Skocz do zawartości

Buty, trochę taniej


Gość grzesiek

Rekomendowane odpowiedzi

Savile Row Company nadużywa trochę znanej marki nawet jeśli chodzi o ubrania (które zresztą można znaleźć w TK za grosze), a od butów trzymałbym się z daleka. Gdzieś przeczytałem, że robi je John White, i to nie ten John White of yesteryear, na którym można było polegać, ale John White of today, czyli daleko od Europy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

szukam brogsów koniakowych lub brązowych do 400zł. Polowałem na Levety ale nie ma rozmiarów. Wielokrotnie polecacie aukcje na allegro i ebay. Czy rekomendujecie szukanie "w ciemno" wpisując po prostu brogues bądź brane pod uwagę marki obuwia? Może byłby ktoś w stanie podzielić się wiedzą na temat jakichś konkretnych sprzedawców/sklepów oferujących klasyczne obuwie na portalach aukcyjnych, których propozycje można by obserwować?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, pojawia się coraz więcej linków wyprzedażowych.. Będzie szansa na wyrwanie Loaków/Berwicków/innych pasowo szytych brogsów w cenie do 400, maksymalnie 500zł ?

Wiem, wiem, brak rozmiarów i te sprawy, ale chodzi mi o to, czy te buty u sprzedawców w ogóle schodzą do takich cen.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, pojawia się coraz więcej linków wyprzedażowych.. Będzie szansa na wyrwanie Loaków/Berwicków/innych pasowo szytych brogsów w cenie do 400, maksymalnie 500zł ?

Wiem, wiem, brak rozmiarów i te sprawy, ale chodzi mi o to, czy te buty u sprzedawców w ogóle schodzą do takich cen.  

Trochę wyżej niż 500 i w pojedynczych egzemplarzach trafiają się w outlecie KlasycznychButów, ale to często egzemplarze z jakimiś drobnymi wadami:

http://sklep.klasycznebuty.pl/outlet,146.html

W sklepach zagranicznych teraz z kolei ciężko o taką cenę przez obecny kurs złotówki - nawet te 99Ł to aktualnie sporo ponad 500.

EDIT

@Koval - w takim wypadku korekta:

W sklepach zagranicznych teraz z kolei ciężko o taką cenę przez obecny utrzymujący się od wielu miesięcy kurs złotówki - nawet te 99Ł to aktualnie sporo ponad znacznie więcej niż 500. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te drugie są wg mnie dużo ładniejsze i szyte, a te pierwsze brzydsze, za jasne i klejone.

Te drugie to ja właśnie zamówiłem :) Spasują do smart casualu jak najbardziej, ten granatowy odcień jest stonowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.