Skocz do zawartości

Embassy of Elegance


Rekomendowane odpowiedzi

Na dzień dzisiejszy EoE jest prowadzone przeze mnie (Paweł) oraz moją Żonę (Magda). Ja odpowiadam za wszystko:), a moja druga połowa szyje dla Was piękne krawaty i muchy:) oraz jest właścicielem całego "biznesu";).  

 

Bardzo się cieszę, że się wspieracie i zdecydowaliście się na rodzinny biznes. Czasem bywa ciężko, ale wierzę, że dacie radę :) Swoje pozdrowienia kieruję szczególnie do Magdy, wychylając głowę znad poszetek z nowej kolekcji. Będę obserwować temat jak dotychczas i kibicować jak tylko mogę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę, że się wspieracie i zdecydowaliście się na rodzinny biznes. Czasem bywa ciężko, ale wierzę, że dacie radę :) Swoje pozdrowienia kieruję szczególnie do Magdy, wychylając głowę znad poszetek z nowej kolekcji. Będę obserwować temat jak dotychczas i kibicować jak tylko mogę :)

 

Bardzo dziękuję za miłe słowa, a i Magda odwzajemnia pozdrowienia:)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest ten krawat:).

 

Tak przy okazji. Mam potwierdzenie, że brakujące grenadyny będę miał we wtorek, jednakże tym razem nie będzie bordowej finy, zamiast tego będzie czerwona.

Bordową uzupełnimy jak najszybciej będzie to możliwe.

 

Pozdrawiam,

Paweł

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdradzisz jak to się robi? ;-)

 

Poznajesz studentkę. Idziecie na kilka randek. Później zamieszkujecie ze sobą. W końcu dajesz jej kilka drobnych upominków, znajomość kwitnie dalej. No, a później to już z górki - wspólne gotowanie,  pranie, sprzątanie, oświadczyny... I tak czekasz aż do gwiazdki. Robicie listę rzeczy, które chcecie dostać na prezent, tak by nieważne co druga osoba wybierze - był udany i voila! Jest krawat z EoE! 

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze zamówienie bespoke spod szyldu EoE. Jestem bardzo zadowolony z efektów (a klientem łatwym nie jestem) i polecam firmę z całego serca :D

Na zdjęciu Grenadyna Grossa, butelkowa zieleń.

PS. dla kupujących krawat z grenadyny, długość krawata wybrałem na styk, nie słuchając sie rad specjalisty. Zwis praktycznie od razu rozciągnął się o 4 cm (z mojej winy). Tak więc bierzcie to pod uwagę składając swoje zamówienie na ten materiał! ;)

 

post-5754-0-80756300-1454237841_thumb.jp

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.