Skocz do zawartości

Buty nie do garnituru


Krzysiek_W

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę tworzyć nowego tematu, ale zajawka z nowego modelu NB jest dosyć ciekawa:

 

https://www.facebook.com/New.Balance.Polska/videos/1057535924290109/

 

edit: jest już nawet zdjęcie samego modelu:

 

 

To buty stworzone dla NB przez Grenson. Nie są eleganckie, ale w kategorii buty sportowe mają fajny charakter.

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wtedy byłby to całkiem inny rodzaj buta:).

Wiem dobrze,że to poniekąd herezja na tym forum zamiescić takie buty ale najzwyczajniej w świecie potrzebuję czasami butów,które są wygodne i funkcjonalne jak buty sportowe :)

 

Dopiero teraz otworzyło mi się zdjęcie. Wymarzone buty na wakacje, też bym z nimi wyszedł!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz wolę Pradę sprzed paru sezonów:) Przymierzałem je kiedyś w Berlinie i muszę przyznać, porządnie wykonane.

 

http://www.b-sidebywale.com/blogwp/wp-content/uploads/2011/03/PRADA3.jpg

https://pessimiss.files.wordpress.com/2011/04/tumblr_l4dz65bbxa1qbanjdo1_500.jpg

Ty na serio, czy po prostu nie zrozumiałem ironii ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Przez długi czas nie podobały mi się NB, szczerze mówiąc jak przyjrzeć im się z bliska, to widać czasem jak są brzydko klejone itd. Pomimo tego rok temu kupiłem pierwszą parę, ostatnio dokupiłem kolejne... w żadnych butach sportowych tak dobrze mi się nie chodzi. GRENSON X NEW BALANCE są genialne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedac w weekend w Mediolanie odwiedzilem butik Sutor Mantelassi w poszukiwaniu butow na luzne wypady.
Ponizej dwa zdjecia. Bardzo mi przypadly do gustu ich recznie patynowane lotniki sneakersy. Niestety z wersji dwu kolorowej nie bylo mojego rozmiaru, wiec zakupow nie zrobilem.
W przyszlej kolekcji jesien/zima beda swietne buty zaprojektowane we wspolpracy z The Sartorialist. Niestety obecnie sa dostepne tylko jako MTO za 30% doplata. Poczekam do wrzesnia, kiedy buty wejda do normalnej sprzedazy. Jak na moja stope sa duzo wygodniejsze od Common Projects, o innych tenisowkach nie wspominajac.

post-585-0-09934400-1456748690_thumb.jpg

post-585-0-54949900-1456748696_thumb.jpg

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przy takim licu to jak stopa w nich oddycha?

 

Jeśli to dobra skóra, to wyobrażam sobie, że jak w zwykłych lotnikach. Nie martwiłbym się o to.

 

Bardzo mi przypadly do gustu ich recznie patynowane lotniki sneakersy. Niestety z wersji dwu kolorowej nie bylo mojego rozmiaru, wiec zakupow nie zrobilem.

 

 

Martwi mnie za to malowanie tyłu tego buta. Może w rzeczywistości to lepiej wygląda, ale na zdjęciu prosta linia odcinająca piętę robi średnie wrażenie.

 

post-3633-0-47592800-1456820913_thumb.jp

 

Poza tym, bardzo fajne buty - szczególnie przypadły mi do gustu ciemnobrązowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.