Skocz do zawartości

Buty, trochę taniej


Gość grzesiek

Rekomendowane odpowiedzi

(...)

Gdyby ktoś planował tam zamówienie, proszę o info - może uda się podzielić koszty transportu 25 Eur na kilku, zawsze można sobie dorzucić wtedy krawacik czy koszulę, myślę że się skuszę na swoje pierwsze oxfordy w tej cenie.

Ja byłbym chętny na burgundowe brogues.

Pozdr,

wojvv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na razie czekamy na recenzje :)

Widzę że mają ciekawą politykę cenową, każda dodatkowa para w koszyku automatycznie zmniejsza cenę, przy 3 parach, koszt jednej to już tylko 44 Eur, niżej już niestety chyba nie da się zejść dodając kolejne pary ( chyba żeby pobawić się w negocjacje przez telefon ).

Jak buty przejdą forumowy test jakościowy skuszę się na oxfordy i broguesy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo ciekaw jakosci tych butow-wyjatkowo atrakcyjna cena 52 euro- chodzi mi szczegolnie o skory, z ktorych sa wykonane te buty,konstrukcja goodyear, podobno producent tych butow wykonuje takze buty dla firmy Bexley.

http://www.nunescorrea.com/564-/Nunes-C ... of-colours

Nie bedzie to z pewnoscia skora najwyzszej jakosci (a la Edward Green, C&J Handgrade, Grenson Masterpiece czy tez chociazby Tricker's) ... byc moze porownywalna do butow Samuel Windsor (albo lepsza) ... ale w tej cenie jest to naprawde doskonala okazja!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo ciekaw jakosci tych butow-wyjatkowo atrakcyjna cena 52 euro- chodzi mi szczegolnie o skory, z ktorych sa wykonane te buty,konstrukcja goodyear, podobno producent tych butow wykonuje takze buty dla firmy Bexley.

http://www.nunescorrea.com/564-/Nunes-C ... of-colours

Nie bedzie to z pewnoscia skora najwyzszej jakosci (a la Edward Green, C&J Handgrade, Grenson Masterpiece czy tez chociazby Tricker's) ... byc moze porownywalna do butow Samuel Windsor (albo lepsza) ... ale w tej cenie jest to naprawde doskonala okazja!!!
Te skóry są o wiele lepszej jakości niż SW i jest to obecnie najlepsza budżetowa oferta butów GYW na rynku światowym. Postaramy się napisać zbiorową recenzję jak tylko odbierzemy buty (w sumie 5 par - loafers, monks, derbys).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, cena nie jest wyższa a niższa, bo koszt jednej pary to 52 EUR, ale już przy zamówieniu 3 i więcej par spada do 44,41. Tyle też płaciliśmy za te buty. SW to 100 GBP za dwie pary czyli 50 funtów za parę (50 GBP>52 EUR). Po drugie, te same skóry są używane min. przez firmę Bexley i Loding.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiliśmy rozmiary od 41 do 44, więc może lepiej poczekaj do końca tygodnia z zamówieniem. Poza tym nikt z nas nie nosił jeszcze tych butów, więc nad ich komfortem i wygodą nie ma sensu na razie rozprawiać. Ja jedynie oglądałem je kilkakrotnie u znajomego i muszę powiedzieć, że pomyślnie przeszły proces weryfikacji. ;) Poza tym rozmawiałem z właścicielem i jest bardzo otwarty na wszelkie niecodzienne oferty i propozycje. Być może byłaby nawet szansa na stworzenie czegoś na wzór zegarka forumowego z zaprzyjaźnionego forum GMT. Marzy mi się taki projekt forumowego buta w limitowanej serii tylko dla użytkowników bespoke.pl :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejny raz z zadowoleniem stwierdzam, że ten temat czytać regularnie zdecydowanie warto.

Jeden 'strzał' to loake sprzed kilku dni, a teraz burgundy brogues, sam bym pewnie na nie nie trafił, a wyglądają rewelacyjnie.

Panowie - dziękuję :)

Immune - jeżeli je dostaniesz do środy to będę bardzo wdzięczny za jakikolwiek komentarz, jeśli nie to zaryzykuję bo chciałbym maksymalnie w środę złożyć zamówienie.

Jeżeli ktoś miałby ochotę na zakup łączony to nie ma najmniejszego problemu, aczkolwiek nie wiem, czy w przypadku np. 2 par jedynie, miało by to większy sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by było fajne. Rozumiem, że ta cena 52 ojro jest stała, a nie promocyjna, i za miesiąc nie wzrośnie do np. 104?

No ja pewnie się będę decydować na dniach, więc będę chętny, zawsze jakaś oszczędność jest. W przypadku dwóch par chociażby na kosztach przesyłki, bo zamiast 17 euro, wyniosą po 8,50 na głowę. Za to można zrobić wysyłkę jeszcze w Polsce i wyjdzie taniej.

W razie czego - nie pospieszę się i nie zamówię, nie kontaktując się wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te skóry są o wiele lepszej jakości niż SW i jest to obecnie najlepsza budżetowa oferta butów GYW na rynku światowym. Postaramy się napisać zbiorową recenzję jak tylko odbierzemy buty (w sumie 5 par - loafers, monks, derbys)

Swietnie! Milo cos takiego slyszec!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że ta cena 52 ojro jest stała, a nie promocyjna, i za miesiąc nie wzrośnie do np. 104?

Nie, ta cena nie jest stała chociaż manufaktura NC jest znana z bardzo niskich cen oferowanych wyrobów. Bardzo dobre recenzje zbierają również ich krawaty szyte ze stosunkowo dobrego jak na ten przedział cenowy - jedwabiu. Obecnie firma jest w słabej kondycji finansowej i analitycy przewidują, że o ile nie uzyska wsparcia od grupy inwestorów, których udziały w spółce są obecnie renegocjowane to w przyszłym roku może czasowo zawiesić działalność do odwołania. Warto dodać, że stało by się to po raz pierwszy od przeszło 155 lat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ciekawostkę podam, iż dzisiaj ktoś zakupił nowe brązowe derby brogue w wersji longwing firmy NC na allegro (w cenie sporo niższej niż u nich) - obserwowałem, ale w końcu nie zdecydowałem się na zakup, gdyż bardziej podobają mi się oxfordy full brogue, a drugą sprawą jest to, że zamierzam najpierw przetestować rozmiarówkę i wygodę noszenia oraz jakość skóry - wtedy gdy zamówione buty dostaną się w me ręce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed dwoma laty wszedlem na strone NC lecz nie odwazylem sie nic zamowic, wiedzac, ze "tanio, wychodzi zawsze drogo"... a nie moglem zadnej informacji o nich zdobyc. Czytajac zas to, co piszecie byc moze sprobuje cos u nich kupic. Buty GYW np. Monk Schoes Suede (i byc moze jeszcze przyzwoitej jakosci!) w cenie dziesieciu paczek papierosow! Odlot! :D

Patrzac na styleforum znalazlem wypowiedz faceta, ktory kupil dwie pary butow NC (loafers) za 25 euro za pare (na wyprzedazy) i twierdzil, ze suede sprawuje sie doskonale ... but zachowuje forme po dwoch latach noszenia etc. Natomiast z "normalna" skora jest juz troche gorzej.

Czy mozna gdzies znalezc wiecej zdjec butow Nunes Correa anizeli na jego stronie? Jakos mi sie to nie udaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.