Skocz do zawartości

Monk Shoes forever and ever- wszystko o Monk Shoes


Wostok

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba, bo mówimy o zakupach po okazyjnych cenach i ze zniżką przy większej ilości butów. Znasz w Paryżu kogoś kto da nam taką zniżkę? Jeżeli tak to rzeczywiście może to być Francja, nie Hiszpania.

Poza tym zaopatrzenie sklepu to nic w porównaniu z zaopatrzeniem centralnego magazynu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..

Tutaj bardzo ciekawe double monki RL:

Dołączona grafika

Tak, tak bardzo ciekawe. Rzekłbym nawet idealnie w moim typie ;)

Panowie, jeśli myśl o zakupie grupowym monków (może z cordovanu :twisted: ), kiełkuje już w niejednej głowie. To pozwolę sobie przywołać adres, który podrzucił nieoceniony Bartek https://www.jloicorange.de/. Podejrzewam, że po niemiecku może być zdecydowanie prościej niż po hiszpańsku.

Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie aż tak restrykcyjnie. Trzeba jedynie kogoś wysłać do Hiszpanii.

Poza tym ja widzę w tych butach zbyt dużo bezpośrednich inspiracji JL.

Tutaj bardzo ciekawe double monki RL:

Dołączona grafika

Bardzo ciekawe, ale jak je dostać?
Np. tu jest 8,5:

http://www.ralphlauren.com/product/inde ... rce=Nextag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie aż tak restrykcyjnie. Trzeba jedynie kogoś wysłać do Hiszpanii.

Poza tym ja widzę w tych butach zbyt dużo bezpośrednich inspiracji JL.

Tutaj bardzo ciekawe double monki RL:

Bardzo ciekawe, ale jak je dostać?
Np. tu jest 8,5
Dzięki! Obejrzałem sobie kilka zdjęć tego modelu z innej perspektywy i stwierdzam, że jednak wolę, jak pasek/przyszwa jest zrobiona z tego samego kawałka skóry co wewnętrzna strona cholewki, a same paski są nieco szerzej rozstawione. Dlatego bardziej podobają mi się te:

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba, bo mówimy o zakupach po okazyjnych cenach i ze zniżką przy większej ilości butów. Znasz w Paryżu kogoś kto da nam taką zniżkę? Jeżeli tak to rzeczywiście może to być Francja, nie Hiszpania.

Poza tym zaopatrzenie sklepu to nic w porównaniu z zaopatrzeniem centralnego magazynu.

OK, teraz rozumiem. Nie pytałem sprzedawcy w paryskim sklepie o zakupy grupowe, ale na pewno może on się o to dowiedzieć. Mówi płynnie po angielsku i jest Hiszpanem, z czego wnioskuję, że jest zaufanym człowiekiem przysłanym do Paryża prosto z centrali. Zapewne więc jest dobrze zorientowany również w mniej typowych (półhurtowych) zamówieniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.