Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś już chyba zgarnął, bo jak dziś tam wpadłem to jej nie znalazłem.

To chyba źle patrzyłeś, bo jak wracałem z pracy, to był (nb. dwie osoby się pytały na priva, więc może i zniknie niebawem). To jest w secondhandzie na Świętokrzyskiej 20, bardzo blisko wyjścia z metra - nie w tym większym, dwupoziomowym kawałek dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba źle patrzyłeś, bo jak wracałem z pracy, to był (nb. dwie osoby się pytały na priva, więc może i zniknie niebawem). To jest w secondhandzie na Świętokrzyskiej 20, bardzo blisko wyjścia z metra - nie w tym większym, dwupoziomowym kawałek dalej.

Właśnie patrzyłem pod osiemnastką ;) Dzisiaj wpadłem i znalazłem. Leży jak ulał, więc dziękuję za cynk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do wyjadaczy SuSu z forum. Poszukuję formalnego garnituru ślubnego. Na które modele z oferty SuSu powinienem zwrócić uwagę? Zależy mi na tym by był jak najbardziej gładki, o umiarkowanym połysku. Byłem już niemal przekonany, że nie będę się bawił w wysyłkę i zakupię coś w polskich sklepach Bytom, Vistula, Próchnik, ale po lekturze forum na temat niedociągnięć i materiałów naszych rodzimych szwalni, zaryzykuję chyba zamówienie 3 garniturów z ewentualnym zwrotem.
Z góry dziekuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod rozwagę bym wziął ten York granat – klasyczny, ciemny, gładki.

http://eu.suitsupply.com/en/suits/york-blue-plain/P2529Y.html?cgid=Suits&prefn1=styleFit&prefv1=Classic-York

 

 

 

A ja mam pytanie do wyjadaczy SuSu z forum. Poszukuję formalnego garnituru ślubnego. Na które modele z oferty SuSu powinienem zwrócić uwagę? Zależy mi na tym by był jak najbardziej gładki, o umiarkowanym połysku. Byłem już niemal przekonany, że nie będę się bawił w wysyłkę i zakupię coś w polskich sklepach Bytom, Vistula, Próchnik, ale po lekturze forum na temat niedociągnięć i materiałów naszych rodzimych szwalni, zaryzykuję chyba zamówienie 3 garniturów z ewentualnym zwrotem.
Z góry dziekuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jest w stanie powiedzieć, skąd dokładnie pobierany jest wymiar uda w tabelach rozmiarowych spodni od SuitSupply? Albo nie umiem obsługiwać ich strony internetowej, albo takiej informacji nie ma...

 

Swoją drogą, większość spodni i tak nie jest na mnie (mając 62cm w udzie i 42cm w łydce). :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen: ambaSSador-wolontariusz 

 

Podziwiam bardziej doświadczonych orumowiczów (w szczególności Hargina), za to, że niemalże na każdej stronie odpowiadają na pytania jaki garnitur jest dobry na śłub.
Sienna ma biletówkę, najczęściej poelcanym jest York :)

 

 

Statystyki rozwodów wskazują, że dla dużej grupy ta okoliczność po kilku-kilkunastu latach nie będzie dobrze wspominanym momentem życia. Staram się im to osłodzić zawczasu :)

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konto walutowe w EUR (polecam w Alior Kantor), dostajesz zwrot w takiej samej walucie. Spread niewielki, ale ponosisz ryzyko kursowe.

Najtańszym rozwiązaniem jest płatność przez kantor internetowy – nie dość, że tanio wymienisz walutę to jeszcze ceny przelewów też mają bardzo korzystne. Trzeba jednak sprawdzać sklepy – nie wszędzie da się zrobić przelew z kantoru, często zostaje tylko PayPal.

Edytowane przez mosze
reklama -> brak reklamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtańszym rozwiązaniem jest płatność przez kantor internetowy– nie dość, że tanio wymienisz walutę to jeszcze ceny przelewów też mają bardzo korzystne. Trzeba jednak sprawdzać sklepy – nie wszędzie da się zrobić przelew z kantoru, często zostaje tylko PayPal.

Ale chyba można zrobić tak, że mamy PayPal, jakieś konto walutowe i robimy wymianę przez kantor internetowy, potem na paypal płacimy z walutowego i ewentualny zwrot wróci na to konto. Wtedy znowu wymiana przez kantor na PLNy i wychodzi najtaniej. Poprawcie mnie jeśli się mylę...

Edytowane przez mosze
j.w.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w salonie SS. Po raz pierwszy w życiu :) Celem był zakup standardowego, granatowego garnituru. Miał być klasyczny do bólu i pięknie na mnie wyglądać. Niestety. Mierzyłem wszystkie dostępne modele - Lazio, Napoli, Sienna, Athletic oraz Havana - żaden mnie nie powalił. Pierwsze cztery mają wypełnienia w ramionach, zgodnie z opisem na stronie niewielkie, ale rezultat nie do końca mi odpowiadał - wszystkie leżały akceptowalnie, ale bez rewelacji. Tak na czwórkę, powiedzmy. Z tym, że mam krótkie ręce i w każdym z nich byłby problem z przeciętymi dziurkami. Stosunkowo najlepiej z tej grupy wyglądała marynarka atlety, być może wskutek agresywnego taliowania (dla mnie na granicy), ale spodnie już nie są na atletę, tylko takie bardziej rurki - ja na udach miałem rajstopki. Jak ktoś ma robudowane nogi, to raczej nie jest atletą, zgodnie z ich filozofią.

 

Najbardziej spodobała mi się havana - bez podszewki, zero konstrukcji, najkrótsze rękawy - jako jedyna ma rękawy na równo z koszulą, wystarczy ciachnąć 1 cm. Problemy są dwa - załamuje mi się w ramionach (problem wynika z ich specyficznej linii) oraz ma nakładane kieszenie, co nieco ogranicza zastosowanie. Rozważam zakup i próbę korekty.

 

Ogólnie Havana to jest "mój" krój - marynarki z grubszych materiałów leżą pięknie.

 

Podzielę się jeszcze spostrzeżeniem, że w przypadku bardziej obszernych krojów warto wypróbować mniejszy rozmiar. Bardzo ładny, szary garnitur w granatową kratę (Lazio) w moim rozmiarze wyglądał nieco bezkształtnie. Mniejszy rozmiar był mniej wygodny, ale dopasowanie poprawiło się skokowo - marynarki, bo spodnie z kolei zaczęły się opinać.

 

Oczywiście powyższe dywagacje wynikają z moich preferencji i nie trzeba się nimi kierować. Natomiast uwagi do długości i szerokości są raczej obiektywne. Podsumowując - najlepiej pomierzyć na miejscu. Ja w każdym razie odpuszczam sobie okazyjne kupowanie marynarek SS na Allegro i ebay - oczywiście poza kombinacją krój/rozmiar, o której wiem, że leży na mnie dobrze.

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może nie widzisz dla nich odpowiedniego zastosowania. Sama w sobie kamizelka nie jest wyznacznikiem formalności. Myślę, że spokojnie wybrałbym tego Hudsona jadąc w duże upały do klienta chcąc zachować komfort termiczny i co najmniej biznesową formalność. Idąc dalej teoria len=luz to kolejne uogólnienie - te lny z irlandzkich tkalni mają sporą gramaturę i nie wyglądają jak wyrwane psu z gardła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.