Skocz do zawartości

Marka butów: Shoepassion


metius

Rekomendowane odpowiedzi

Nawiązując do dyskusji z poprzedniej strony pragnę zauważyć, że marka Shoepassion przeszła niemałą metamorfozę w ostatnich latach. W przeszłości miała image takiego przedsięwzięcia od pasjonatów dla pasjonatów. Buty SP nie były najwyższych lotów, ale w dużej mierze klasyczne z dobrym stosunkiem ceny do jakości. Mam w sumie 4 pary i nie żałuję zakupu. Był dobry na wstęp do tematu. Nawet zaryzykowałbym, że marka miała jakąś rozpoznawalność przynajmniej oglądając tutaj zdjęcia kolegów. W sklepie zaklinano się, że GYW jest jedynym godnym butofila sposobem szycia. Od niedawna oferta poszerzyła się o tanie buty szyte blake z wątpliwej jakości skóry i o segment premium w postaci H. Dinkelacker. Klasyczne buty SP już nie mają Rendenbacha za 20 Euro dopłaty, bo takowe ma mieć HD. Do tego linia patynowana, linia flex itp. Moim zdaniem w perspektywie pozyskania każdego rodzaju klienta marka straciła swoją tożsamość, a klient taki jak ja gubi się w tej ofercie. To jest prawdopodobnie wynikiem tego, że kupując HD firma zobowiązała się do udziału paru ekonomistów z branży samochodowej w decyzjach dotyczących rozwoju marki,  O SP nie należy się obawiać. Poradzi sobie dobrze ignorując rynek polski składający się przypuszczalnie z paru forumowiczów, a zyskując mniej wybrednego i mało uświadomionego klienta z innych regionów.  Nie mam już ochoty na buty SP. Szkoda mi tylko, że HD (mam 2 pary i po Kielmanie to moje najlepsze buty) można nabyć już wyłącznie w SP. 

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Cześć.

Moja druga połówka chciałaby kupić sobie półbuty lepszej jakości niż Ryłko, Wojas itp. 

Czy ktoś miał styczność z damskimi butami SP? Jak z jakością? Czy są problemy z ewentualnym zwrotem?

Co sądzicie o poniższym modelu?

http://www.shoepassion.pl/buty-damskie/no-159.html

Czy ewentualnie znacie inne marki z klasycznym obuwiem dla kobiet w GYW? Oprócz KH, ponieważ kiedyś się na nich zawiodłem oraz poza tym buty damskie przedstawione na zdjęciach na stronie internetowej wydają się mieć podeszwę cienką jak papier.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Piotr_Pas napisał:

Cześć.

Moja druga połówka chciałaby kupić sobie półbuty lepszej jakości niż Ryłko, Wojas itp. 

Czy ktoś miał styczność z damskimi butami SP? Jak z jakością? Czy są problemy z ewentualnym zwrotem?

Co sądzicie o poniższym modelu?

http://www.shoepassion.pl/buty-damskie/no-159.html

Czy ewentualnie znacie inne marki z klasycznym obuwiem dla kobiet w GYW? Oprócz KH, ponieważ kiedyś się na nich zawiodłem oraz poza tym buty damskie przedstawione na zdjęciach na stronie internetowej wydają się mieć podeszwę cienką jak papier.

 

Zamówiłem raz dla drugiej połówki zamszowe botki. Leżą sobie w pudełku i czekają na bazarek. Nie pasowały, ale odesłać się nie dało, bo już były noszone. Jak wyżej kolega napisał, są smukłe. Jakość jak na cenę ok. Robią wrażenie starannie wykonanych. Z innych marek jest jeszcze http://carminashoemaker.com ale to trochę inna półka cenowa. Za to serwis pierwsza klasa. Właśnie załatwiałem reklamację. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

witam wszystkich, obserwuje markę od początku ich powstania, w swojej kolekcji mam 6 par ich butów, wszystkie na podeszwie Redenbach  bo jednak jest trwalsza od zwykłej podeszwy, zauważyłem ze wszystkie problemy z Shoepassion powstały wtedy kiedy otworzyli sklep w Warszawie. zamówienia , płatności, przesyłki, i najważniejsze ceny. i od tamtej pory tylko obserwuję co sie w zwiazku z tym dzieje, przestałem kupować u nich tylko dlatego że konto zakładałem u nich na stronie jeszcze w witrynie niemiecko języcznej i nie było problemów z płatnościami, ale jak zrobili mnie w jajo po tym kiedy nie mogłem już zalogować sie na niemiecko jezycznej stronie jak wiecie w grę wchodza ceny obuwia to ich olałem, nie wiem po prostu moj login przekierowywało na polskojezyczna witrynę. teraz zamawiam z PATINE i jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...

Ja mam sztyblety Shoepassion, ale inny model. Kupowałem „na żywo” jak jeszcze był sklep w Warszawie. Zalecono mi wówczas zakup o pół numeru mniejszego niż normalnie. Argumentacja była taka, że sztyblety z uwagi na boczne gumki są luźniejsze niż inne buty.

 

(I z tego ciut mniejszego rozmiaru jestem zadowolony)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Już sobie obiecałem, że nie tknę tej parszywej marki ........ ale jak Wam się podoba ta nowa mała kolekcja z polerowanego cielaka na tatuowanym Rendenbachu?

https://www.shoepassion.de/no-6622.html

https://www.shoepassion.de/no-5518.html

https://www.shoepassion.de/no-5519.html

Na polskiej stronie ich jeszcze nie ma, więc linki są na niemiecką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się wygłupię, ale nie wydają mi się jakoś szczególnie parszywe. Oczywiście polerowana skóra jest wyklęta na forum, ale sam mam 3 pary butów z takim wykończeniem i bardzo sobie chwalę takie kalosze, bo są bezobsługowe i gotowe do akcji w każdej chwili. Te czarne derby są bez sensu, bo na co komu lakierki z otwartą przyszwą, choć myślę, że akurat w naszym kraju mogłyby cieszyć się szczególną popularnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pablocito Mógłbyś to rozwinąć dlaczego akurat w naszym kraju te buty miałyby wzięcie.

Bo ten typ buta króluje na weselach, w kościołach i w operach jako najbardziej elegancki. Czarnych oxfordow z lakierowanej skóry ze święcą szukać.

P. S. W wersji super stylowej obowiązkowo czerwone sznurówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.