misiek4 Posted November 2, 2012 Report Posted November 2, 2012 John Lobb – Chapel IV - 14 000 USD - (link) Quote
+Immune+ Posted November 2, 2012 Report Posted November 2, 2012 Słyszałem od znajomego Szkota, że te buty są lepsze niż wypad z kumplami do Las Vegas za tę samą kwotę. Quote
saphir.pl Posted December 18, 2012 Report Posted December 18, 2012 Nie moje niestety, ale mam zgodę na publikację Koniakowy aligator na podeszwie Vibram z Pracowni Jan Kielman i Syn pozdrawiam Quote
damiance Posted December 18, 2012 Author Report Posted December 18, 2012 zgaduję, że to najdroższe buty jakie powstały w pracowni ... "aligatory myśliwego" Quote
bigbadwoof Posted December 18, 2012 Report Posted December 18, 2012 O, z kieszonką. Forum mnie juz nauczylo, ze jak nie wiem po co kieszonka, to pewnie na prezerwatywy choc do tej pasowalaby tez iphone 1 Quote
The-Bigwig Posted December 18, 2012 Report Posted December 18, 2012 Mocno fancy. Dwie pary? Ciekawe czy drugie dla małżonki, czy na zmianę Quote
The-Bigwig Posted December 18, 2012 Report Posted December 18, 2012 Aj! Chyba nie wyzdrowiałem 1 Quote
proceleusmatyk Posted December 19, 2012 Report Posted December 19, 2012 Czad! Widać, że zamawiający wiedział, czego chcce. Quote
damiance Posted December 20, 2012 Author Report Posted December 20, 2012 z oferty Rubinacci. Cena - jedyne 1560 EUR Uploaded with ImageShack.us Quote
ricco Posted December 26, 2012 Report Posted December 26, 2012 Te traperki Kielmana to się jakoś zapina, bo na zdjęciu trudno to dostrzec, chyba że mam słaby wzrok. A tak na marginesie to zastanawia mnie "co autor miał na myśli" tzn jakie zastosowanie przewiduje dla tego typu butów. Do dżinsów wpuszczonych do buta może to będzie Ok, tylko po kilku dniach chodzenia po zasolonych ulicach ten krokodyl bedzie wygladał tragicznie. No chyba że wybiera się na polowanie do Afryki i chce wyraźnie odróżniać się w tłumie myśliwych. Quote
Jan Posted December 26, 2012 Report Posted December 26, 2012 Te traperki Kielmana to się jakoś zapina, bo na zdjęciu trudno to dostrzec, chyba że mam słaby wzrok. A tak na marginesie to zastanawia mnie "co autor miał na myśli" tzn jakie zastosowanie przewiduje dla tego typu butów. Do dżinsów wpuszczonych do buta może to będzie Ok, tylko po kilku dniach chodzenia po zasolonych ulicach ten krokodyl bedzie wygladał tragicznie. No chyba że wybiera się na polowanie do Afryki i chce wyraźnie odróżniać się w tłumie myśliwych. Po pierwsze primo, są ludzie, którzy poruszają się w taką pogodę samochodem i parkują na parkingach podziemnych Po drugie primo, są ludzie, którzy zamawiają buty u Kielmana dla samej chęci ich posiadania z myślą, że założą je kilka razy w roku i nie wiedzą co to są "buty-woły robocze". Po trzecie primo ultimo, może właściciel butów czyta forum i planuje do nich zakładać "kaloszki", więc śnieg i sól są mu niestraszne. Quote
Pan Janusz Posted December 26, 2012 Report Posted December 26, 2012 Może to też być ogromnym zaskoczeniem, ale posiadamy też w Polsce pory roku tzw. wiosna i lato, gdzie nie sypiemy solą zaśnieżonych ulic. Quote
ricco Posted December 26, 2012 Report Posted December 26, 2012 No tak to napewno są buty gdy na zewnątrz +30. Nawet specjalnie zastosowano podeszwę wibram idealną przecież na topiący się asfalt. Quote
saphir.pl Posted January 1, 2013 Report Posted January 1, 2013 Marmolada ostrich leather boots. http://claymoor.blogspot.ro/2012/11/mar ... boots.html Quote
andershep Posted February 7, 2013 Report Posted February 7, 2013 spigola z lamy i bestetti z iguany Quote
andershep Posted February 7, 2013 Report Posted February 7, 2013 spigola cielak z wstawkami słonia Quote
damiance Posted February 7, 2013 Author Report Posted February 7, 2013 iguana jest super - biorę na celownik Quote
Remy Posted February 8, 2013 Report Posted February 8, 2013 iguana jest super - biorę na celownik Pasek do zegarka byłby ciekawy. Muszę poszukać w necie. Quote
slamacek Posted February 8, 2013 Report Posted February 8, 2013 Panowie, iguana to legwan. Po polsku. rzeczywiście piękna skóra, ale wolałbym ją w naturalnym kolorze – jest nie do pobicia Quote
maciato Posted February 9, 2013 Report Posted February 9, 2013 Riccardo Bestetti c.d. Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Quote
saphir.pl Posted February 24, 2013 Report Posted February 24, 2013 Jak Wam się podoba takie połączenie skór na Vibramie? http://www.frizzinocalzature.it Quote
proceleusmatyk Posted February 25, 2013 Report Posted February 25, 2013 Potężnie! Jeszcze do tego szycie norweskie, jeśli dobrze widzę. Dobrze wpisywałyby się w stylistykę steampunkową Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.