Skocz do zawartości

Mam do wydania ____ na ____. Co radzicie?


Jan

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.12.2017 o 08:38, lubo69 napisał:

Mam do wydania max. 2,5K na bardzo ciepłą parkę puchową.

Ostatecznie wybrałem Woolrich Arctic Parka na wyprzedaży w Country Attire. Bardzo fajna kurtka. Kolor dark navy bardzo ciekawy, niby zwykły granatowy, ale fajnie wpada w taki odcień ni to stalowego, ni to butelkowego. Wykonanie bez zarzutu. W wewnętrznej kieszeni spokojnie mieści się iPad lub zeszyt:-) Slim fit, wygląd miejski, nie sprawia się wrażenia zabłąkanego uczestnika wyprawy na K2. Nawet przy takiej temperaturze jak teraz (+8) można chodzić, z tym że raczej w samej koszuli pod spodem. Puch nie wyłazi, kojot nie linieje.

W cenie regularnej (na stronie producenta 770 euro) polecałbym tylko mieszkańcom krajów, w których jest co najmniej przez kilka tygodni taka pogoda jak teraz w USA. W okolicach 2 tysięcy złotych (ja dałem 2200) warto nawet na te kilkanaście dni prawdziwej zimy w Polsce.

IMG_0106.thumb.JPG.dbe1e009e278633cf98929975e59626d.JPG

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.01.2018 o 11:20, rumcajs43 napisał:

Gratuluję zakupu. Przy okazji pytanie czy ktoś w Polsce przerabia sztuczne kojoty na naturalne?

Na przykład tutaj - https://www.futrakaribu.pl/pol_m_ODZIEZ-DAMSKA_FUTRZANE-OBSZYCIA-KAPTURA-NA-MIARE-658.html Akurat podane są przykłady kurtek kobiecych, ale futrzany kołnierz jest uniseks (poza tym tęczowym :) )

Przy okazji, kojot nie jest pod ochroną - w USA i Kanadzie to po prostu zwykły szkodnik, do którego się strzela. Grupy rekonstrukcyjne używają kojociego futra jako substytutu wilczego, bo obrót wilkiem jest regulowany...

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Pierwszy wpis na forum, więc mówię skromne "dobry wieczór"!

Chociaż forum obserwuję już od jakiegoś czasu to jakoś nie było nigdy odpowiedniej okazji na posta.

Pytanie do Was: na co wydalibyście 150 zł z karty podarunkowej do Peek&Cloppenburg.

Oczywiście wiem, że za tą kwotę ciężko o coś sensownego, ale chętnie dołożę do czegoś fajnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, slababateria napisał:

Potrzebuję dwóch białych, formalnych koszul: jednej do noszenia z krawatem, drugiej do muchy. Mankiety na spinki, bez kieszonek i udziwnień, wiadomo. Rozmiar na oko 39 slim. Budżet do powiedzmy 200 zł/sztuka. Co polecacie?

Jak rozumiem nie ma wystarczającej mocy w baterii aby przeczytać watek koszulowy. Polecam podładować i przeczytać choć ostatnie strony. Wszystko szczegółowo omówione.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję płaszcza jesienno-zimowego w kolorze granatowym, z przewagą wełny w składzie. Może być też inny kolor który będzie pasował stopniem formalności. Najchętniej dyplomatka lub inny krój który pasuje do garnituru biurowego. Budżet ok. 1000 zł. Gdzie polecacie skierować kroki (w Warszawie) lub kliknięcia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Mam dylemat i prosiłbym o pomoc. Szukam na wiosnę monków zamszowych w kolorze brązowym. Na ta chwilę mam 3 typy i ok. 800 zł do wydania.

 

Na pierwszym miejscu

https://www.crownhillshoes.com/men/monkstrap-shoes-suede-snuff-the-leeds

Na drugim

https://www.herringshoes.co.uk/herring/ickford_double-monk-shoes/tabacco-suede

 

A na trzecim

 

http://shop.macaronitomato.com/buty,buty-berwick-3637-k4-7-k-717-2908-p

 

No i mam dylemat. Pierwsze chwalone ale szyte metodą black. Pozostałe to GYW. Z drugiej strony zalezy mi na jak najwygodniejszych wiec moze jednak te crownhille. A moze coś innego w tej cenie? Generalnie buty maja być na wiosnę do jeansów , chinosów.

 

Pozdrawiam

Artur

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, 

Mam do wydania ok. 700-800 zł na buty typu split toe. Bardzo przypadły mi do gustu te ze zdjęcia, jednak ich cena przekracza budżet. Orientujecie się, czy jest opcja kupna podobnych butów w nieco mniejszym budżecie? Za podpowiedzi i ewentualnie wyprowadzenie z błędu będę wdzięczny.

 

Image 2018-03-13 at 12.58.21 PM.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Chciałbym uszyć dopasowany garnitur w granicach 2.0-2.5k złotych. Jestem osobą wysoką (198 cm) oraz szczupłą, tak więc w grę wchodzi chyba jedynie MTM. Interesuje mnie garnitur dwuczęściowy (trzyczęściowy jest, jeżeli dobrze rozumiem, poza moim budżetem) z nutką casualową. Mam przez to na myśli, że materiał powinien być odrobinę ciekawszy, niż np. klasyczne gładkie navy, ale chcę żeby nie budził też znacznych kontrowersji przy okazjach formalnych. 

Moja koncepcja na chwilę obecną, to garnitur jasno-szary, matowy, być może z subtelną teksturą. Do noszenia wiosną i jesienią. 

Gdzie polecacie się udać w Mazowieckim, okolice Warszawy i sama Warszawa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.