Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj musiałem w 5 minut skompletować ubiór i przy założeniu swetra stwierdziłem, że jest strasznie monotonnie więc dorzuciłem jeszcze marynarkę i poszetkę trochę ożywiającą zestaw.

 

Zastanawiam się czy wszystko tu gra, chętnie usłyszę Wasze opinie (mi osobiście coś nie gra ale nie wiem co).

 

Marynarka - Ben Sherman

Sweter - Lavard

Koszula - Wilsoor

Pasek - no name z tk maaxa

Poszetka - Vistula

Spotnie - Zara

Buty - Berwick

post-7954-0-02547400-1458556229_thumb.jp

post-7954-0-59588800-1458556232_thumb.jp

post-7954-0-53713300-1458556234_thumb.jp

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Opublikowano

Wg mnie nie gra calkiem sporo. Garniturowa marynarka do chinsow/jeansow, swetra i oxfordow? Gdybys nie mial marynarki to byloby niezle, szczegolnie do dzialu Casualowego ;-) Buty tez za eleganckie do takich spodni, lepsze bylyby derby, full brogue albo w wersji zamszowej

  • Oceniam pozytywnie 2
Opublikowano

Koszula MS&S

Marynarka Jake's

Krawat Hemley

Poszetka poszetka.com

spodnie nie wiem

buty SP

 

W kategorii absolutu nie gra mi krawat. Coś w kolorach ziemi byłoby perfekcyjne; zgaszona zieleń, brąz, lub nawet matowy brąz rozjaśniony do pomarańczy. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Opublikowano

Drogi Panie,
Jakiś czas temu poruszono tutaj kwestię Pańskich zdjęć, które w żaden sposób nie odnoszą się do tematyki wątku "Co mam dziś casualowego na sobie". Dla jasności - w tym temacie powinniśmy zamieszczać i oglądać zdjęcia casualowych stylizacji - natomiast Pańska urzekająca fizjognomia, która zajmuje 90% poniższego zdjęcia, do ubioru się nie zalicza. Ponawiam prośbę o stosowanie się do tematyki wątku, a moderatora proszę o interwencję (w przypadku usunięcia tamtego postu, proszę też usunąć mój).

 

Dzisiaj 22 stopnie więc chyba na dobre już wiosna przyszła ;)

41d18c6eb69563c1dddc273227010051.jpg

Opublikowano

Hot Dog, moderator przeczytał Twoją prośbę i postanowił ją zignorować. Pouczanie innych użytkowników zostaw moderatorom a jeżeli chcesz zostać na forum, skup się raczej na pisaniu wartościowych merytorycznie postów. W tej chwili jesteś o włos od zbanowania.

Tyle, że z całą sympatią do Beny'ego dwudziestego trzeciego, trudno Hot Dogowi odmówić racji.

Opublikowano

@Hot Dog

Wrzuć chociaż jedną stylizację godną dodania plusa. Jeżeli nie podoba Ci sie fakt wrzucania zdjeć to nie musisz na tym forum trollowac. Są inne fora dla niewyżytych gimnazjalistów którzy mają za dużo wolnego czasu i marnują go innym użytkownikom wymądrzając się na tematy o których nie mają pojęcia. Ostatnimi czasu na forum BwB coraz więcej takiej gimbazy która jedyną styczność z męska elegancją ma na Instagramie. Przygotuj sie, spędź trochę czasu, przygotuj coś wartościowego i może forum doceni Twój wkład. Narazie jest mizerny i ja nie zamierzam marnować czasu, co zreszta już miało miejsce wcześniej, na komentowanie Twoich troll postów. Dziękuje adminowi za reakcję bo takie wpisy ad personam zniechęcają do spędzania czasu na forum.

  • Oceniam pozytywnie 6
Opublikowano

Beny, nie za ciepło w tej kurtce przy 22 stopniach?

@Ernestson

Nad rezerwuarem w Central Parku wieje dość mocno więc pomimo pięknego słońca kurtka osłaniała mnie od wiatru. Polecam to miejsce wszystkim odwiedzającym NYC bo można zobaczyć panoramę Midtown nie ruszając się z Mahnattanu.

Opublikowano

@Hot Dog

Wrzuć chociaż jedną stylizację godną dodania plusa. Jeżeli nie podoba Ci sie fakt wrzucania zdjeć to nie musisz na tym forum trollowac. Są inne fora dla niewyżytych gimnazjalistów którzy mają za dużo wolnego czasu i marnują go innym użytkownikom wymądrzając się na tematy o których nie mają pojęcia. Ostatnimi czasu na forum BwB coraz więcej takiej gimbazy która jedyną styczność z męska elegancją ma na Instagramie. Przygotuj sie, spędź trochę czasu, przygotuj coś wartościowego i może forum doceni Twój wkład. Narazie jest mizerny i ja nie zamierzam marnować czasu, co zreszta już miało miejsce wcześniej, na komentowanie Twoich troll postów. Dziękuje adminowi za reakcję bo takie wpisy ad personam zniechęcają do spędzania czasu na forum.

Nie opuszczaj nas Beny! Twoje wpisy są jednymi z najciekawszych na forum ;), przepraszam za offtop.

  • Oceniam pozytywnie 3

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.