Skocz do zawartości

Embassy of Elegance


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, jak bardzo połyskliwy jest materiał tych krawatów? Ze zdjęć wnoszę, że dość mocno (oczywiście może to być warunkowane okolicznościami robienia fotek), choć shantung kojarzy mi się casual'owo, gdzie połysk jest raczej niepożądany. Przyznaję, że nie ma żadnego krawatu z tego materiału, stąd nie mam praktycznego doświadczenia. Szukanie w google pod hasłem "shantung tie" pokazuje, że z tym połyskiem może być bardzo różnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jak bardzo połyskliwy jest materiał tych krawatów? Ze zdjęć wnoszę, że dość mocno (oczywiście może to być warunkowane okolicznościami robienia fotek), choć shantung kojarzy mi się casual'owo, gdzie połysk jest raczej niepożądany. Przyznaję, że nie ma żadnego krawatu z tego materiału, stąd nie mam praktycznego doświadczenia. Szukanie w google pod hasłem "shantung tie" pokazuje, że z tym połyskiem może być bardzo różnie.

 

Też się nad tym zastanawiałem bo nie lubię błyszczących krawatów i na własny użytek zrobiłem nawet mały test.

 

Zdjęcie z lampą:

 

post-3633-0-30920700-1437041919_thumb.jp

 

Zdjęcie bez lampy:

 

post-3633-0-74397900-1437041941_thumb.jp

 

To jest jedwab i w słońcu nie jest głęboko matowy, ale też nie błyszczy. Wydaje mi się, że błyszczenie na zdjęciach jest rezultatem zbyt intensywnego oświetlenia lampą błyskową.  

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witajcie po dłuższej nieobecności:).

 

Dochodzą nas sygnały, że część Klientów, którzy kupują krawaty w naszym standardowym rozmiarze jest zainteresowana wzorami drukowanego jedwabiu z opcji bespoke, jednakże trudno im sobie wyobrazić, jak będzie dany wzór wyglądał na krawacie, postanowiliśmy, że poszerzymy ofertę gotowych krawatów.

 

Już niebawem będą dostępne w sklepie, a tymczasem mała próbka poniżej.

 

post-5901-0-27121200-1438434461_thumb.jp

 

Pozdrawiam,

Paweł

 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.