Skocz do zawartości

Buty, trochę taniej


Gość grzesiek

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.eobuwie.com.pl/product-pol-30490-Polbuty-Wizytowe-GEOX-U-Loris-A-U03Z3A00043C6000.html

troche dziwne kopyto, ale przynajmniej nosek nie idzie w gore. myslicie, ze to wybor chociaz "znosny"?

Dołączona grafika

Widzę pewne podobieństwa :geek: Paraboot Camus

Większość moich butów ma skórzaną podeszwę, a nie zauważyłem żadnych problemów w deszczowe dni.

Ba, ja dzisiaj na skórzanych podeszwach taplałem się z przyszywanym chrześniakiem w kałuży i właziłem na drzewo w parku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

viewtopic.php?f=1&t=180&p=44803#p44803

W szczególności warto zwrócić uwagę na sekcję butów i przede wszystkim dwa działy:

Klasyczne - GYW, fitting G

http://www.josephturner.co.uk/JosephTur ... y/classic/

Chukka i jeden model trzewików

http://www.josephturner.co.uk/JosephTur ... ory/boots/

Uprzedzając pytania o jakość, porównałbym te buty do NC.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Jeśli jakościowo te buty są porównywalne z NC (oksfordy za 35,83 GBP/szt. przy zakupie od 3 sztuk) to powinny być raczej umieszczone w wątku "Buty, trochę drożej" ;-)

Pozdr,

wojvv

Kup proszę teraz coś w NC. Każdy widzi jak przy takich cenach działa ta firma. Mogę w ogóle przestać wrzucać tutaj jakiekolwiek oferty. Fragment wypowiedzi "przy zakupie od 3 sztuk" jest, co by nie powiedzieć, trochę bezzasadny.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Widziane dziś u kumpla. Bata. Kupione w warszawskiej Arkadii - 339zł.

Na żywo kopyto całkiem w porządku, na zdjęciu trochę zniekształcone. Skóra wyglądała przyzwoicie jak na tę półkę.

Na gumie. Najważniejsze, że ładne, aż byłem zdziwiony, że można takie trzewiki dostać.

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dość tanio na ebayu nieużywane brogue od Loake pochodzące jakoby z lat 80 ubiegłego wieku. Na zdjęciach wyglądają pięknie.

http://www.ebay.co.uk/itm/ws/eBayISAPI. ... 500wt_1287

Jakiej jakości można się po nich w praktyce spodziewać? Wiem, że obecnie Loake (poza serią 1880) jakością nie grzeszą - a jak to wyglądało te 20-30 lat temu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

chcę zaryzykować zamówienie przez internet butów Gordon & Bros, wspomnianych gdzieś przez kolegę +Immune+.

Czy któryś z Was ma doświadczenie odnośnie rozmiarówki u tego producenta. Zastanawiam się, czy celując w angielskie 9,5 powininiem wybierać 44 czy 43.

Pzdr

hrabja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcę zaryzykować zamówienie przez internet butów Gordon & Bros, wspomnianych gdzieś przez kolegę +Immune+.

Czy któryś z Was ma doświadczenie odnośnie rozmiarówki u tego producenta. Zastanawiam się, czy celując w angielskie 9,5 powininiem wybierać 44 czy 43.

Miałem podobne dylematy, jeśli 9,5 jest dość mocno dopasowany to 43 może być ciasny, jeśli nie wziąłbym 43, mam stopę taką 43,3 i G&B 43 jest w sam raz (mogłyby być nawet troszeczkę ciaśniejsze).

Dla jasności mowa o tych butach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno zamawialem przez ebay Gordony

bezproblemowa wysylka

bezproblemowy kontakt

zaplacilem karta przez paypal dopisujac koszty przesylki 16.7 wlasnie.

Zamawialem rozmiar 40 - niestety okazal sie za maly - prawdopodobie przez szerokosc wlasnie ( ale mam szerokie stopy wiec lepiej sie tym nie sugerowac)

wiec buty odeslalem ( lezaly sobie ok 2 tygodni)

nastepnego dnia otrzymalem zwrot kasy

i tu najwieksza niespodzianka - otrzymalem zwrot razem z cena za przesylke

nie wiem czy to standard czy tez ktos sie pomylil ale stracilem na calej operacji dokladnie jakies 0,3 Euro :) - przesylke zwrotna mialem po znajomosci za darmo

Tak wiec pomimo tego ze butow ostatecznie nie kupilem jestem zachwycowny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.