Skocz do zawartości

Elegancka i ergonomiczna torba


elegant

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 30.08.2019 o 23:54, Dar napisał:

Padło jednak na Enrile. Zaproponowano zamieszczenie inicjałów. Jako przykład, przesłał zdjęcie. Czy warto w to wchodzić?

 

Dar jak zakupisz to się pochwal zdjęciami, też się przymierzam do tej torby.  Mam trochę wątpliwości co sposobu zamykania, i czy ono będzie użytkowe"

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, spiryt napisał:

Dar jak zakupisz to się pochwal zdjęciami, też się przymierzam do tej torby.  Mam trochę wątpliwości co sposobu zamykania, i czy ono będzie użytkowe"

Coś w tym jest. W zasadzie jest to jedyna rzecz, która budzi i moje wątpliwości. Mam nadzieję, że nie będzie to szczególnie uciążliwe. Dodam, że ekipa Enrile była na urlopie. Dopiero teraz ruszają z zamówieniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Dar napisał:

Coś w tym jest. W zasadzie jest to jedyna rzecz, która budzi i moje wątpliwości. Mam nadzieję, że nie będzie to szczególnie uciążliwe. Dodam, że ekipa Enrile była na urlopie. Dopiero teraz ruszają z zamówieniami.

to ewentualnie "przyjdę na gotowe"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy warto zainteresować się torbą codzienną 15" od Milera?

Aktualnie w preorderze oraz dodając rabat forumowy -10%, wychodzi cena ~500zł. W podobnej kwocie można kupić torbę od Soliera.

Zastosowanie to codzienne wyjście do pracy (praca biurowa), bez laptopa za to z jedzeniem, notatkami, teczkami (artykuły biurowe).

Jeżeli mógłbym dopłacić to czy zgodnie z sentencją "Dołóż do Yanko" można tutaj mówić "Dołóż do Sartolane" (nie nowa torba, tylko z programu odkupu toreb)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kiedyś czytałem tu na forum Miler swoje torby szyje właśnie w Solierze. Czy tak jest nie mam pojęcia. Można poszukać na forum. Co do samych toreb od Milera to mam jedna brązowa od chyba 2 lat  i jestem bardzo zadowolony. Na skórze 0 pęknięć i uszkodzeń a używam 6 razy w tygodniu. W obniżonej cenie za cirka 500 zł wydaje mi się ze się opłaca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tadam:
W końcu dojechała. Jest duża, ładnie pachnie, skóra jest sztywna. Pomimo tego, że biegałam z metrówką i niemal codziennie oglądałem zdjęcia. Torba mnie zszokowała rozmiarem i wyglądem. W pierwszej chwili nie wiedziałem nawet czy to była dobra decyzja. Dzisiaj była po raz pierwszy w pracy. Bez zarzutów. Jest naprawdę ładna. Jeżeli chodzi o funkcjonalność zapięcia, to w chwili obecnej pasek jest sztywny. Więc to się tam musi pewnie wyrobić. W takim sposobie zapinania nie widzę problemu. Choć gdyby ktoś miał na szybko znaleźć bilet lub portfel w zatłoczonym tramwaju/metrze, to mogłoby to sprawić drobny kłopot.

Edycja:

Rozumiem, że na razie nie ma sensu zawracania sobie głowy jakimiś środkami do skór, celem naniesienie powłoki ochronnej, itp.?

IMG_20190911_1508514~2.jpg

IMG_20190911_1509225~2.jpg

IMG_20190911_1518590.jpg

IMG_20190911_1527525~2.jpg

IMG_20190911_1528019~2.jpg

IMG_20190911_1528101.jpg

IMG_20190911_1528199~2.jpg

IMG_20190911_1529175~2.jpg

IMG_20190911_1529262~2.jpg

IMG_20190911_1529496.jpg

IMG_20190911_1538005~2.jpg

IMG_20190911_1538584~2.jpg

  • Like 5
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.09.2019 o 22:28, Dar napisał:

Tadam:
W końcu dojechała. Jest duża, ładnie pachnie, skóra jest sztywna. Pomimo tego, że biegałam z metrówką i niemal codziennie oglądałem zdjęcia. Torba mnie zszokowała rozmiarem i wyglądem. W pierwszej chwili nie wiedziałem nawet czy to była dobra decyzja. Dzisiaj była po raz pierwszy w pracy. Bez zarzutów. Jest naprawdę ładna. Jeżeli chodzi o funkcjonalność zapięcia, to w chwili obecnej pasek jest sztywny. Więc to się tam musi pewnie wyrobić. W takim sposobie zapinania nie widzę problemu. Choć gdyby ktoś miał na szybko znaleźć bilet lub portfel w zatłoczonym tramwaju/metrze, to mogłoby to sprawić drobny kłopot.

 

Dar to model większy czy mniejszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

od dłuższego czasu rozglądam się za teczką/aktówką do pracy. Wpadła mi w oko aktówka z Barelly Bags w kolorze Ciemny Camel https://www.barelly-bags.pl/island/46/. Co myślicie o jakości skóry (różne opinie padały na forum) i fasonie? Będzie to moja pierwsza skórzana torba, więc moje doświadczenie jest zerowe i bazuje wyłącznie na opiniach. Jeśli chodzi o cenę, to myślę, że na ten moment to mój max. Z góry dzięki za pomoc. :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Drodzy koledzy, czy ktoś już zdecydował się na zakup torby Herring Bovey?
Cena jest bardzo przystępna, chciałbym przed zakupem dowiedzieć się forumowicze o tej torbie myślą. Czy w tej ceenie można znaleźć coś zliżonego. Zdjęć dostępnych zbyt wielu nie ma póki co, prócz tych na stronie producenta. Dla mnie przydałoby się kilka zdjęć forumowych właśnie, lub też opinie Wasze.

https://www.herringshoes.co.uk/herring/bovey/brandy-calf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, eye_lip napisał:
5 godzin temu, Enygma napisał:
Czy ktoś z Was mógłby wypowiedzieć się o skórze groszkowanej Adria? Jak z jakością, jak się starzeje?

Jeśli to ma związek z tematem wątku to może warto zalinkować produkt.

https://torebki-sklep.pl/dua-meska-skorzana-torba-na-laptopa-czarna.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suitsupply ma dobre torby - pod względem wykończenia wnętrza. Może przywiązuję się do tego za bardzo, ale uważam, że dobrze zaprojektowane wnętrze, z dobrej jakości podszewką w środku, bawełnianą, a nie poliestrową, plus funkcjonalne kieszenie, znaczy równie dużo co dobra skóra na zewnątrz. Miłośnicy Barona mogą się zżymać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Enygma napisał:

Totalnie nie mam pojęcia jakie marki brać pod uwagę. Mógłbyś lekko naprowadzić na co polować?

Fossil, Royal Republiq, Still Nordic, poza ty sporo marek modowych typu Marc O'Polo czy Joop. Generalnie podejrzewam, że większość toreb, których cena regularna wynosiła 800 zł i więcej może być sensowna (a będą kosztować 270-550 zł w cenie Lounge, zależnie od marki, lini i modelu). Próbuj, zwracaj, ja zostawiłem dopiero 4tą torbę u nich zamówioną, ale wtedy byłem pewny, że to ta. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.10.2019 o 17:32, Tomdab84 napisał:

Drodzy koledzy, czy ktoś już zdecydował się na zakup torby Herring Bovey?
Cena jest bardzo przystępna, chciałbym przed zakupem dowiedzieć się forumowicze o tej torbie myślą. Czy w tej ceenie można znaleźć coś zliżonego. Zdjęć dostępnych zbyt wielu nie ma póki co, prócz tych na stronie producenta. Dla mnie przydałoby się kilka zdjęć forumowych właśnie, lub też opinie Wasze.

https://www.herringshoes.co.uk/herring/bovey/brandy-calf

Koledzy, ktokolwiek coś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.