Skocz do zawartości

Nasz ubiór a Kobiety, randki i romanse :)


style

Rekomendowane odpowiedzi

Co ma do tego "wydzialik prawa"? Ja na takim studiuję i mam nieco inne zdanie.

tez na takim studiuje, pewnie dlatego mi sie tak nasunelo.

stron jest juz dosc sporo co nie wrozy najlepiej zablakanym owieczkom, ktore jeszcze nie spotkaly na swojej drodze kogos, kto pokazalby im jak TO sie robi. moze wiec wzorem klasyfikacji angielskich marek obuwniczych zrobimy klasyfikacje kobiet - pijane klubowiczki, z klasą, z naszą-klasą..oczywiscie do kazdej klasy przypisujemy co sie dla nich liczy na poszczegolnych miejscach (proponuje do 30, zeby zminimalizowac ryzyko porazki). w koncu..podobno schematy sie nie zmieniaja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 240
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Co ma do tego "wydzialik prawa"? Ja na takim studiuję i mam nieco inne zdanie.

tez na takim studiuje, pewnie dlatego mi sie tak nasunelo.

stron jest juz dosc sporo co nie wrozy najlepiej zablakanym owieczkom, ktore jeszcze nie spotkaly na swojej drodze kogos, kto pokazalby im jak TO sie robi. moze wiec wzorem klasyfikacji angielskich marek obuwniczych zrobimy klasyfikacje kobiet - pijane klubowiczki, z klasą, z naszą-klasą..oczywiscie do kazdej klasy przypisujemy co sie dla nich liczy na poszczegolnych miejscach (proponuje do 30, zeby zminimalizowac ryzyko porazki). w koncu..podobno schematy sie nie zmieniaja!

heheh Wy studiujecie a ja już taki wydziałek kończe w tym roku ;)

Dziewczyn nie da sie sklasyfikować bo każda jest niepowtarzalna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i skad wiedzialem..

skoro sa niepowtarzalne, to skad w ogole pomysl jakiegokolwiek zestawiania cech, ktore sie licza?

ja napisałem że są niepowtarzalne. Ale może ktos ma wieksze doświadzcznie ode mnie i potrafi dokonać stosownej klasyfikacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdaje sobie doskonale sprawę że na atrakcyjność faceta wpływają kilka elementów: 1. CHARAKTER 2. ZACHOWANIE 3. KASA 4. WYGLĄD ZEWNETRZNY 5. UBIÓR itp. dokładnie w takiej kolejności w jakie tu wyliczyłem. Bez znaczenia jest czy ma sie 20 czy 40 lat. Mechanizm się nie zmienia.

no nie wiem, jak dla mnie uzywanie slowa "dokladnie" oraz zaznaczenie, ze ten mechanizm sie nie zmienia chyba swiadczy, ze kobiety sa takie same, skoro inny mechanizm/kolejnosc zajsc nie moze? czy chcesz powiedziec, ze kobiety sa niepowtarzalne, ale kazda zwraca uwage na dokladnie te cechy w dokladnie tej kolejnosci?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdaje sobie doskonale sprawę że na atrakcyjność faceta wpływają kilka elementów: 1. CHARAKTER 2. ZACHOWANIE 3. KASA 4. WYGLĄD ZEWNETRZNY 5. UBIÓR itp. dokładnie w takiej kolejności w jakie tu wyliczyłem. Bez znaczenia jest czy ma sie 20 czy 40 lat. Mechanizm się nie zmienia.

no nie wiem, jak dla mnie uzywanie slowa "dokladnie" oraz zaznaczenie, ze ten mechanizm sie nie zmienia chyba swiadczy, ze kobiety sa takie same, skoro inny mechanizm/kolejnosc zajsc nie moze? czy chcesz powiedziec, ze kobiety sa niepowtarzalne, ale kazda zwraca uwage na dokladnie te cechy w dokladnie tej kolejnosci?

kobiety sa niepowtarzalne, ale kazda zwraca uwage na dokladnie te cechy w dokladnie tej kolejnosci?

dokładnie o to mi chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry, dla mnie to, co napisales sie wyklucza. w koncu sa niepowtarzalne, czy kazda jest taka sama w odbiorze mezczyzny (de facto powtarzalna)?

nic się nie wyklucza. Z zasady kobiety są niepowtarzalne, jednakże każda zwraca uwagę na te same atrybuty u potencjalnego partnera.

Niepowtarzalność to aspekt osobowościowy. zwracanie uwagę na te same rzeczy- aspekt czysto materialistyczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dogadamy sie chyba. dla mnie jak cos jest niepowtarzalne, to nie powiela wzorcow. nie bardzo tez wiem, jaka jest relacja tego "aspektu materialistycznego" do "osobowosciowego" - to podzial rozlaczny, skoro osobowosc (rozna u kazdej kobiety) nie ma wplywu na mezczyzn, ktorych wybieraja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie za dużo kombinujecie. KAżdy ma swoje zdanie. Ja podałem swoje i tyle a czy ktoś się z tym zgadza czy nie to jego sprawa. Ja wiem że tak jest i nie muszę na siłe kogoś uszcześliwiać. :) Pomijam już aspekt że kobiety kierują sie emocjami a nie rozumem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz apeluję - Panowie, piszcie tu GŁÓWNIE o Waszych przeżyciach i doświadczeniach na - jak ktoś to łądnie ujął - fieldzie.

Apeluję zwłaszcza do doświadczonych członków. Nie dajcie się prosić. To forum czeka na zawiesiste opisy pełnych domknięć w butach na miarę i kosztownych rozlewek na marynarki Loro Piana.

To jest wypowiedź ironiczna?

Ja nigdy nie żartuję, nigdy też nie ironizuję. Ja po po prostu nie mam poczucia humoru. Proszę odbierać wszystkie moje wpisy śmiertelnie poważnie.

pzdr

montalb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nereusz

"W swoim opracowaniu dr Pollet korzystał z jednych z największych na świecie badań dotyczących sposobu życia "The Chinese Health and Family Life Survey", przeprowadzonych na 5 tys. Chińczyków.

Doprowadziły one badaczy do następującej konkluzji: - Rosnący poziom dochodów miał wyraźnie pozytywny skutek na częstotliwość kobiecych orgazmów. Bardziej pożądani partnerzy wywoływali o kobiet więcej orgazmów - powiedział Pollet."

Nie jestem pewien, czy odnoszenie badań na społeczeństwie chińskim ma sens w przypadku dyskusji na temat relacji damsko-męskich w Polsce. Poza tym podejrzewam że tak jak w przypadku współczesnych mediów ma to miejsce, ktoś znalazł jakieś przypadkowe badania, z których w zasadzie nic ciekawego wynika i dorabiając rzucający się oczy tytuł, wciska ludziom jakieś wątpliwej jakości dyrdymały. Swoją drogą, w zasadzie z definicji statystyczne badania kobiecej niewierności, orgazmów itp są z definicji obarczone ogromnym marginesem błędu, bo nie wierzę, że kobiety w obecnych realiach, przed jakimś obcym człowiekiem (ankieterem) szczerze przyznawały się ile razy kogoś zdradziły, czy ile miały orgazmów. ;)

PS: Jeżeli link miał być żartem, to sry za przynudzanie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.