Jump to content

jnowak

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2

About jnowak

 • Rank
  Zwykły
 • Birthday 06/28/1994

Profile Information

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Kraków

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Może "grubość" jest lepszym słowem na to. Chodziło mi o najmniejszy z trzech wymiarów. Ale ta wersja 25h ma aż 16 cm, co wydaje mi się bardzo duże. Przedmioty, które opisałem mieszczą się spokojnie do mojej obecnej, niezbyt atrakcyjnej torby, która nie przekracza 10 cm grubości. To wymaganie miało wykluczyć bardzo cienkie torby. Moje lunch boxy mają grubość około 6.5 cm, co przy ok 1.5 cm Macu zostawia jeszcze trochę zapasu. Ale faktycznie nie napisałem tego zbyt klarownie. Dzięki za wszystkie sugestie. Co do wersji bespoke, to nie czuję się na tyle pewnie, żeby próbować takiego rozwiązania. Pewnie rozważę z braku innych możliwości zwykłą torbę + etui na Maca, ewentualnie opcję dwukomorową.
 2. Poszukuję skórzanej torby codziennej, ale nie mogę znaleźć żadnej, która spełniłaby moje wymagania użytkowe. Patrzyłem na produkty firm takich jak Sartolane, Carl Friedrik itp., ale niestety wszystkie modele mają jakąś cechę sprzeczną z moim ideałem. dedykowana kieszeń na Maca 15' kieszenie na kable, długopisy możliwość zmieszczenia pojemników na jedzenie głębokość mniejsza niż 10 cm kolor ciemny brąz budżet najlepiej mniej niż 2000 zł, opcjonalnie do 2500 zł (opcjonalnie) zewnętrzna kieszeń na jakieś drobiazgi Przykładowe torby i ich dyskwalifikacje: https://www.carlfriedrik.com/products/palissy-briefcase-slim-leather-briefcase?variant=35918593552 - wydaje się zbyt wąska, żebym zmieścił pojemniki z jedzeniem https://sartolane.pl/kategoria/torby-codzienne/torba-codzienna-c - nie ma kieszeni na laptopa 15 cali https://frankcleggleatherworks.com/the-commuter-chocolate.html - cena Czy orientujecie się w jakiś produktach, które by spełniły moje wymagania?
 3. Ja najczęściej kupuję na https://www.cheapestnatostraps.com/. Generalnie jestem zadowolony ze stosunku ceny do jakości. Swoje najlepsze paski kupowałem jednak na https://www.blusharkstraps.com/. Nie wiem niestety, jak w drugim przypadku z dostawami do Polski.
 4. Ostatnio korzystałem z http://pranienadowoz.pl/. Prasowałem garnitur (Miler Menswear) oraz prałem poplamiony płaszcz. Jestem bardzo zadowolony z efektu, szybkiej realizacji oraz wygody z dowozu. Cena również atrakcyjna.
 5. Czy da się w miarę łatwo i niezbyt drogo wprowadzić poprawki w swetrze (kardigan)? Głównie skrócenie rękawów, ale przydołby się też go trochę wytaliować. Swetr jest wełniany (raczej grubszy) o splocie warkoczowym.
 6. Seiko 5 SNKL15 z customową tarczą. Balticus niestety ma zbyt dużą średnicę jak na mój nadgarstek. @xkoziol Zdecydowanie zakupy. Mniej stresu i radość na dłużej.
 7. Praca magisterska obroniona, to jest i nowy zegarek
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.