Skocz do zawartości

II Spotkanie Forumowiczów Piątek 1 kwietnia g.19.00


zaki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie jestem fanem Warszawy, ale jak widać przebywanie tu ma swoje dobre strony.

Postanowiłeś zrobić dobre wrażenie, czy miałeś jakiś ukryty cel w tym akcencie w wątku, który - siłą rzeczy, skupia warszawiaków? :)

Nie jestem fanem Warszawy

Spytam dlaczego?

Nie, nie, nie - na pewno nie chodziło mi o dobre wrażenie. Chodzi o moje - i wyłącznie moje - subiektywne odczucia. Ale rozumiem, że dla osób z Warszawy taka deklaracja może być kontrowersyjna. Bywam w Warszawie kilka razy w roku i za każdym razem mam tzw. "mieszane uczucia". Jeżeli ktoś poczuł się tym stwierdzeniem urażony - najmocniej przepraszam. A moje pytanie była jak najbardzie serio!

PS. Panowie, złożyłem samokrytykę. Odpuście... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem Warszawy, ale jak widać przebywanie tu ma swoje dobre strony.

Postanowiłeś zrobić dobre wrażenie, czy miałeś jakiś ukryty cel w tym akcencie w wątku, który - siłą rzeczy, skupia warszawiaków? :)

Nie jestem fanem Warszawy

Spytam dlaczego?

Nie, nie, nie - na pewno nie chodziło mi o dobre wrażenie. Chodzi o moje - i wyłącznie moje - subiektywne odczucia. Ale rozumiem, że dla osób z Warszawy taka deklaracja może być kontrowersyjna. Bywam w Warszawie kilka razy w roku i za każdym razem mam tzw. "mieszane uczucia". Jeżeli ktoś poczuł się tym stwierdzeniem urażony - najmocniej przepraszam. A moje pytanie była jak najbardzie serio!

PS. Panowie, złożyłem samokrytykę. Odpuście... :oops:

Odpuszczamy, ale pisać w w warszawskim wątku o nielubieniu Warszawy to jednak prowokacja. Sugeruję forum gazeta.pl do takich wynurzeń.

Zdjęć raczej nie przewidujemy. Przecież mają być dresy :) Chyba że koledzy zmienią zdanie to pomyślimy nad zdjęciami. Wiem że część osób jest niechętna publikacji ich facjat więc nie wiem jak byśmy to rozwiązali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o mobilizację bo pewnych jest tylko Siedmiu Wspaniałych :Macaroni, Damiance, Immune, Velahrn, Kamil, Pszemau i Zaki

Chciałbym żeby Nas było przynajmniej 10 osób ze względów na zarezerwowanie całego pięterka.

Jako że jeden z kolegów pytał się na priv. Winiarnia Tbilisi ma ceny poniżej średniej warszawskiej. Duży kieliszek wina 9zł, butelka ok 40zl. Nowo zarejestrowani forumowicze też są mile widziani. Nie jest to spotkanie tylko dla aktywistów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że piątek jest najlepszy. Wtedy zamiejscowi najłatwiej mogą się wyrwać do Warszawy.

Przychylam sie do zdania przedmówcy. Na przyszłość lepiej spotykać sie jednak w środku tygodnia.

W takim razie może będziemy organizować zmianowo, co drugie spotkanie w weekend. Przedyskutujemy na spotkaniu.

Jest już nas 8 osób. Kolega Stock potwierdził na 100% :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.