Skocz do zawartości

Spodnie chinos - dyskusje i porady


grizz

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam Benevento slimy, w udzie nie są węższe niż większośc slimów innych marek - w analogicznym rozmiarze.

Mam i garniturowe i chino X-press. Bardzo dobre, ladne i wygodne spodnie :)

Benevento slim odpadają jeżeli ktoś ma rozbudowane uda. Ja mam dwie pary regular i w bawełnianych jest na styk w udach przy optymalnym pasie, a w przypadku lniany zamówiłem o rozmiar większe i zwęziłem u krawcowej.

@benevento.pl - czy jest możliwość zamówienia spodni, które od razu w pasie mają rozmiar mniej niż w biodrach i udach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gant model Soho. Mam dwie pary i obie, pomimo ciężkiego katowania, przeżyły 2 lata. Słabo jednak z dostępnością w Polsce. 

 

Ok, dzięki. U mnie sytuacja była już w pewnym momencie tak kryzysowa, że nie sposób było dobrać cokolwiek. Od roku leczę kontuzję, sportu dużo mniej i powoli się normuje, ale wątpię, żebym kiedykolwiek wbił się w większość z tego, co sprzedawane jest w sklepach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Benevento slim odpadają jeżeli ktoś ma rozbudowane uda. Ja mam dwie pary regular i w bawełnianych jest na styk w udach przy optymalnym pasie, a w przypadku lniany zamówiłem o rozmiar większe i zwęziłem u krawcowej.

@benevento.pl - czy jest możliwość zamówienia spodni, które od razu w pasie mają rozmiar mniej niż w biodrach i udach?

Wprowadzamy opcję Custom do nowej odsłony sklepu. Będzie możliwa modyfikacja spodni, do danego wymiaru jakiego Pan sobie życzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie wiele opcji do wykorzystania w tym rodzaj kieszonek, zakładki, zaszewki, mankiety, długości i szerokości pasa dużo szersza opcja niż w regularnej sprzedaży itp.  Na początku opcja stan spodni będzie dostępna w dwóch wysokościach, zobaczymy jak dalej ten pomysł się będzie rozwijał. Będziemy być może modyfikować konfigurator, zależnie od wymagań klientów i zapraszam do wyrażania uwag ponieważ możemy stworzyć wspólnie tę opcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie wiele opcji do wykorzystania w tym rodzaj kieszonek, zakładki, zaszewki, mankiety, długości i szerokości pasa dużo szersza opcja niż w regularnej sprzedaży itp.  Na początku opcja stan spodni będzie dostępna w dwóch wysokościach, zobaczymy jak dalej ten pomysł się będzie rozwijał. Będziemy być może modyfikować konfigurator, zależnie od wymagań klientów i zapraszam do wyrażania uwag ponieważ możemy stworzyć wspólnie tę opcję.

 

Przede wszystkim w udach, tak żeby można było dobrać spodnie odpowiednie w pasie, obszerniejsze w udach i nie szerokie jak dzwony w kostkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

gdzie szukać materiałowych spodni, beżowe, szare, może jakaś krata, ogólnie styl smart casual, mając wąski pas między 30 a 32 i duże uda?

Przy okazji, żeby szerokość nogawki nie przypominała dzwonów?
 

Najłatwiej znaleźć dżisny, w Big Starze jest linia z elastanem w udach i z nich jestem zadowolony, lecz gdzie nie pójdę to mam problem z materiałowymi.

Zara odpada, gdy już się wcisnę w linię comfort to na udach odciska się nawet materiał z kieszeni.

 

Chciałbym znaleźć coś w przedziale do 200zł.

 

Będę ogromnie wdzięczny za propozycje i namiary.

 

Pozdrawiam

MK

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Jakiej jakości są spodnie chino z Hilfingera? Trafił mi się akurat 25% rabat na nieprzecenione produkty z answear.com i zastanawiam się nad kupnem tego modelu:

 

http://answear.com/556400-tommy-hilfiger-tailored-spodnie-william.html?b=/p/spodnie-237-k.html/spodnie/p-1/r-60/o-n

 

Z rabatem wyjdzie ok. 337 zeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Panowie mam spodnie chino z Medicine, paragon zachowany etc. Po pół roku wyglądają one no powiedzmy sobie szczerze, "tak sobie". Prane może ze 3, 4 razy, pełno przetarć (zwłaszcza w okolicach "siedzenia" :D), kolor stracił na sile itp. Zwłaszcza z tyłu na tylnych kieszeniach od przetarć, nie wiem jak to nazwać, wyłażą takie lśniące fragmenty materiału. Czy spróbować je reklamować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupowałeś na answear to jakieś szanse masz (choć małe). Jeśli w sklepie stacjonarnym to bym sobie odpuścił. Generalnie jest to jedna z tańszych sieciówek (przebrandowany Reporter), więc nie liczyłbym nawet na dostateczną jakość ich produktów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.