 cm rękawy  oraz leciutko poluzować i skrócić nogawkę. Początkowo myślałem żeby kupić w systemie MTM ale to koszt o ponad 2000  większy dla tego modelu, a jeszcze muszę kupić wszystkie dodatki plus kamizelka. Czy Państwa zdaniem taki garnitur sprawdzi się dobrze na weselu czy lepiej zainwestować w coś lepszego? Czy warto kupić garnitur na pół roku przed weselem? Mam rezerwację do jutra ostaniej sztuki takiego zestawu i mam teraz mega dylemat.

To Twój ślub? Mając pół roku zapasu możesz kupić Phoenixa i na spokojnie w domu przymierzyć, skonsultować ew. poprawki z krawcem i podjąć decyzję czy zostawiasz/zwracasz. Na żywo produktu nie widziałem, ale na zdjęciach wydaję się być w porządku. Jeśli nie chodzisz często w garniturze i ma to być jednorazowy wydatek, to też nie ma sensu nadwyrężać budżetu. Jeden porządny garnitur w takim wypadku Ci wystarczy na długi czas, a jak mniemam Phoenix do tej grupy należy. Oczywiście "duże pieniądze" to bardzo subkietywne kryterium... w tej kwocie możesz jeszcze wybierać z ofery SuitSupply - mam od nich garnitur i mogę z czystym sumieniem polecić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Radzikowsky napisał:

To Twój ślub? Mając pół roku zapasu możesz kupić Phoenixa i na spokojnie w domu przymierzyć, skonsultować ew. poprawki z krawcem i podjąć decyzję czy zostawiasz/zwracasz. Na żywo produktu nie widziałem, ale na zdjęciach wydaję się być w porządku. Jeśli nie chodzisz często w garniturze i ma to być jednorazowy wydatek, to też nie ma sensu nadwyrężać budżetu. Jeden porządny garnitur w takim wypadku Ci wystarczy na długi czas, a jak mniemam Phoenix do tej grupy należy. Oczywiście "duże pieniądze" to bardzo subkietywne kryterium... w tej kwocie możesz jeszcze wybierać z ofery SuitSupply - mam od nich garnitur i mogę z czystym sumieniem polecić :)

No niestety mój ;) Chciałbym wyglądać ładnie i elegancko stąd wszystkie pseudo smokingi itd. odpadają, a miałem kilku kolegów co o zgrozo ubrali takie rzeczy na swoje śluby ;) Jedynie ubieram garnitur na okazje i ew. jakieś eventy firmowe. Do tej pory miałem zestaw Próchnika za podobną kwotę ale jak poczytałem trochę forum/artykuły to już wiem jakie błędy zrobiłem ;) Na pewno nie chce pseudo smokingów. SuSu wiem, że jest chwalone ale jednak wolę coś na miejscu. Budżet miałem ok 3,5 ale jak mogę mieć taniej i dokupić fajne dodatki np. kamizelkę to zacząłem głęboko myśleć czy naprawdę za tą kwotę jest sens  iść na siłę w stronę MTM. Martwi mnie tylko jeszcze trochę to, że waga idzie w dół i tak realnie patrząc to jeszcze z 6kg pójdzie jeszcze na minus. Przy MTM mógłbym zrobić przymiarki nawet ok. 2-3 miesiące przed ślubem Mam nadzieję, że opinie w salonie Miler nie były próbą pozbycia się ostatniej sztuki tego modelu w RTW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, roter6 napisał:

@4inHand Czy wiadomo kiedy planowana jest sesja przymiarkowa w Warszawie? Z chęcią bym coś przymierzył;)

 Sesje odbędą się w Warszawie oraz Wrocławiu:

WROCŁAW - 17/03/2018: Hotel Monopol, Heleny Modrzejewskiej 2, 9:00 - 19:00

WARSZAWA - 18/03/2018: Pałac Lubomirskich, plac Żelaznej Bramy 10, 9:00 - 20:00

Serdecznie zapraszamy! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.03.2018 o 10:32, ciasteczkowy napisał:

Widzę że ruszył już preorder. Kiedy jest planowana realizacja zamówień z preorderu?

I pytanie organizacyjne - czy do preorderów przysługuje prawo do odstąpienia od umowy?

Granatowy i szary garnitur Phoenix, szary garnitur Turin oraz granatową marynarkę Turin wyślemy do 04.04.2018. Pozostałe garnitury i marynarki zostaną wysłane do 26.04.2018

Do preorderów przysługuje prawo do odstąpienia od umowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, również zauważyłem że wystartował pre-order. Przewertowałem forum, ale nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie. Już wyjaśniam, 21 kwietnia bieżącego roku biorę ślub (co prawda garnitur już mam). Jednak stoję przed dylematem wybrania kompozycji na poprawiny. I tu pojawia się MILER MENSWEAR. Zastanawiam się nad granatową marynarką (Madeira, Turin) i chinosy (jasny kolor: beż lub sahara). Raczej elegancko ale bez przesady, w końcu to już drugi dzień imprezy i nawet świeżo upieczony mąż powinien się wyluzować 😊. Czy w sklepie firmowym w Poznaniu (podgórna 4) jest możliwość przymierzenia "nowego asortymentu” w pełnej rozmiarówce. Kiedy kolekcja będzie dostępna, lub jaki jest czas oczekiwania, czy udało by mi się wyrobić przed moim ślubem?

Btw. Zamierzam wybrać się do Poznania w następnym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Cichutki napisał:

 Czy w sklepie firmowym w Poznaniu (podgórna 4) jest możliwość przymierzenia "nowego asortymentu” w pełnej rozmiarówce. Kiedy kolekcja będzie dostępna, lub jaki jest czas oczekiwania, czy udało by mi się wyrobić przed moim ślubem?
 

Odpowiedź na pytanie w poście powyżej. Jak zamówisz Turina to dostaniesz przed weselem, jak Madeire to nie ;)

 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dokładnie tak, jak napisał @Brazzi. My dodamy tylko, że przymierzyć w naszym sklepie (i podczas zbliżających się sesji przymiarkowych) można pełną rozmiarówkę szablonowych modeli granatowego Phoenixa. Jest ona tożsama z rozmiarówką pozostałych garniturów i marynarek, w związku z czym to na jej podstawie ustalimy poprawny rozmiar. Wszystkie modele z nowej kolekcji można zobaczyć na żywo i przymierzyć w wersji 182/100 Slim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Miler Spirits&Style napisał:

Jest dokładnie tak, jak napisał @Brazzi. My dodamy tylko, że przymierzyć w naszym sklepie (i podczas zbliżających się sesji przymiarkowych) można pełną rozmiarówkę szablonowych modeli granatowego Phoenixa. Jest ona tożsama z rozmiarówką pozostałych garniturów i marynarek, w związku z czym to na jej podstawie ustalimy poprawny rozmiar. Wszystkie modele z nowej kolekcji można zobaczyć na żywo i przymierzyć w wersji 182/100 Slim :)

Dziękuje bardzo za informacje, nie pozostaje nic innego jak złożyć w poniedziałek wniosek o  urlop i wybrać się ze Szczecina w podróż do Poznania, oczywiście do Waszego salonu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.03.2018 o 00:05, Enygma napisał:

Więc można liczyć na to, że jeśli teraz się nie zdecyduję, to będzie możliwość że na zimę znów zostaną odszyte poszczególne modele?

Prawdopodobnie będzie taka możliwość, jednak dotyczyć ona będzie wyłącznie wymienionych w poprzednim poście garniturów i marynarek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.