Skocz do zawartości

Nasz ubiór a Kobiety, randki i romanse :)


style

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie pośród wielu tematów , nie ma najważniejszego tzn o kobietach a raczej naszym ubiorze gdy się z nimi spotykamy

Mój schemat na randkę to:

1. Granatowa marynarka

2. różowo-pastelowa koszula

3. dobrze dopasowane jeansy

4. pasek z dużą klamrą

A jak jest u Was ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 240
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Panowie pośród wielu tematów , nie ma najważniejszego tzn o kobietach a raczej naszym ubiorze gdy się z nimi spotykamy

Mój schemat na randkę to:

1. Granatowa marynarka

2. różowo-pastelowa koszula

3. dobrze dopasowane jeansy

4. pasek z dużą klamrą

A jak jest u Was ?

Troche sztampowo, codziennie widuje identyczne zestawy, a duza klamra to dla mnie no-no ;)

W temacie, randkuje ze swoja narzeczona i ubieram sie tak jak mam ochote, nie stosuje jakiegos schematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pośród wielu tematów , nie ma najważniejszego tzn o kobietach a raczej naszym ubiorze gdy się z nimi spotykamy

Mój schemat na randkę to:

1. Granatowa marynarka

2. różowo-pastelowa koszula

3. dobrze dopasowane jeansy

4. pasek z dużą klamrą

A jak jest u Was ?

Uważasz, ze granatowa marynarka dobrze wygląda z różową koszulą? Sam tak kiedyś spróbowałem, ale nie mogę się przekonać do takiego połączenia kolorów. Dużo lepiej według mnie wygląda jasnoróżowy + ciemnoszary/grafitowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pośród wielu tematów , nie ma najważniejszego tzn o kobietach a raczej naszym ubiorze gdy się z nimi spotykamy

Mój schemat na randkę to:

1. Granatowa marynarka

2. różowo-pastelowa koszula

3. dobrze dopasowane jeansy

4. pasek z dużą klamrą

A jak jest u Was ?

Spotykasz sie z kobietami tylko w lecie? Czy tez umawiasz sie zawsze w jakims pomieszczeniu, do ktorego wczesniej przychodzisz i sciagasz plaszcz ... tak iz kobieta nie widzi Cie na poczatku spotkania nigdy w plaszczu?

Pytam ... bo najwazniejsze jest tzw "pierwsze wrazenie", ktorego nigdy nie mozna powtorzyc! Jezeli oczarujesz kobiete swym wygladem w plaszczu, to bedzie Ci odpuszczone posiadanie troche gorszej marynarki.... Jezeli zas "pierwsze wrazenie" to zawsze doskonala marynarka (czekasz na nia wewnatrz, bez plaszcza na sobie), to i troche gorszy plaszcz (zabaczony po jakims czasie) zostanie Ci odpuszczony. Nie odpuszczone zostana Ci natomiast nigdy buty!

Kobieta zawsze patrzy na buty ...staraj sie o tym pamietac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważasz, ze granatowa marynarka dobrze wygląda z różową koszulą? Sam tak kiedyś spróbowałem, ale nie mogę się przekonać do takiego połączenia kolorów.

To też bardzo zależy od karnacji, koloru oczów oraz włosów. Dla niektórych takie połączenie bedzie przyzwoite, dla innych straszne. No i od odcienia owego różu :)

Co do tematu, myślę, że zasada pierwszych 3 sekund potwierdza to, co mówi gccg :D Jeśli przeglądniesz na forum temat o butonierce, to dowiesz się, że kobiety uwielbiają mężczyzn z kwiatem włożonym do butonierki :) Ja myślę, że najważniejsze jest to w randkowym ubiorze, żebyś Ty czuł się dobrze i pewnie przede wszystkim. Nie może być tak, że siedzisz i rozmawisz z piękną kobietą i co 5 min zastanawiasz się co ona myśli o Twoim ubraniu ;) Ubranie musi być takie, że ona Cię zobaczy i się delikatnie uśmiechnie. Wtedy wiesz, że jest dobrze :) Choć może też się przecież uśmiechnąć tylko dlatego, że Cię zobaczyła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pośród wielu tematów , nie ma najważniejszego tzn o kobietach a raczej naszym ubiorze gdy się z nimi spotykamy

Mój schemat na randkę to:

1. Granatowa marynarka

2. różowo-pastelowa koszula

3. dobrze dopasowane jeansy

4. pasek z dużą klamrą

A jak jest u Was ?

Uważasz, ze granatowa marynarka dobrze wygląda z różową koszulą? Sam tak kiedyś spróbowałem, ale nie mogę się przekonać do takiego połączenia kolorów. Dużo lepiej według mnie wygląda jasnoróżowy + ciemnoszary/grafitowy.

Tak uważam że wygląda super. Po pierwsze marynarka już na samym starcie robi dobre wrażenie bo obecnie lansowany jest luzacki styl bycia tzn. byle jaki i byle co ale żeby nie wypaść na sztywniaka, uzupełniamy marynarkę różową koszulą (pastelowy róż) która robi doskonały kontrast pokazujac z jednej strony nas jako facetów którzy nie boją się różowego koloru a po drugie.. dziewczyny naturalnie lubią róż. Oczywiście można to urozmaicić fioletową poszetką delikatnie wystającą z kieszonki.

Co do spodni to dobrze dobrane jeansy ciemny granat i pasek z elegancką klamrą. Buty to już dowolność... Od białych sportowych po eleganckie czarne oxfordy.

Co do zimowych randek to bezwzględnie ważny jest płaszcz. Oczywiście czarny i dobrze skorojony itp. Moja dziewczyna gdy pierwszy raz mnie zobaczyła w płaszczu to juz wiedziała że mnie nie wypuści :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie muszę chodzić na randki, aby móc ocenić tego typu porady i ich interpretacje (różowa koszula świadczy o tym, że nie boimy sie różu :idea: )- no chyba, że mówimy o spotkaniach z dziewczętami poniżej 18-roku życia, ale wtedy to nie to forum ;)

hehe no krytykować łatwo. Wiec może podasz swoj typ jak się ubrać na randkę z dziewczyną ?

Ale fakt masz racje. Wiekowo celuje w dziewczyny 20-23 lata 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja wypowiem swoje zdanie. Otóż uważam, że ubiór na randkę powinien być po prostu schludny i zadbany, w czym zgadzam się z Brzydallo. Powinniśmy być zatem naturalni i ubrani w to, w co ubieramy się zazwyczaj, chyba że okazja (opera, przyjęcie) wymagają innego podejścia.

Czy kobiety zwracają uwagę na wygląd? Tak, ale nie w sposób, w jaki zazwyczaj faceci myślą. Kobiety nie szukają mężczyzn najlepiej ubranych, tylko takich, którzy są męscy. Czyli pewni siebie i dający im poczucie bezpieczeństwa. Nie znaczy to, że ubiór nie ma znaczenia. Panie jednak zazwyczaj zwracają na higienę osobistą, czyste buty, ładny zapach, a nie na kolor poszetki czy rodzaj kołnierzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja wypowiem swoje zdanie. Otóż uważam, że ubiór na randkę powinien być po prostu schludny i zadbany, w czym zgadzam się z Brzydallo. Powinniśmy być zatem naturalni i ubrani w to, w co ubieramy się zazwyczaj, chyba że okazja (opera, przyjęcie) wymagają innego podejścia.

Czy kobiety zwracają uwagę na wygląd? Tak, ale nie w sposób, w jaki zazwyczaj faceci myślą. Kobiety nie szukają mężczyzn najlepiej ubranych, tylko takich, którzy są męscy. Czyli pewni siebie i dający im poczucie bezpieczeństwa. Nie znaczy to, że ubiór nie ma znaczenia. Panie jednak zazwyczaj zwracają na higienę osobistą, czyste buty, ładny zapach, a nie na kolor poszetki czy rodzaj kołnierzyka.

podpisuje się pod tym wszystkimi kończynami jakie posiadam.

Zauważyłem również iż temat jest troszeczkę zbyt ogólny gdyż wszyscy jesteśmy w różnym wieku i mamy różne sytuacje a tym samym, może skutkować to niepotrzebnymi nieporozumieniami.

Wiadomym jest również że inaczej ubierzemy sie na randkę do drogiej restauracji a inaczej do jakiegoś klubu itp.

Ja jestem zdania że facet powinien mimo wszystko się czymś wyróżniać bo takich czystych i schludnych to jest na pęczki. Oczywiście pomijam kwestie osobowości, zainteresowania nami kobiety itp bo teraz skupiamy się wyłącznie na ubiorze.

Ps. Co jest złego w połączeniu granatowej marynarki z koszulą w kolorze pastelowego różu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba niezbyt nadaje sie na dziewczyne ... od faceta w sportowych butach ucieklbym (bedac dziewczyna) od razu ...bo skoro przychodzi w butach do biegania, to chyba nalezy go uprzedzic i uciec jako pierwszy, czyz nie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba niezbyt nadaje sie na dziewczyne ... od faceta w sportowych butach ucieklbym (bedac dziewczyna) od razu ...bo skoro przychodzi w butach do biegania, to chyba nalezy go uprzedzic i uciec jako pierwszy, czyz nie? :D

JEżeli masz na myśli adidasy to jasna sprawa. JA mam na myśli białe obówie casualowe np. takie leciutkie białe lacoste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nereusz

Chyba niezbyt nadaje sie na dziewczyne ... od faceta w sportowych butach ucieklbym (bedac dziewczyna) od razu ...bo skoro przychodzi w butach do biegania, to chyba nalezy go uprzedzic i uciec jako pierwszy, czyz nie? :D

Dobre :D

Autentyczny czyli naturalny, co w kontekście ubioru oznacza założenie tego w czym czujemy się dobrze. Nie ma sensu tutaj dywagowanie nad marynarką czy koszulą, bo wydaje mi się, że na tym forum nie są one nawet w najmniejszym stopniu czymś niezwykłym. Poza tym trzeba przypomnieć ten stary banał, że kobiety kochają mężczyzn za to kim są, a nie za to co mają. Także różowa koszula ani cokolwiek innego jeżeli nie będzie za tym szła równie ciekawa osobowość nic nie pomoże ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę Ci niczego sugerować, ale jako starzec, rozwodnik i człowiek kompletnie niepoważny, uważam, że na spotkaniach z kobietami trzeba być przede wszystkim sobą. Jeśli różowa koszula oddaje Twoją duszę to ją załóż. Ale jak skoncentrowałbym się raczej na wielkim bukiecie kwiatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę Ci niczego sugerować, ale jako starzec, rozwodnik i człowiek kompletnie niepoważny, uważam, że na spotkaniach z kobietami trzeba być przede wszystkim sobą. Jeśli różowa koszula oddaje Twoją duszę to ją załóż. Ale jak skoncentrowałbym się raczej na wielkim bukiecie kwiatów.

Dalbys go kobiecie, czy tez zatrzymalbys go dla siebie jako element ekspresji Twej osoby? :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.