Skocz do zawartości

Miler Spirits & Style


4inHand

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, Aspirujący napisał:

Chciałem złożyć większe zamówienie i skorzystać z preorderu na buty. Dostałem maila w którym jasno była mowa, że obowiązuje do 23.04. Okazało się jednak, że to błąd i wczoraj już promocja nie obowiązywała. Dodam, że otrzymałem conajmniej dwa maile, gdzie była mowa o tej dacie.

Miałem dokładnie to samo. Też nie kupiłem 23.04, bo sprzedawca nie chciał sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Panowie - jeszcze raz przepraszamy za nasz błąd związany z niewłaściwą datą na grafice.

Niestety mimo najszczerszych chęci, nie mogliśmy sprzedawać butów na zasadzie przedsprzedaży po jej zakończeniu - musieliśmy złożyć zamówienie u producenta, a nie mamy możliwości jego edycji. 

W tej chwili możemy zaproponować poczekanie do kolejnej akcji przedsprzedażowej, która rozpocznie się 4.05.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Miler Spirits&Style napisał:

Panowie - jeszcze raz przepraszamy za nasz błąd związany z niewłaściwą datą na grafice.

To może preorder na kalendarze? I jeden sobie kupicie?

P.S. I jak to "jeszcze raz"? Na mój mail z pytaniem o tę kwestię odpowiedzi nie dostałem...

  • Like 4
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to w ogóle zachodzę w głowę, o co tutaj sklep kruszy kopie. Różnica między wersją preorderową, a zwykłą nie wynika bezpośrednio z ceny produktu. To po prostu pasek dodawany gratis, który przez większość czasu sprzedawany jest za 100zł. Szacuję na podstawie doświadczenia, że cena jego produkcji oscyluje w granicach 50, w optymistycznej wersji 70zł. Ale z drugiej strony podejrzewam, że w takiej sytuacji sklep nie wystawia paragonu na pasek, a fakturę zakupową bierze, więc realny koszt zakupu spada do 35-45zł dzięki odliczeniom podatkowym.

Pozostawię każdemu do własnych rozważań kwestię, czy warto dla kilku marnych dych szargać sobie reputację i zawodzić stałych Klientów. Ja jednak jestem prostym człowiekiem i kiedy słyszę wielokrotnie z ust Pana Tomka, że mam do czynienia z produktami najwyższej jakości, to zawierzam jego zdolnościom marketingowym. A co za tym idzie, zaczynam oczekiwać obsługi adekwatnej do jakości produktu. W sytuacji jak wyżej zniechęcenie przychodzi u mnie szybko i z zaplanowanych zakupów na ponad 2 tys. zł. zrobiło się 0.

P.S - a słyszeliście o tym, że w szanujących się sklepach, gdy cena przy kasie nie zgadza się z tą z półki, to sytuacja rozpatrywana jest na korzyść klienta? Mówię np. o sieci luksusowych delikatesów Biedronka.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Aspirujący napisał:

 

P.S - a słyszeliście o tym, że w szanujących się sklepach, gdy cena przy kasie nie zgadza się z tą z półki, to sytuacja rozpatrywana jest na korzyść klienta? Mówię np. o sieci luksusowych delikatesów Biedronka.

Tak off-topic to nie jest dobra wola sklepu tylko wymóg prawny (art 543 KC). No chyba że nie zrozumiałem ironii.:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Czy ktoś wie jakie będzie opóźnienie w realizacji zamówień z przedsprzedaży koszul? Zamówienia miały być zrealizowane do 20 maja, ale status zamówienia to nadal "przyjęte do realizacj", a przecież przez weekend nikt nie zrealizuje przesyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.05.2018 o 17:25, Pablo84 napisał:

@Miler Spirits&Style czy można spodziewać się w normalnej sprzedaży marynarek z wiosennego preorderu (tych half- canvas) i jeśli tak to kiedy?

Marynarki i garnitury half-canvas powrócą, ale o dacie będziemy informować na bieżąco :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykra sytuacja. 13 maja na stronie shopmiler.com niektóre koszule były dostępne z 25% zniżką. Bardzo spodobała mi się koszula ze screena (pic rel).

5b0e7e08a08f6_Image2018-05-13at10_09_57AM.thumb.png.6e8b46bf9f9874aa8c79e605164a551d.png 

Niestety, jak to często bywa, pojawił się problem przy próbie dokonania zamówienia. Wszystkie rozmiary były przecenione na 249 zł, jedynie mój rozmiar, czyli r. 39, tak jak widzicie miał zmienioną cenę z 349 zł na... 349 zł. Napisałem więc do Milera tego samego dnia. Była to jednodniowa promocja, więc nie liczyłem na to, że dostanę odpowiedź błyskawiczną, tym bardziej, żę to była niedziela. 

5b0e7e11d39fe_Image2018-05-30at12_32_35PM.png.071aff5fe76d08ffd242581edb364dc0.png

W każdym razie miałem cichą nadzieję, że w poniedziałek ktoś się do mnie w tej sprawie odezwie. Minął tydzień - wysłałem jeszcze jednego maila. Minął drugi - wysłałem info na FB. Nic, zero odpowiedzi. Od 13 maja minęły grubo ponad 2 tygodnie i nie idzie się doprosić o zajęcie jakiegokolwiek stanowiska w sprawie. @Miler Spirits&Style Wiem, że lepiej sprzedać coś w regularnej cenie, niż w promocyjnej, ale z drugiej strony organizując "SALE" w niedzielę, należałoby zapewnić jakikolwiek support techniczny, żeby takich sytuacji uniknąć.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Kilka zdjec torby codziennej po 17 miesiacach od zakupu. Uzytkuje jej co drugi dzien do pracy czyli 2-3 razy w tygodniu. Rozumiem ze skora pracuje, ale czy to juz troszke nie przesada? (Problem tylko z jedna strona) Planowalem zlozyc reklamacje, co o tym myslicie?

 

Piekna torba, a tak mi sie szpetnie pomarszczyla :(

C956F756-5E05-43A8-816E-DE187A02C3C9.jpeg

7EC7A7D4-837D-4CD2-8991-EF7CCAB0AF3C.jpeg

D2069FF2-BE1D-4917-84FE-79D5F8D68EF1.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piotr_Pas Ja mam 182 cm wzrostu i dla mnie długość jest idealna - zarówno jeśli chodzi o rękawy jak i samą koszulę. Z tego co kojarzę to Lancerto & Mr Vintage mają 2-4 cm dłuższe koszule przy tej samej rozmiarówce, ale rękawy mają taką samą długość (68 cm). Z drugiej strony model Milera, ma coś w okolicach Twojego wzrostu i te koszule wyglądają ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.