Skocz do zawartości

Embassy of Elegance


Rekomendowane odpowiedzi

Odebrałem wczoraj dwa krawaty 7-fold z drukowanego jedwabiu. Jakość wykonania produktu i opakowanie na poziomie typowym dla tej firmy. Pierwsze wrażenia o zetknięciu się z krawatem:  bardzo fajny. ale zaraz pojawił się refleksja czy warto tyle dopłacać w porównaniu z 3-foldem (mam taki z tej firmy i jestem bardzo zadowolony? Rożnica dopiero tak naprawdę ujawnia się przy/po zawiązaniu węzła. Co najważniejsze różnica jest . Krawat jest bardziej "mięsisty" i węzeł/łezka układa się trochę inaczej. Szczerze mówiąc po przejrzeniu zdjęć z pracowni i mając dobre doświadczenia z 3-foldem wahałem się czy warto dopłacać różnicę. Teraz nie żałuję, chociaż z grenadyny w prążki zdecydowałem się na 3-foldy (materiał jest o większej gramaturze jak sądzę). Wynika to przede wszystkim z wizji odpowiedniego krawatu do własnej sylwetki. Na obecnym etapie uważam, że na pytanie odpowiedniego stosunku ceny do jakości każdy musi odpowiedzieć sobie sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym Was poinformować, że od 27 czerwca do 5 lipca będziemy na urlopie.

 

W związku z powyższym zamówienia złożone w tym czasie będą realizowane po naszym powrocie.

 

Jeśli chodzi o zamówienia BESPOKE to trzeba również uwzględnić czas potrzebny na uszycie.

 

Pozdrawiam,

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stałem się kolejnym szczęśliwym posiadaczem krawata EoE - a właściwie nie ja, tylko mój tata, któremu kupiłem na prezent. Choć dla mnie standardowe wymiary (8,5x150) są za duże, dla taty okazały się idealne, więc wybraliśmy opcje gotowego 3-folda. Co mogę powiedzieć? Pudełko i sposób pakowania znakomite - mam nadzieje, że taki zostanie - zwłaszcza jako prezent wygląda to bardzo efektownie! Sam krawat jest wykonany ze świetnego materiału (drukowany jedwab), sprężystego, mięsistego, łatwego do zawiązania i uformowania łezki. Cóż, następny krawat będzie mój, bespoke, tylko cały czas zastanawiam się który wybrać :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam i ja swój krawat od EoE :).

Krawat miał swój debiut w zeszłą niedzielę w Poznaniu na "Tylko męska klasyka" i jestem z niego więcej niż zadowolony :).

Elastyczne i proklienckie podejście Pawła do zamówienia zaowocuje na pewno kolejnymi jego produktami w mojej szafie.

W wersji bespoke wybrałem drukowaną wełnę 3fold z wypełnieniem standard i uważam ten wybór za trafiony; krawat ładnie się wiąże i w miarę szybko wraca do poprzedniej kondycji na wieszaku. Przy moich gabarytach zawiązanie krawata tak żeby cieńsza końcówka była równa szerszej (i krawat miał prawidłową długość ;)) jest praktycznie niemożliwe nawet przy dłuższych krawatach. Ten krawat mogę zawiązać właśnie w ten sposób- bezcenne :).

Dziękuję.

 

post-382-0-67148800-1435473483_thumb.jpg

 

 

 

  • Oceniam pozytywnie 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odebrałem 3-fold z grenadyny grossa (dostałem wcześniej próbki i zdecydowałem, że do mojej sylwetki 6-fold będzie nazbyt mięsisty).  Objętościowo bardzo zbliżony do 7-folda z jedwabiu drukowanego. W moim subiektywnym przekonaniu grenadyna w paski zniewalająca

 

Cieszę się, że jesteś zadowolony z grenadyny w paski:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Długo szukałem pasującego krawata do tej marynarki i wydawało mi się, że niestety najbardziej odpowiednim będzie czarny; do momentu prezentacji przez Pawła tej wełny. Wg mnie pasują do siebie. Jest to jeden z jaśniejszych krawatów w mojej szafie.

 

Super wygląda z tą marynarką!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po dłuższej przerwie:).

 

Wróciliśmy z urlopu i zabieramy się do pracy!

 

Poniżej zdjęcia shantungu, który mamy na miejscu. Wkrótce pojawi się oficjalnie w sklepie.

 

post-5901-0-58592200-1436197133_thumb.jp

post-5901-0-44898200-1436197147_thumb.jp

post-5901-0-97758200-1436197157_thumb.jp

 

Zamówienia tradycyjnie przyjmujemy również na maila, jak i na priva.

 

Pozdrawiam,

Paweł

  • Oceniam pozytywnie 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.