Skocz do zawartości

Producenci butów: Berwick


Heathcliff

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem ułatwione zadanie, bo przejazdem byłem w Gdańsku więc... Jest to kopyto, jak pisze producent, G. Faktycznie jest dość szerokie. Ja mam ten problem, że stopę mam na F, ale raczej wysokie podbicie, stąd nie wszystkie buty na mnie pasują, i stąd moje cierpienia w stosunku do Hiro Meermina . Co do monków, na pewno będą za obszerne dla wąskiej stopy i schodzenie w dół z rozmiarem chyba niewiele pomoże. Powiem natomiast, że kupiłem jakby mimochodem oxfordy captoe, ciemnobrązowe , kopyto F, kolor niejednostajny, które leżą na mojej nodze tak dobrze jakbym je uszył u szewca.

tom______i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam stopę o długości 28,2 cm i polecono mi rozmiar 42,5 dla węższej stopy i 43 (UK 9) dla szerszej. Wziąłem 43 i 3010 są idealne, natomiast 3488 trochę mają za niskie podbicie.

Jakbyś jeszcze zmierzył całkowitą długość buta to by było fantastycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zakupiłem buty Berwick, model 3488. Obyłem podróż do sklepu klasyczne buty w Gdańsku na Klinicznej i mega miło byłem zaskoczony. Bardzo miły, rzetelny kontakt i rozmowa i z właścicielem i Panią, która również tam pracuje. Szczerze polecam ten sklep - ale pewnie wszyscy go tutaj znają. 

 

A poniżej mój dzisiejszy zakup. Jak je założyłem to już chciałem w nich wyjść ze sklepu :)

post-6575-0-88856800-1424983359_thumb.jp

post-6575-0-22349400-1424983365_thumb.jp

post-6575-0-42600900-1424983370_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dopytuję o tą tegość bo mam z doborem tego parametru najwięcej wątpliwości, a  zamierzam dołączyć do zakupu grupowego, więc czasu na decyzję nie wiele.  Nie ma to jak wejść do sklepu i przymierzyć :) Za to już wiem gdzie skieruję swoje pierwsze kroki przy następnej wizycie w Gdańsku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo polecam sklep, bo ludzie konkretni, mili i wyrozumiali ale także tacy, którzy potrafią słuchać. No i można się dowiedzieć dużo ciekawych rzeczy.

Następnym razem jak będę miał zamiar kupić jakieś buty, to tam się udam. 

A przymierzyć zawsze warto bo to jednak but :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

810770eaaea9e5ed2f0fac33ba5147fb.jpg świeży zakup

tom______i

Przepiękne są te monki - gratulacje! Patrząc na te zdjęcie utwierdziłeś mnie tylko w przekonaniu, że muszę kupić te buty. Jak jest z ich kolorem? Bo na stronie wyglądają trochę na burgundowe, tutaj trochę inaczej. Jaki kolor kremu do nich dobrałeś?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.