Skocz do zawartości

Marka butów: Shoepassion


metius

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 months later...

Troszkę odświeżę temat o chyba mojej ulubionej marce. ;)

Dzisiaj doszedl do mnie model 591. Zdziwiło mnie, jak bardzo ciemny kolor mają. Spodziewałem się średniego brązu, a tu na zdjęciach wypada niemal czarno (na żywo kolor bym określił jako gorzka czekolada). 

Czy użytkownicy modelu 591 mogliby wrzucić zdjęcie swoich monkow? 

IMG_20220926_153402_edit_415833819347483.jpg

IMG_20220926_154002.jpg

IMG_20220926_153600.jpg

  • Like 6
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno ten kolor jest bardzo klasyczny. I to chyba najciemniej jak się da, żeby go jeszcze nazwać brązem. ;)

Dostałem odpowiedź z supportu SP i faktycznie zmienili kolor tych butów na ciemny brąz i jeszcze nie wszędzie to aktualizowali. 

Liczyłem na dwa tony jaśniejsze buty, ale jako że to moje ulubione kopyto to je zostawię. 

Jeszcze cyk, dodam zdjęcie w słońcu, jakby się ktoś kiedyś zastanawial. 

IMG_20220927_115009.jpg

  • Like 2
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się ten nowy kolor nie podoba. Jest zbyt ciemny w niektórych warunkach oświetleniowych i zamiast dodawać brązu do stylizacji powoduje, że buty są bliskie takiej "prawie czerni". Już nie mówiąc o tym, że paski (kupione w shoepassion!) I torba nagle mniej pasują.

Przyciemnić buty sobie można kosmetykami, rozjaśnić chyba nie tak łatwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to prawda- kolor jest bardzo ciemny. W moim przypadku to najciemniejsze buty (jako, ze czarnych nie mam i nie planuje), wiec beda tez pelnic funkcje dosyc formalnych butow. Natomiast jako ze Shoepassion nie ma alternatywy na kopycie klasycznym, to u mnie zostana. Byc moze w przyszlosci skusze sie na druga pare z Patine w tegosci G i jasniejszym brazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model 7100, zamszowe Penny. Na zdjęciach SP kolor nieco wypłowiały. W rzeczywistości to bardzo klasyczny, czekoladowy kolor- mega uniwersalny.

Skóra wydaje się byc nieco inna niż welur SP używany w innych modelach. Bardziej przypomina klasyczny, bardziej szorstki zamsz. 

 To moje drugie doświadczenie z loafersami Sp i mimo, że to "moje kopyto", to pięta nieco lata. Co ciekawe w rozmiarze mniejszym podobny problem, a dodatkowo mniej miejsca w palcach. ;)

IMG_20221011_121158.jpg

IMG_20221010_151019.jpg

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
8 minut temu, mgns napisał:

Cześć, wiecie co się stało ze sklepem Shoepassion na region Polski?  Wycofali się całkowicie ze sprzedaży u nas? 

Shoepassion stacjonarne nigdy nie było powiązane ze sklepem internetowym - wiem, jak to brzmi, ale to prawda. Sklep upał dosyć szybko i raczej nie powróci. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.