Skocz do zawartości

Buty, trochę taniej


Gość grzesiek

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę:

https://forum.butwbutonierce.pl/topic/743-florsheim-wasze-opinie-o-marce/?hl=%20florsheim%20%20imperial

Zwróć uwagę na wypowiedzi Immune, człowiek wiedział co mówi, bo się znał (czas przeszły, bo niestety od dłuższego czasu nie zagląda).

Poza tym double monki to nie jest najlepszy wybór na pierwsze poważne buty.

Innymi słowy, jeśli ma to być: a. Florsheim (nawet Imperial); b. double monki; c. seconds, to ja dałbym max. 200 - 250 zł.

A Twój rozmiar to u większości producentów polecanego tutaj obuwia prędzej 43 niż 44.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę:

https://forum.butwbutonierce.pl/topic/743-florsheim-wasze-opinie-o-marce/?hl=%20florsheim%20%20imperial

Zwróć uwagę na wypowiedzi Immune, człowiek wiedział co mówi, bo się znał (czas przeszły, bo niestety od dłuższego czasu nie zagląda).

Poza tym double monki to nie jest najlepszy wybór na pierwsze poważne buty.

Innymi słowy, jeśli ma to być: a. Florsheim (nawet Imperial); b. double monki; c. seconds, to ja dałbym max. 200 - 250 zł.

A Twój rozmiar to u większości producentów polecanego tutaj obuwia prędzej 43 niż 44.

Dzięki, właśnie na taką odpowiedź liczyłem, która jest niejako potwierdzeniem moich przewidywań. Też wydaje mi się, że brogsy to znacznie lepszy wybór na początek. Co do wątku o Florsheimach to akurat tam linia Imperial zbiera całkiem przyzwoite opinie - niektóre zresztą z Twoim udziałem ;) Chodziło mi właśnie o ocenę czy taki model jest warty ponad trzy stówy, czy absolutnie nie (tak samo jak się czyta że GB są super ale tylko <400zł bo w regularnych cenach odstają jakościowo) i lepiej czekać aż albo stanieją do ok 200 albo się sprzedadzą.

Szukam zatem dalej, może gdzieś się trafią jeszcze jakieś okazje. Jeśli chodzi o rozmiar to zamówiłbym 43 gdyby jeszcze były, 44 wziąłem na zasadzie "a nuż będą dobre", ale wątek na forum o GB raczej nie pozostawia złudzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak funduszy wymusza cierpliwość ... do przecen, promocji, czy okazji na portalach. Trzeba posiedzieć, poszukać, poczekać. Lepsze to, niż wsadzenie całego, choć ograniczonego budżetu w buty, które będą tylko i wyłącznie głębokim kompromisem i nie dadzą radości. Promocje trafiają się częściej niż raz w roku, a aukcje organizowane są 24h.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak funduszy wymusza cierpliwość ... do przecen, promocji, czy okazji na portalach. Trzeba posiedzieć, poszukać, poczekać. Lepsze to, niż wsadzenie całego, choć ograniczonego budżetu w buty, które będą tylko i wyłącznie głębokim kompromisem i nie dadzą radości. Promocje trafiają się częściej niż raz w roku, a aukcje organizowane są 24h.

Gdzie polecacie szukać okazji poza TKMax, zalando, allegro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o nich? Myślę czy nie kupić.

42439_5.jpg

Kopyto G, logo na wierzchu, jakość wykonania pozostawia wiele do życzenia, po 2 miesiącach kondycja skory mimo regularnego używania kremu pozostawia troche do życzenia, za ile planowałes je kupic? Ja je trafiłem za £50, jako alternatywa w sytuacjach 'roboczych'.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, co myślicie o tej parze: http://www.sarenza.pl/kaporal-clif-s2667-p0000107815

 

Jak na podaną cenę, wyglądają całkiem nieźle (przynajmniej patrząc amatorskim okiem). 

 

Czy mieliście może do czynienia z serwisem Sarenza? Strona jest po polsku, ale wysyłki towaru bodajże z Francji, ja przynajmniej nie spostrzegłem adresu magazynu w Polsce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, co myślicie o tej parze: http://www.sarenza.pl/kaporal-clif-s2667-p0000107815

 

Jak na podaną cenę, wyglądają całkiem nieźle (przynajmniej patrząc amatorskim okiem). 

 

Czy mieliście może do czynienia z serwisem Sarenza? Strona jest po polsku, ale wysyłki towaru bodajże z Francji, ja przynajmniej nie spostrzegłem adresu magazynu w Polsce. 

 

Patrząc na zdjęcia wyglądają słabo i nie rokują na przyzwoitą jakość. Poziom Lasockiego, który jest chyba tańszy i dostępny praktycznie w każdym mniejszym mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, zamówione są te drugie. Do ciemnej marynarki i wełnianych szarych spodni w kratę powinny być ok.

 

Mam te buty. W tej cenie OK. Tylko bierz numer albo i dwa numery mniejsze.

I warto do nich kupić jakieś najtańsze prawidła.

Po roku intensywnego używania - 1-2 razy w tygodniu - zmarszczenia są wyraźne w przedstopiu, zwłaszcza, że mam je luźnawe, bo skóra średnia.

Podeszwa bardzo dobra w tej cenie i są mocno wykonane.

 

 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze już zamówiłem rozmiar 42 bo taki normalnie noszę...

 To zadzwoń, żeby zmienili rozmiar. Ja mam stopy 27 cm, między F a G i np. Loake F biorę 41.5, a Berwicki G 41 (i w obu parach jeszcze wkładki skórzane) - a te Nordy 41 mam o numer za duże. Mają rozmiarówkę zaniżoną o ok. 1.5 numeru w tej lini

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.