Skocz do zawartości

Elegancki prezent dla mężczyzny


Katarzyna Pander-Liszka

Rekomendowane odpowiedzi

Temat okołoświąteczny :) co elegancki mężczyzna chce dostać pod choinkę ? Myślę że zaglądające tu żony, dziewczyny, kochanki ucieszą się z podpowiedzi :)

Mnie zaczyna brakować pomysłów: spinki do mankietów, książki , płyty, kurs robienia sushi, lot szybowcem, skok ze spadochronem, to już było co jeszcze ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katarzyna Pander-Liszka, dnia 21 Gru 2013 - 19:42, napisał:Katarzyna Pander-Liszka, dnia 21 Gru 2013 - 19:42, napisał:Katarzyna Pander-Liszka, dnia 21 Gru 2013 - 19:42, napisał:Katarzyna Pander-Liszka, dnia 21 Gru 2013 - 19:42, napisał:Katarzyna Pander-Liszka, dnia 21 Gru 2013 - 19:42, napisał:Katarzyna Pander-Liszka, dnia 21 Gru 2013 - 19:42, napisał:Katarzyna Pander-Liszka, dnia 21 Gru 2013 - 19:42, napisał:Katarzyna Pander-Liszka, dnia 21 Gru 2013 - 19:42, napisał:

Temat okołoświąteczny :) co elegancki mężczyzna chce dostać pod choinkę ? Myślę że zaglądające tu żony, dziewczyny, kochanki ucieszą się z podpowiedzi :)

Mnie zaczyna brakować pomysłów: spinki do mankietów, książki , płyty, kurs robienia sushi, lot szybowcem, skok ze spadochronem, to już było co jeszcze ???

 

1. Kamerdynera. :lol:

2. Obraz liczony Romana Opałki. ;)

3. Rajski pobyt w SPA. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe forum jest jedną wielką kopalnią pomysłów. Nie trzeba wcale zakładać wątków i odwiedzać blogi by trafić na ciekawy pomysł. 

 

Kreatywność jest tu kluczem do sukcesu.

Kreatywności mi nie brakuje tylko czasu :) od kilku dni próbuję się przekopać przez wątki na tym forum i końca nie widzę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kreatywności mi nie brakuje tylko czasu :) od kilku dni próbuję się przekopać przez wątki na tym forum i końca nie widzę...

 

Bardzo słusznie.  :) To jest forum na długie zimowe wieczory  ;) 

Prywatnie cieszyłbym się najbardziej z czegoś hand-made. 

Niezależnie czy to pasek do zegarka, wizytownik, portfel, teczka, krawat, poszetka itd...

 

Najmniej cenię sobie prezenty kupione na szybko w trybie: znajdź podpowiedź na forum/blogu -> wejdź na www -> kliknij -> zapłać.

Uzgodnienie szczegółów takiego hand-made jest dużo bardziej pracochłonne niż sprowadzenie gotowego produktu z Japonii czy USA a im więcej czasu poświęciło się na prezent tym więcej jest w nim nas samych.

Wszak nie liczy się wielkość i cena prezentu ale to jak wiele miłości dajemy wraz z nim.

Off-topic:

wczoraj miałem okazję wyciągać z samochodu nieprzytomnego kierowcę, który czołowo zderzył się z autobusem.

Reanimując i czekając na karetkę a potem policję przez głowę przeszła mi myśl, że wszystkie te prezenty które przygotowałem i skrzętnie poukrywałem są tak naprawdę niczym a najbardziej chciałbym dostać pod choinkę uśmiech najbliższych.

Warto o tym pamiętać.

  • Oceniam pozytywnie 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:( żyjemy w takim dzikim pędzie że zapominamy czasem o rzeczach prostych , np żebyśmy spotkali się w domu w zdrowiu i szczęściu

Podajecie Panówie przykłady prezentów pięknych ale bezpiecznych . Ale podobał mi się pomysł na szelki i :) i ta maszyna do szycia piękna jest. A jakby tak bardziej poszaleć... Jakieś marzenia ?

Ja jeszcze pomyślałam o pięknym modelu żaglowca... do samodzielnego złożenia , żeby po 12 godz pracy jak to mówię się " odmózgowić "

post-4845-0-40595300-1387721356_thumb.jp

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo proszę - piękne, niebezpieczne, szalone ..

 

  • śmigłowiec Raptor 50 Titan w wersji ARF (złożony)
  • silnik spalinowy Thunder Tiger Redline Exclusive RL-53HX wraz z tłumikiem i świecą,
  • nadajnik 6-kanałowy + odbiornik - ACE RC TS6i 2.4GHz,

 

(możliwe, że poleci na jakimś lepszym alkoholu prezentowanym w oddzielnym dziale forum  ;)  )

 

  • długość : 1200 mm
  • szerokość kadłuba : 140 mm
  • wysokość : 400 mm
  • średnica wirnika głównego : 1345 mm
  • średnica wirnika ogonowego : 237 mm
  • waga RTF : 3000 g

 

product-26113.jpg

 

foto_add-42323.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„Cyrulik Warszawski” z grudnia 1930 r. radzi co kupić na gwiazdkę?
Babci – spirytus, wnukowi – wódkę czystą wyborową, córeczce – koniak Cuseniera, synkowi – rum, tatusiowi – starkę, mamusi – arak, dziadzi – śliwowicę, cioci – wiśniówkę… Oj, przydałby się ktoś na przyczepkę! :lol:

 

post-202-0-56188900-1387827591_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.