Skocz do zawartości

Paski - dyskusje i porady


Daivisch

Rekomendowane odpowiedzi

Pętelka się sprawdza. Szczególnie pomaga, kiedy zrzucisz przysłowiowego "kilograma" i nie zdążysz jeszcze zwęzić spodni.

Pętelka sprawdzi się również jak załapiesz kilograma. Dzięki tej pętelce (szlufka?) pasek się trzyma a dodatkowo nie 'przewraca' się na drugą stronę. (nie wiem czy dobrze to wytłumaczyłem)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie :).

To znaczy że problem Cię nie dotyczy :D

Ten "dodatkowy kilogram" jak się siada może wypchnąć pasek tak, że przy wstawaniu, nie będzie widać paska, zostanie przykryty przez tę część spodni do której jest przyszlufkowany i będzie ukazana lewa strona spodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Potrzebuje granatowego/niebieskiego skórzanego paska, np. coś w ten deseń:

Dołączona grafika

Niestety, przegapiłem wyprzedaż na powyższy....

Na szybko znalazłem jeszcze:

Dołączona grafika

ale wolałbym bez pełnej klamry i oczobitnego logo producenta.

Jeśli ktoś kojarzy, to będę wdzięczny. Najlepiej w jakimś polskim sklepie online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Panowie, wiecie może gdzie w Warszawie przebiją mi dodatkowa dziurkę w pasku skórzanym tak, żeby było "jak od producenta"?

Skontaktuj się z kolegą eye_lip : http://www.wdrugiejskorze.pl/

edit :

Ja używam do tego celu wiertarki.

Można zainwestować 12 zł w coś takiego :

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

http://allegro.pl/wycinaki-wybijaki-do- ... 53115.html - sprawdzi się dużo lepiej niż wiertarka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wiecie może gdzie w Warszawie przebiją mi dodatkowa dziurkę w pasku skórzanym tak, żeby było "jak od producenta"?

A nie lepiej skrócić u kaletnika o np. cal? Jak tak zrobiłem z jednym ze swoich pasków i kosztowało mnie to całe 3 złote. Moim zdaniem jest to lepsze rozwiązanie niż dodatkowa dziurka. No i motywator do utrzymywania stałej wagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie, miałem się wybrać w sobotę tam gdzie polecił Pirat, ale przypadkiem znalazłem rymarza na Wołoskiej, jakby ktoś potrzebował w tej okolicy to jest to naprzeciwko Szpitala MSWiA.

Jestem bardzo szczupły w pasie i zawsze mam problem z paskiem, skracać nie trzeba, motywator do wagi nie jest mi potrzebny, raczej staram się złapać troche masy ale nie w pasie:)

Pozdro

Sekret

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.