Skocz do zawartości

Mam do wydania ____ na ____. Co radzicie?


Jan

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do wydania maksimum 250 EUR(...) Na buty od Januszkiewicza mnie nie stać

Skoro stać Cię na buty za 250 euro, to stać Cię też na buty od Januszkiewicza - poczekaj chwilę, odłóż parę złotych więcej i ciesz się wspaniałymi butami od Mistrza.
Heh, tak myślałem, że taka sugestia się pojawi, ale nie myślałem, że jako pierwsza :-)

Określony limit 250 EUR wynika z kilku czynników. Do wydania dwukrotnie większej kwoty na buty jeszcze nie przekonałem się mentalnie, a i nawet, gdybym się przekonał, nie padłoby na oxfordy, a już tym bardziej na czarne. Drugim aspektem jest czas realizacji zamówienia - potrzebuję butów na końcówkę września, a z tego co czytałem w stosownym wątku terminy u Januszkiewicza są dość odległe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.massimodutti.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/duttipl/pl/massimoduttisales/310530/384082/G%C5%82adka%2Bkoszula%2Bz%2Bkieszeniami

Co myślicie Panowie o takiej koszuli ? Chciałbym ją nabyć, jednak nie wiem jak z jej jakością i czy nadaje się na letnią porę, bez marynarki ? I wreszcie: czy jest warta swojej ceny ?

Myślę, że jest w porządku. Na lato może len trochę lepiej się sprawdza no ale jeżeli bez marynarki to powinna dać radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.massimodutti.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/duttipl/pl/massimoduttisales/310530/384082/G%C5%82adka%2Bkoszula%2Bz%2Bkieszeniami

Co myślicie Panowie o takiej koszuli ? Chciałbym ją nabyć, jednak nie wiem jak z jej jakością i czy nadaje się na letnią porę, bez marynarki ? I wreszcie: czy jest warta swojej ceny ?

Myślę, że jest w porządku. Na lato może len trochę lepiej się sprawdza no ale jeżeli bez marynarki to powinna dać radę.

Dziękuję bardzo, ale już "po ptakach". Rozmiar M został wykupiony . Z dnia na dzień w sumie. Gdzie mógłbym kupić po przystępnej cenie koszulę z takimi kieszeniami. Oczywiście na długi rękaw ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gordon & Bros – Levet 3297

http://www.gordonbros.de/schuhe/levet-s ... braun.html

cena: 140 EUR – 608 zł (odbieram w Berlinie, a wiec nie ma problemu, z tym że nie wysyłają do Polski)

Trzy tygodnie temu zamawiałem buty z G&B i przyjechaly do Polski, przesylka byla w cenie obuwia.

I jak rozmiarówka G&B - faktycznie trzeba brać rozmiar mniejsze niż zwykle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Mam do wydania do 500 zł na eleganckie buty garniturowe. Interesują mnie modele dobre jakościowo, porządnie wykonane. Zakup raczej będzie dokonany w Polsce. Do garnituru granatowego, srebrnego, czyli najoptymalniejszym wyborem będzie obuwie w kolorze czarnym. Co polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam do wydania 500zł na buty jesienne (najchętniej chukka boots).

Potrzebuje buty na co dzień, do biura, ale zarazem dość "ciepłe".

zestawy z jakimi planuje je nosić: chinos lub jeans + koszula + marynarka granatowa.

Materiał - nie zdecydowałem się jeszcze. Zamsz bardziej mi się podoba, ale więcej uwagi trzeba im poświęcić.

Kolor - prawdopodobnie brąz będzie najuniwersalniejszy, lecz kuszą mnie np. niebieskie.

z góry dziękuję za porady!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.