Jump to content

Radzikowsky

Użytkownik
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Radzikowsky

 1. Panowie, co może być przyczyną takiego odbarwienia? Buty były narażone jedynie na kontakt ze śniegiem na chodnikach (wykluczam sól, gdyż służby zaskoczone zmianą pogody wczoraj jeszcze nie soliły chodników w mojej okolicy). Dodam, że buty były zabezpieczone kremem z dodatkiem wosku, który dołączył sprzedawca (Herring).
 2. Za (chyba) 3 dni Lancerto ma pokazać nową kolekcje - może będzie coś ciekawego.
 3. Panowie, Szukam nieformalnej kurtki na cieplejsze miesiące. Myślałem o czymś w stylu m-65, ale nie moge nigdzie znalezc odpowiednika bardziej "cywilnego". Co do budzetu, chcialbym sie zmiescic w kwocie do 600 zł. Z gory dziekuje za pomoc!
 4. To Twój ślub? Mając pół roku zapasu możesz kupić Phoenixa i na spokojnie w domu przymierzyć, skonsultować ew. poprawki z krawcem i podjąć decyzję czy zostawiasz/zwracasz. Na żywo produktu nie widziałem, ale na zdjęciach wydaję się być w porządku. Jeśli nie chodzisz często w garniturze i ma to być jednorazowy wydatek, to też nie ma sensu nadwyrężać budżetu. Jeden porządny garnitur w takim wypadku Ci wystarczy na długi czas, a jak mniemam Phoenix do tej grupy należy. Oczywiście "duże pieniądze" to bardzo subkietywne kryterium... w tej kwocie możesz jeszcze wybierać z ofery SuitSupply - mam od ni
 5. U Milera jest tylko jasny, zaś w Poszetce nie ma rozmiarówki. O CT myślałem, ale to na większe zamówienie.
 6. Szukam denimowej koszuli slim fit bez kieszeni i innych udziwnień. Coś w stym stylu:
 7. Radzikowsky

  Marka Loake

  Panowie, but z która podeszwą lepiej wybrać? Goodyear Welted Victory Rubber Sole (https://www.herringshoes.co.uk/loake/bedale_rubber-soled-brogue-boots/brown-calf) czy Dainite Rubber Sole (https://www.herringshoes.co.uk/loake/wharfdale_rubber-soled-brogue-boots/brown-burnished-calf) Jest jakaś znacząca różnica w tych podeszwach?
 8. Szanowni, które model z poniższych w waszej opinii będzie najbardziej uniwersalny (codzienny użytek do chinosów lub najprostszych jeansów)? Rozważam następujące modele: 1)https://eu.suitsupply.com/pl/jackets/havana-granatowy-gładki/C847.html 2)https://eu.suitsupply.com/pl/jackets/havana-marynarka-granatowy-gładki/C4760.html?cgid=Jackets&prefn1=closureID&prefv1=singlebreasted&prefn2=colorID&prefv2=blue&prefn3=fit&prefv3=Havana Jest jeszcze jeden, ale niestety cena odrobinę wyższa 3)https://eu.suitsupply.com/pl/jackets/havana-granatowy-gładki/C839H.htm
 9. Szanowni Forumowicze, Czy taki "pajączek" na bucie waszym zdaniem warto reklamować? Z tego co widzę w tym miejscu i tak powstanie załamanie, więc nie wiem czy warto się bawić w zwroty (buty to Berwicki 3010).
 10. Posłużyłem się nomenklaturą producenta (lambert/wółczanka). Planowałem założyć ją na wesele (gość) i obronę. Pozdrawiam.
 11. Zamówiłem koszulę, w opisie była wzmianka o mikrowzorze jednakże na zdjęciach był praktycznie niezauważalny. Dziś odebrałem paczkę i wzór jest bardziej dostrzegalny niż myślałem. Nie sądzicie, że jest zbyt "nachalna"?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.