Kadam Opublikowano 21 Marca 2016 Zgłoś Opublikowano 21 Marca 2016 Dzisiaj musiałem w 5 minut skompletować ubiór i przy założeniu swetra stwierdziłem, że jest strasznie monotonnie więc dorzuciłem jeszcze marynarkę i poszetkę trochę ożywiającą zestaw. Zastanawiam się czy wszystko tu gra, chętnie usłyszę Wasze opinie (mi osobiście coś nie gra ale nie wiem co). Marynarka - Ben Sherman Sweter - Lavard Koszula - Wilsoor Pasek - no name z tk maaxa Poszetka - Vistula Spotnie - Zara Buty - Berwick Cytuj
Szydlowsky Opublikowano 21 Marca 2016 Zgłoś Opublikowano 21 Marca 2016 Zegarek , lepszy byłby na pasku . Cytuj
alabuz Opublikowano 21 Marca 2016 Zgłoś Opublikowano 21 Marca 2016 Mi najbardziej rzucają sie buty. Ja bym tu widział derby lub monki. Cytuj
blueloafers Opublikowano 21 Marca 2016 Zgłoś Opublikowano 21 Marca 2016 Wg mnie nie gra calkiem sporo. Garniturowa marynarka do chinsow/jeansow, swetra i oxfordow? Gdybys nie mial marynarki to byloby niezle, szczegolnie do dzialu Casualowego Buty tez za eleganckie do takich spodni, lepsze bylyby derby, full brogue albo w wersji zamszowej 2 Cytuj
waski Opublikowano 23 Marca 2016 Zgłoś Opublikowano 23 Marca 2016 Koszula MS&S Marynarka Jake's Krawat Hemley Poszetka poszetka.com spodnie nie wiem buty SP 4 Cytuj
Whitesnake Opublikowano 23 Marca 2016 Zgłoś Opublikowano 23 Marca 2016 Koszula MS&S Marynarka Jake's Krawat Hemley Poszetka poszetka.com spodnie nie wiem buty SP W kategorii absolutu nie gra mi krawat. Coś w kolorach ziemi byłoby perfekcyjne; zgaszona zieleń, brąz, lub nawet matowy brąz rozjaśniony do pomarańczy. 1 Cytuj
waski Opublikowano 23 Marca 2016 Zgłoś Opublikowano 23 Marca 2016 Coś w tym jest, dzięki za sugestie. Cytuj
Zajac Poziomka Opublikowano 23 Marca 2016 Zgłoś Opublikowano 23 Marca 2016 waski: Bardzo podoba mi się sposób w jaki układa się kołnierzyk koszuli. Cytuj
Styleman Opublikowano 23 Marca 2016 Zgłoś Opublikowano 23 Marca 2016 To fakt ,krawat z innej bajki Cytuj
Beny23 Opublikowano 23 Marca 2016 Zgłoś Opublikowano 23 Marca 2016 Dzisiaj 22 stopnie więc chyba na dobre już wiosna przyszła 1 Cytuj
Marcin_L Opublikowano 24 Marca 2016 Zgłoś Opublikowano 24 Marca 2016 Koszula MS&S Marynarka Jake's Krawat Hemley Poszetka poszetka.com spodnie nie wiem buty SP Przy tak fajnym zestawie tylko ta szczecina na brodzie razi, szczegolnie z bliska... Cytuj
bodzixon Opublikowano 24 Marca 2016 Zgłoś Opublikowano 24 Marca 2016 Casual friday w czwartek P.S. Wiem, że kurtka wydaje się za duża, ale została nabyta z myślą o noszeniu pod nią marynarki. Z marynarką jest ok. 2 Cytuj
Hot Dog Opublikowano 24 Marca 2016 Zgłoś Opublikowano 24 Marca 2016 Drogi Panie,Jakiś czas temu poruszono tutaj kwestię Pańskich zdjęć, które w żaden sposób nie odnoszą się do tematyki wątku "Co mam dziś casualowego na sobie". Dla jasności - w tym temacie powinniśmy zamieszczać i oglądać zdjęcia casualowych stylizacji - natomiast Pańska urzekająca fizjognomia, która zajmuje 90% poniższego zdjęcia, do ubioru się nie zalicza. Ponawiam prośbę o stosowanie się do tematyki wątku, a moderatora proszę o interwencję (w przypadku usunięcia tamtego postu, proszę też usunąć mój). Dzisiaj 22 stopnie więc chyba na dobre już wiosna przyszła Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Ernestson Opublikowano 24 Marca 2016 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 24 Marca 2016 Hot Dog, moderator przeczytał Twoją prośbę i postanowił ją zignorować. Pouczanie innych użytkowników zostaw moderatorom a jeżeli chcesz zostać na forum, skup się raczej na pisaniu wartościowych merytorycznie postów. W tej chwili jesteś o włos od zbanowania. 10 Cytuj
Ernestson Opublikowano 24 Marca 2016 Zgłoś Opublikowano 24 Marca 2016 Beny, nie za ciepło w tej kurtce przy 22 stopniach? Cytuj
Dark Opublikowano 24 Marca 2016 Zgłoś Opublikowano 24 Marca 2016 Hot Dog, moderator przeczytał Twoją prośbę i postanowił ją zignorować. Pouczanie innych użytkowników zostaw moderatorom a jeżeli chcesz zostać na forum, skup się raczej na pisaniu wartościowych merytorycznie postów. W tej chwili jesteś o włos od zbanowania. Tyle, że z całą sympatią do Beny'ego dwudziestego trzeciego, trudno Hot Dogowi odmówić racji. Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zajac Poziomka Opublikowano 24 Marca 2016 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 24 Marca 2016 Tysiąc razy bardziej wolę dziesiątki rzeczowych postów Beny'ego (chociażby świetne relacje z trunkshow, wiele fajnych zdjęć w CMDNS i JBMDNS) i raz na jakiś czas zdjęcie w zbroi rycerskiej, czy jezioro odbite w okularach (swoją drogą - ładne okulary) niż nic nie wnoszące posty użytkowników, którzy zajmują się jedynie mało konstruktywną krytyką i nie piszą prawie żadnych merytorycznych postów... 16 Cytuj
Beny23 Opublikowano 24 Marca 2016 Zgłoś Opublikowano 24 Marca 2016 @Hot Dog Wrzuć chociaż jedną stylizację godną dodania plusa. Jeżeli nie podoba Ci sie fakt wrzucania zdjeć to nie musisz na tym forum trollowac. Są inne fora dla niewyżytych gimnazjalistów którzy mają za dużo wolnego czasu i marnują go innym użytkownikom wymądrzając się na tematy o których nie mają pojęcia. Ostatnimi czasu na forum BwB coraz więcej takiej gimbazy która jedyną styczność z męska elegancją ma na Instagramie. Przygotuj sie, spędź trochę czasu, przygotuj coś wartościowego i może forum doceni Twój wkład. Narazie jest mizerny i ja nie zamierzam marnować czasu, co zreszta już miało miejsce wcześniej, na komentowanie Twoich troll postów. Dziękuje adminowi za reakcję bo takie wpisy ad personam zniechęcają do spędzania czasu na forum. 6 Cytuj
Midlife-Crisis Opublikowano 24 Marca 2016 Zgłoś Opublikowano 24 Marca 2016 @pawel_bodnar, ale siódemka to niedziela a nie czwartek i nie piętek. Cytuj
Beny23 Opublikowano 25 Marca 2016 Zgłoś Opublikowano 25 Marca 2016 Beny, nie za ciepło w tej kurtce przy 22 stopniach?@ErnestsonNad rezerwuarem w Central Parku wieje dość mocno więc pomimo pięknego słońca kurtka osłaniała mnie od wiatru. Polecam to miejsce wszystkim odwiedzającym NYC bo można zobaczyć panoramę Midtown nie ruszając się z Mahnattanu. Cytuj
PGozdek Opublikowano 25 Marca 2016 Zgłoś Opublikowano 25 Marca 2016 @Hot Dog Wrzuć chociaż jedną stylizację godną dodania plusa. Jeżeli nie podoba Ci sie fakt wrzucania zdjeć to nie musisz na tym forum trollowac. Są inne fora dla niewyżytych gimnazjalistów którzy mają za dużo wolnego czasu i marnują go innym użytkownikom wymądrzając się na tematy o których nie mają pojęcia. Ostatnimi czasu na forum BwB coraz więcej takiej gimbazy która jedyną styczność z męska elegancją ma na Instagramie. Przygotuj sie, spędź trochę czasu, przygotuj coś wartościowego i może forum doceni Twój wkład. Narazie jest mizerny i ja nie zamierzam marnować czasu, co zreszta już miało miejsce wcześniej, na komentowanie Twoich troll postów. Dziękuje adminowi za reakcję bo takie wpisy ad personam zniechęcają do spędzania czasu na forum. Nie opuszczaj nas Beny! Twoje wpisy są jednymi z najciekawszych na forum , przepraszam za offtop. 3 Cytuj
bodzixon Opublikowano 25 Marca 2016 Zgłoś Opublikowano 25 Marca 2016 @pawel_bodnar, ale siódemka to niedziela a nie czwartek i nie piętek. @Midlife-Crisis, dla mnie siódmy dzień tygodnia, ten szczęśliwy, to piątek Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Kyle Opublikowano 28 Marca 2016 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 28 Marca 2016 16 Cytuj
proki1971 Opublikowano 28 Marca 2016 Zgłoś Opublikowano 28 Marca 2016 Świetna marynarka . Jaka to firma? Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.