Skocz do zawartości

Buty, trochę taniej


Gość grzesiek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

Myślę, że to może być skóra. Buty kosztują 199 złotych, więc może nawet obyło się bez child labor znając politykę cenową H&M w odniesieniu do ich dostawców.

100% imitacja skóry http://www.hm.com/pl/product/94055?article=94055-A
A co oznacza określenie "100%", że na pewno nie ma tam ani grama skóry? ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.ebay.co.uk/itm/STERLING-HUNT ... 61ca99c665

Oxfordy za 35 funtów. Wierzchy i podszewka skórzane. Skóra cholewkowa II gatunek, bardzo cienka, ale nie plastykowa. Bardzo delikatna i raczej na krótkie użytkowanie. Podeszwy klejone ze szwem centralnym jak w konstrukcji Blake. Obcas z PCV. Zostały już tylko dwa rozmiary.

Oferta raczej dla desperatów - wrzucam jako ciekawostkę. Firma produkuje w Chinach, ale skóra jest włoska.

A tu inne buty, o których nic nie wiem. Wydaje mi się, że zdjęcie przedstawia inne niż sprzedawane buty.. Ale podobno jak twierdzi producent GYW. Rybka połknie haczyk. 40 funtów.

http://www.ebay.co.uk/itm/Mens-All-leat ... 5190f7e898

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imponująca oferta, świetna historia firmy ...

Zerknąłem tylko pobieżnie na kilka marek i na przykładzie Caterpillara akurat, bo mnie interesował - ceny baaaardzo wysokie. Generalnie próbują sprzedawać w cenach sugerowanych, albo i lepiej, ale to zdecydowanie najwyższe ceny Caterpillara jakie ostatnio oglądałem, a trochę witryn przeanalizowałem, nie wspominając o portalach aukcyjnych. "Buty trochę taniej" , to chyba niekoniecznie spartoo, no chyba, że są tam jakieś specjalne oferty, albo czas wyprzedaży. Jednakże, wybór przeogromny - pierwszy raz widzę polskojęzyczną witrynę z tak ogromnym asortymentem. Towar wysyłają z Francji? Czy jest jakaś polska siedziba firmy?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie wiem. Na ich ofertę natknąłem się zupełnie przypadkowo. Biorąc pod uwagę termin dostawy który wedle zapewnień sklepu wynosi maksymalnie 6 dni zakładałbym, że mają jakieś przedstawicielstwo w Polsce, ale pewności nie mam. Z ciekawostek sklep oferuje rozłożenie płatności na 3 miesięczne bez odsetkowe raty (koszt operacji 20 zł). Na przecenach (niektóre nawet 50%) mają całkiem ciekawą ofertę, a w połączeniu z ratami może to być niezła opcja dla poszukujących znośnych butów za rozsądna cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę termin dostawy który wedle zapewnień sklepu wynosi maksymalnie 6 dni zakładałbym, że mają jakieś przedstawicielstwo w Polsce, ale pewności nie mam.

To żaden dowód, przecież nie trzymają tutaj pełnego asortymentu.

Z ciekawostek sklep oferuje rozłożenie płatności na 3 miesięczne bez odsetkowe raty (koszt operacji 20 zł).

Z ekonomicznego punktu widzenia nie ma znaczenia, czy nazwiesz to odsetkami, marżą czy prowizją. Ważne, że za odroczenie płatności pobiera się pieniądze. Oni to robią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dokładnie tak:

wszystkie produkty wysyłane są z Francji. Nie ma możliwości wysyłki z PL. Terminy : UPS standard 6 dni roboczych 0 zł / UPS ekspres 3 dni robocze 75 zł.

Ech przegapiłem to wczoraj. Jak widać o drugiej w nocy mózg mi już szwankuje.

meqoq - co do oprocentowania w zasadzie masz racje, ale ta opłata na tle całościowej ceny butów jest tak mała, że pozostaje praktycznie nieodczuwalna dla kupującego. (przykładowo przy butach za 600 zł to raptem ok 3%)

Ceny podstawowe faktycznie mają zawyżone. Poza promocjami raczej bym tu nie kupował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w sumie można zakupić buty niedostępne lub trudno dostępne w sklepach internetowych, np. Lottusse. To całkiem niezłe buty, choć po zdjęciach tego nie widać. Poza tym w Spartoo są dostępne jedynie najtańsze w Hiszpanii modele, które tutaj kosztuję o wiele za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś widziałem w TK Maxx buty:

Barker, seria Anniversary Collection.

Model chyba Rainham (nie ma go teraz w ofercie Barker)

Kolor: ciemny brąz (Barker produkował ten model ciemno szary, ale wersja limitowana)

Cena: 250 PLN

Co niektórzy, będą musieli przeprosić się z TK Maxx, albo proszę wyprowadzić mnie z błędu i napisać, że to model krótko produkowany, z kiepskiej skóry i w słabym wykonaniu.

post-1703-13658920810243_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co niektórzy, będą musieli przeprosić się z TK Maxx, albo proszę wyprowadzić mnie z błędu i napisać, że to model krótko produkowany, z kiepskiej skóry i w słabym wykonaniu.

To model krótko produkowany, bo jak sama nazwa wskazuje jest to anniversary edition. Nie jest to jednak model Rainham.

A w kwestii TK Maxx, chciałbym Was wszystkich serdecznie przeprosić - zachowałem się jak gówniarz. Teraz tylko tam będę robił zakupy. :lol: Jak byłem mały, to chłopaki przy trzepaku zwykli mówić: "raz na rok to i kura pierdnie". :lol: Byłem w TK Maxx kilka razy w życiu. Nikt i nic mnie nie przekona, że jest to dobre miejsce na zakup butów. Można coś trafić, owszem ale na Boga ile razy w życiu mam się tam udać, 100? Kolega z forum upolował praktycznie nowe C&J w SH i o czym to świadczy, że tam kupimy dobre angielskie obuwie?

A tak na serio - buty są dobrej jakości, w porównaniu do Loake które można na ogół dostać w tym sklepie - nieporównywalnie lepsze.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.