Skocz do zawartości

Buty, trochę taniej


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Warto wspomnieć o jeszcze jednym aspekcie przemawiającym za (a w zasadzie przeciw) tańszymi butami - po kilku założeniach wyglądają mocno odmiennie względem dnia kiedy wyjęto je z pudełka. Przestają cieszyć, jeśli wcześniej miały. Zaczynamy się rozglądać za butami, które będą cieszyć nas dłużej... 

 

Oczywiście jeśli posiadanie butów jest związane z czymś więcej niż zapewnienie podstawowych potrzeb życiowych.

  • Oceniam pozytywnie 2
Opublikowano

Jest dokładnie tak jak piszesz - ja za swoimi pierwszymi „świadomie” kupionymi butami nie przepadam bo są podłej jakości :) choć przyznam, że oczekiwałem więcej (po marce). Nie odpada podeszwa, są GYW, ale po paru założeniach wyglądają bardzo nieciekawie i nie mam ochoty ich zakładać. Mimo, że sama ich forma jest ładna.

Opublikowano

Jest jeszcze coś takiego, chociaż kolory jak u Jokera z batmana: https://www.zalando.pl/ted-baker-comptan-botki-sznurowane-brown-te412d003-o11.html

 

Sporo dziwnych przeszyć, IMO słaby kształ kopyta patrząc od góry, dwu-kolorowe i wyściółka materiałowa.

To już chyba lepiej coś z MD np:

http://www.massimodutti.com/pl/pl/sale/men/buty/br%C4%85zowe-pantofle-z-dziurkami-c1265534p4526124.html?colorId=700&categoryNav=1265534

 

Ale po stacjonarnych sklepach mają jeszcze tego więcej :)

Opublikowano

To nie jest stylistyka, która byłaby akceptowalna (na tym forum) do jakiegokolwiek stylu.

I nie ma znaczenia fakt, że Clarks robi niezłe jakościowo (nierozklejające się) buty - te są najzwyczajniej w świecie BRZYDKIE!

postanowiłem trochę dołożyć. Czy te buty nadal są "brzydkie":

http://assets.clarksmcr.com/products/2/6/1/26107967_F_p.jpg

http://assets.clarksmcr.com/products/2/6/1/26107967_D_p.jpg

?

Opublikowano

A to przypadkiem nie jest "znamienity" Wojas?

'Busted!' :)

 

Tak to jest Wojas. Nie chciałem "wywoływać jego imienia" wcześniej, żeby dyskusja nie skupiła się na marce, czy jakości.

Odwiedziłem kilka sklepów w galerii handlowej i to były jedyne, które wyglądały znośnie. I na wyprzedaży za 150 zeta.

Chciałem się jednak upewnić czy faktycznie są w miarę ok czy to tylko moja 'tęsknota' za monkami mnie ku nich pcha ;)

Opublikowano

Stronę internetową mają podłą :( nic z niej nie wiadomo. Ani kopyta, ani rozmiarówki, ani tęgości. Skóra ma widoczne żyłki. Ale jeśli się te buty nie rozlatują to pewnie bym je polecał bo estetyka raczej klasyczna angielska. 

Opublikowano

'Busted!' :)

Tak to jest Wojas. Nie chciałem "wywoływać jego imienia" wcześniej, żeby dyskusja nie skupiła się na marce, czy jakości.

Odwiedziłem kilka sklepów w galerii handlowej i to były jedyne, które wyglądały znośnie. I na wyprzedaży za 150 zeta.

Chciałem się jednak upewnić czy faktycznie są w miarę ok czy to tylko moja 'tęsknota' za monkami mnie ku nich pcha ;)

Ja do Wojasa mam awersję. Po miesiącu w kupionych tam trzewikach starła mi się podeszwa. Po dwóch rozkleila się podeszwa od wewnętrznej strony buta. Polecam zamszowe Monki z zalando Gordon&bros. Jeszcze spora rozmiarowka jest. Cena 349 zł. z rabatem za news letter 309 zł.
Opublikowano

Mam awersję do wszystkich polskich butów i już od lat ich nie kupuję ;)
Szukam jednak czegoś taniego, ale wyglądającego. Potrzebuję ich na imprezy taneczne. Muszą być wygodne i ciemne (najlepiej czarne lub granatowe). 

Zanim zejdzie podeszwa to zostaną wielokrotnie podeptane ;)

 

Zamówiłem też te Gordony. Rozmiarówka już przebrana, ale ktoś zwrócił nr 42. Zobaczę jakie będą dla mnie...

Opublikowano

Zamówiłem też te Gordony. Rozmiarówka już przebrana, ale ktoś zwrócił nr 42. Zobaczę jakie będą dla mnie...

Ja noszę 43 zazwyczaj Gordony w tym rozmiarze dobrze leżą. Ostatnio mierzył em monki z berwicka i 42,5 pasuje mi jak ulał. Szkoda ze w gordonie nie mają polowek.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.