Skocz do zawartości

Embassy of Elegance


Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie krawaty, jakie do tej pory zamawiałem to były 3-foldy ze standardowym wypełnieniem. Dla odmiany zamówiłem 6-fold z lekkim wypełnieniem... i jestem zachwycony. Poprzednie krawaty są świetne, ale ten wiąże się jeszcze piękniej! Kolejny (a będzie kolejny i to niejeden ;) ) zamówię chyba taki sam. Według mnie warto dopłacić do 6-folda! Poniżej zdjęcie z szybkiej przymiarki po otwarciu paczki:

 

post-5706-0-22868200-1454439035_thumb.jp

 

PS. Krawat, który otrzymałem ma bardzo niewielką wadę, której chyba sam nigdy bym nie zauważył ale zostałem o niej poinformowany przez Pawła, który zaoferował satysfakcjonującą rekompensatę tego faktu. Quality Control na poziomie jakiego nie powstydziłby się Alfred Sargent :)

  • Oceniam pozytywnie 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie krawaty, jakie do tej pory zamawiałem to były 3-foldy ze standardowym wypełnieniem. Dla odmiany zamówiłem 6-fold z lekkim wypełnieniem... i jestem zachwycony. Poprzednie krawaty są świetne, ale ten wiąże się jeszcze piękniej! Kolejny (a będzie kolejny i to niejeden ;) ) zamówię chyba taki sam. Według mnie warto dopłacić do 6-folda! Poniżej zdjęcie z szybkiej przymiarki po otwarciu paczki:

 

attachicon.gifa.jpg

 

PS. Krawat, który otrzymałem ma bardzo niewielką wadę, której chyba sam nigdy bym nie zauważył ale zostałem o niej poinformowany przez Pawła, który zaoferował satysfakcjonującą rekompensatę tego faktu. Quality Control na poziomie jakiego nie powstydziłby się Alfred Sargent :)

Proponuję zaryzykować i spróbować 7-folda z lekkim wypełnieniem. W moim przypadku początkowo stwierdziłem, ze fajny i warto było . Z czasem zacząłem używać głównie 7-foldów. Tylko czasami mam wątpliwości czy warto było bo nie zakładam już wielu które uważam za bardzo przyzwoite krawaty, a innej firmy niż EoE praktycznie tylko jeden 6-fold. I tak ponad 20 krawatów poszło..... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam jednego seven folda od EoE, z grenadyny fina i bardzo sobie chwalę. Widać różnicę. Domyślam się, że przy drukowanym jedwabiu też widać.

 

Natomiast mam przeczucie, że nie wszystkie tkaniny "działają" lepiej przy 7-foldzie niż przy 3-foldzie, więc nie zawsze warto dopłacać. A priori mam na myśli te grubsze tkaniny, jak grenadyna grossa lub wełna.

 

Kiedyś to rozgryzę, a póki co: warto rozmawiać z Pawłem (nie ze mną, i nie z Zającem Poziomką, tylko z Embassy of Elegance), bo zna się na swojej robocie i potrafi dobrze doradzić.

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Panowie za miłe słowa.

 

Jeśli chodzi o wypełnienie w 7 foldach z drukowanego jedwabiu to jest ono jeszcze lżejsze, aniżeli w twoim 6 foldzie Zającu. Piszę tak dla jasności, ponieważ Tombar wspomniał o wypełnieniu lekkim, natomiast tam jest w naszej nomenklaturze bardzo lekkie:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie z tymi wypełnieniami to jest trochę zamieszanie. Z mojej rozmowy prywatnej wynikało również, że są różnice w wypełnieniach dla różnych tkanin. Przykładowo lekkie dla grenadyny to co innego niż lekkie dla jedwabiu drukowanego. Może udałoby się to jakoś uporządkować i opisać na stronie, żeby za każdym razem nie męczyć Was pytaniami. Z góry dziękuję.

 

P.S.

Zamawiając 6-fold czy 7-fold i tak można wybrać dowolne wypełnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem:). Popracuję nad tym.

 

Co do 6 folda i 7 folda, owszem można, ale wszystko zależy od preferencji, to raz, a dwa, że dla 7 folda nie jestem wstanie wyodrębnić np. jednego rodzaju wypełnienia, ze względu na ograniczenia platformy sklepowej. Poza tym w tej kwestii jest stosowny opis i nasze sugestie w zakładce " o naszych krawatach".

 

Nadmienię jeszcze, że oprócz Ciebie nie mam tak "wymagającego" klienta jeśli chodzi o wypełnienie w grenadynach, więc mnie nie męczysz i z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania;)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydawało mnie się, iż na forum ktoś się chwalił granatowym drukowanym jedwabiem w groszki; w sklepie go nie widzę; a jak mnie się tylko wydawało to jest w planie aby był?

 

znalazłem to "poszetka" się chwaliła; ale moglibyście taki do oferty wprowadzić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo Whitesnake:).

 

Rzeczywiście nie ma ich na sklepie i w sumie nie wiem czy zdążą się pojawić :) Jest to jedwab.

Zamówiliśmy niewiele w 4 kolorach: granat, bordo, brąz oraz fiolet.

 

Poniżej zdjęcie krawatów Whitesnake'a, które lepiej odzwierciedla kolory:

post-5901-0-05754000-1455038170_thumb.jp

 

Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę o info na PM lub maila.

 

Pozdrawiam,

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalna informacja miała się pojawić za kilka dni :oops:... wybaczycie? 8-)

No ładnie, robi się drugi obieg, za chwilę będą max. 3 krawaty miesięcznie na osobę, a w końcu zakup tylko po okazaniu zaświadczenia ze Stowarzyszenia  :?  :-P  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nooo...aż tak to nie.

 

Po prostu kilka osób zgłaszało mi wcześniej, czy będą jednokolorowe krawaty z jedwabiu i w sumie "na próbę" wziąłem trochę tkaniny "na szybko".

 

Whitesnake w sumie nie zgłaszał, ale "jakoś" tak wyszło:).

 

To nie jest żaden precedens na większą skalę:), więc możecie być spokojni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.