Skocz do zawartości

Buty, trochę taniej


Gość grzesiek

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli nie zawierają znaków towarowych Edward Green to podróbkami w świetle prawa nie są, choć jak widać aukcja jest nastawiona na sprzedaż substytutu EG, a nie butów o takim po prostu designie, bez konotacji.

za słabo znam niemiecki by mieć pewnosć, ale moim zdaniem gość próbuje ludzi okłamać wmawiając im, że sprzedaje autentyczny but EG.

tyle, że na zdjęciu jest podróba EG shannonów, a nie chelsea boots...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gccg

Gdzies przed ok dwoma laty czytalem (chyba na AAAC forum) posty najprawdopodobneij tego samego faceta, ktory znalazl jakiegos szewca w Wietnamie, szyjacego mu mu buty na miare (kopie) Edward Green i Corthay za ok $60 za pare. Problem stanowily tylko skory wysikiej jakosci w tym kraju. Twierdzil, ze jest tam masa szewcow, ktorzy wrecz doslownie na ulicy szyja buty.

Pokazywal zdjecia owych podrobek ... byly bardzo ciekawe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was prośbę. Poszukuje butów które swoim wyglądem przypominają oxfordy ( jajeczko) ale w przeciwieństwie do nich są na obcasie i mają takie dziurki na nosku (nie wiem jak to się fachowo nazywa). I ważne jest żeby te buty nie były wyłącznie do garnituru ale żeby można je było nałożyć do lnianych lub bawełnianych spodni a od biedy nawet do jeansów. Czy znacie jakiś model butów który by pasował do przedstawionego przezemnie opisu a jednocześnie w rozsądnej cenie?

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was prośbę. Poszukuje butów które swoim wyglądem przypominają oxfordy ( jajeczko) ale w przeciwieństwie do nich są na obcasie i mają takie dziurki na nosku (nie wiem jak to się fachowo nazywa). I ważne jest żeby te byty nie były wyłącznie do garnituru ale żeby można je było nałożyć do lnianych lub bawełnianych spodni a od biedy nawet do jeansów. Czy znać jakiś model butów który by pasował do przedstawionego przezemnie opisu a jednocześnie w rozsądnej cenie

pozdro

Z tego co mi wiadomo to nie produkują oxfordów bez obcasów. :? To dziurkowanie to po prostu medalion. Jaka cena jest według Ciebie "rozsądna" za takie buty?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was prośbę. Poszukuje butów które swoim wyglądem przypominają oxfordy ( jajeczko) ale w przeciwieństwie do nich są na obcasie i mają takie dziurki na nosku (nie wiem jak to się fachowo nazywa). I ważne jest żeby te byty nie były wyłącznie do garnituru ale żeby można je było nałożyć do lnianych lub bawełnianych spodni a od biedy nawet do jeansów. Czy znać jakiś model butów który by pasował do przedstawionego przezemnie opisu a jednocześnie w rozsądnej cenie

pozdro

Z tego co mi wiadomo to nie produkują oxfordów bez obcasów. :? To dziurkowanie to po prostu medalion. Jaka cena jest według Ciebie "rozsądna" za takie buty?

Czytałem w gazecie że oxfordy charakteryzuja sie tym że są na kauczukowej podeszwie. Cena powiedzmy do 500 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem w gazecie że oxfordy charakteryzuja sie tym że są na kauczukowej podeszwie. Cena powiedzmy do 500 zł

Gazetę najlepiej wyrzucić zatem do śmietnika, a o wspomnianym artykule jak najszybciej zapomnieć. Kolega na forum od ponad 2 miesięcy a tutaj takie kwiatki wychodzą..

Proponuję żebyś wkleił przykładowe zdjęcie wzoru buta, którego szukasz bo mam wrażenie że inaczej możemy się źle zrozumieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżisas fakin' Krajst! Ja z kolei niedawno straciłem resztki szacunku dla miesięcznika Logo: prezentowano tam właśnie naj...lepsze oksfordy...Na około 60 par butów, 55 to były derby...Całe szczęście czytuję (czytywałem) pdf :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżisas fakin' Krajst! Ja z kolei niedawno straciłem resztki szacunku dla miesięcznika Logo: prezentowano tam właśnie naj...lepsze oksfordy...Na około 60 par butów, 55 to były derby...Całe szczęście czytuję (czytywałem) pdf :/

pisząc gazeta miałem na myśli logo :lol:

Zgodnie z logo oxfordy to takie eleganckie pantofle ale na kauczukowej podeszwie

ok postaram się wkleić zdjęcie butów

post-442-13658920059611_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gccg

Dżisas fakin' Krajst! Ja z kolei niedawno straciłem resztki szacunku dla miesięcznika Logo: prezentowano tam właśnie naj...lepsze oksfordy...Na około 60 par butów, 55 to były derby...Całe szczęście czytuję (czytywałem) pdf :/

pisząc gazeta miałem na myśli logo :lol:

Zgodnie z logo oxfordy to takie eleganckie pantofle ale na kauczukowej podeszwie

ok postaram się wkleić zdjęcie butów

Buty przez Ciebie wklejone to "najzwyklejsze" oxford full brogues na skorzanej podeszwie. W granicach 500 zl ...to jest okolo 100 funtow mozesz cos podobnego tytaj kupic http://www.herringshoes.co.uk/product-i ... our_id=228

http://www.herringshoes.co.uk/product-i ... our_id=210

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest fotka z Mens Health -trampki do garnituru to tamże szczyt mody

no tak, teraz trzeba się wytłumaczyć :lol: - na stacji PKP kupuję przecenione numery z poprzednich miesięcy, żeby sobie coś pooglądać w pociągu (do czytania się nie nadaje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrz na herringsie na sales&seconds, poszukaj przez clearance. ktoś tutaj podrzucił linka na herringsa i ja wszedłem w tego linka a potem przez przypadek coś kliknąłem, a potem wpisałem wyszukiwanie i zupełnie przypadkiem wypadło mi coś takiego:

http://www.herringshoes.co.uk/product-i ... seconds=0#

Dołączona grafika

funt ostatnio staniał o prawie 10 gr, a one są piękne :D

ktoś wie, jak zdobyć promo codes na herrings?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cały temat jest o tym, że w Polsce się butów dobrych w dobrej cenie praktycznie nie da kupić, pytasz o oxfordy w cenie do 500 pln, dobre, dostajesz propozycje dobrych angielskich marek, a potem wrzucasz VISTULĘ za siedem stów. no to jest nóż w plecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gccg

ok, dzieki Wam za pomoc. Znalazłem nawet coś takiego http://sklep.vistula.pl/product-pol-107 ... a-RED.html

Za te same pieniadze moglbys miec "1000 razy lepsze" buty! 700 zlotych to ok 150 funtow. Za te pieniadze mozesz kupic doslownie dziesiatki butow przy ktorych buty Vistuli nawet postawic nie wypada, a co dopiera je z nimi porownywac. Zobacz sobie tutaj ... wszystko w cenie ok 150 funtow. Czy nie widzisz nic ladniejszego od butow Vistuli? Pisze o ich estetyce, bo jakosciowo sa one kilka razy lepsze jak Vistula.

http://www.herringshoes.co.uk/product-l ... 7&catID=94

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, dzieki Wam za pomoc. Znalazłem nawet coś takiego http://sklep.vistula.pl/product-pol-107 ... a-RED.html

Za te same pieniadze moglbys miec "1000 razy lepsze" buty! 700 zlotych to ok 150 funtow. Za te pieniadze mozesz kupic doslownie dziesiatki butow przy ktorych buty Vistuli nawet postawic nie wypada, a co dopiera je z nimi porownywac. Zobacz sobie tutaj ... wszystko w cenie ok 150 funtow. Czy nie widzisz nic ladniejszego od butow Vistuli? Pisze o ich estetyce, bo jakosciowo sa one kilka razy lepsze jak Vistula.

http://www.herringshoes.co.uk/product-l ... 7&catID=94

wskazujac na vistule nie chodziło mi o jakość ale o wyglad zewnetrzny buta którego poszukuje! Proszono mnie o wklejenie zdjecia to wkleiłem a potem przypadkiem znalazłem zdjecie vistuli. Wiec powtarzam jeszce raz że chodzi o zdjęcie poglądowe a nie konkretny mdoel buta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiedziałem że VISTULA sprzedaje tak drogie wyroby "butopodobne" - 700 zł!!! :shock:

abstrahując do ceny oraz tego co przedstawił @gccg (z czym się w pełni zgadzam), jakość tych wyrobów obliczona jest na sezon góra dwa co czyni je wyjątkowo drogimi butami - niestety nie stać mnie na kupowanie takich butów

@style - nie chciałbym żebyś brał bardzo to do siebie i rozumiem że to był przykład, ale może warto poważnie zastanowić się nad zainwestowaniem w dobre buty (nie koniecznie drogie) które będą ponadczasowe (klasyczne), dobre jakościowo, posłużą kilka sezonów (może nawet -naście) ładnie się będą starzeć ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżisas fakin' Krajst! Ja z kolei niedawno straciłem resztki szacunku dla miesięcznika Logo: prezentowano tam właśnie naj...lepsze oksfordy...Na około 60 par butów, 55 to były derby...Całe szczęście czytuję (czytywałem) pdf :/

To chyba jest ten sam artykuł co na ich stronie internetowej. Ja od czasu do czasu ich kupowałem, teraz zaglądam na stronę. Niektóre artykuły o podróżach mają fajne, czasem trafi się tez fajny artykuł o jakiejś popularnej marce odzieżowej, bardzo lubię Matuszewskiego i jego testy "spożywcze". Ale faktycznie, często dają plamę. Jeśli chodzi wspomniany powyżej artykuł, moja reakcja była podobna do reakcji Kolegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.