Parmigiano Posted March 2, 2014 Report Posted March 2, 2014 Dzień dobry, oto buty mojego kolegi z pracy - półtoraroczne angielki ze skóry płaszczki. Oczywiście, nie są użytkowane codziennie. Mam nadzieję, że pomogłam Pozdrawiam Spodnie wymagają skrócenia,kiepsko to wygląda. Quote
waski Posted March 2, 2014 Report Posted March 2, 2014 Zdjęcie z wystawy w Mall of The Emirates w Dubaju. Gdyby nie to, że to Versace, zapewne trafiłyby do wątku dotyczącego obuwniczych koszmarków IMG_1005.JPG Pozdr, wojvv A co ma do tego Versace? But albo jest koszmarkiem, albo nim nie jest i nie ma znaczenia kto go wyprodukował. 1 Quote
wojvv Posted March 2, 2014 Report Posted March 2, 2014 A co ma do tego Versace? But albo jest koszmarkiem, albo nim nie jest i nie ma znaczenia kto go wyprodukował. @waski Kolega nie zrozumiał prawdopodobnie ironii: koszmarek topowej modowej marki jest przejawem śmiałej kreatywności genialnych projektantów tej marki. Identyczny koszmarek ale z logami dajmy na to, Ryłko jest prostackim gwałtem na zasadach klasycznej męskiej elegancji wykonanym przez zaściankowych ignorantów. @skar Nie pytałem o skórę. Lico wyglądało... na ruskiego renifera, o którym kiedyś ktoś już pisał na forum. Pozdr, wojvv 1 Quote
blueloafers Posted May 22, 2014 Report Posted May 22, 2014 Chyba tylko raz pojawil sie Stefano Bemer, a szkoda. Tutaj z otwarcia ich kolekcji w New&Lingwood (wiecej zdjec w zeszlorocznym wpisie na blogu tutaj): Quote
blueloafers Posted May 22, 2014 Report Posted May 22, 2014 W tym watku Stefano Bemer jest raz, wiec porownujac do Maftei to nie duzo.. Quote
eye_lip Posted May 22, 2014 Report Posted May 22, 2014 Może dlatego, że mało egzotyki. Tutaj jest temat o zwierzakach innych niż np. skóra z zatopionego renifera Quote
blueloafers Posted May 22, 2014 Report Posted May 22, 2014 Ok! Moze troche zle zrozumialem temat. Myslalem, ze to jest 'buty troche drozej i wszelka egzotyka', a to jednak 'buty troche drozej czyli wszelka egzotyka' Swoja droga buty sa tak piekne, ze chyba nie zaszkodzilo ze sie pojawily :> 1 Quote
pirat Posted May 22, 2014 Report Posted May 22, 2014 Swoja droga buty sa tak piekne, ze chyba nie zaszkodzilo ze sie pojawily :> Spoko. Quote
bartazz Posted August 5, 2014 Report Posted August 5, 2014 Norwesko-brytyjski duet egzotyczny. 1 Quote
pirat Posted August 5, 2014 Report Posted August 5, 2014 This is my latest piece, which made me feel like one of those experts. I used a very precious leather – alligator, and not just any – a huge beast, approx. 4.5-5 meters long. It was wild caught, full with scars, healed injuries, marks of figthing. Alligators in this size are usually 30 years old, and can weight over a half ton. http://shoesandcraft.com/2014/05/22/a-precious-beast/ Quote
xyz Posted September 5, 2014 Report Posted September 5, 2014 W Sztokholmie http://www.skoaktiebolaget.se Quote
Skalpel Posted February 23, 2015 Report Posted February 23, 2015 Kto zgadnie z czyjej to pracowni? 1 Quote
Skalpel Posted February 23, 2015 Report Posted February 23, 2015 znaaaacznie bliżej aczkolwiek nie z "naszego" podwórka Quote
kamil Posted February 23, 2015 Report Posted February 23, 2015 Piękne kopyto, szlachetna skóra. Mam nadzieję, że nikogo nie obrażę, ale czerwone elementy odbieram jako, hm, dobrane wyjątkowo nieszczęśliwie. Na szczęście najbardziej jarmarczne i najwięcej psujące sznurowadła, można łatwo, szybko i tanio wymienić. 7 Quote
tombar Posted February 24, 2015 Report Posted February 24, 2015 Kto zgadnie z czyjej to pracowni? Czyli z czyjej? Quote
Krzysiek_W Posted February 25, 2015 Report Posted February 25, 2015 Kto zgadnie z czyjej to pracowni? Niestroj leatherwork? Quote
Skalpel Posted February 25, 2015 Report Posted February 25, 2015 NIe Tak jak kolega blueloafers napisał Radek Zacharias. Szewc z Pragi. Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.