Skocz do zawartości

Mam do wydania ____ na ____. Co radzicie?


Jan

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za wskazówki, natomiast co do kupna przez internet, bardzo boję się tego rodzaju transakcji, z uwagi na niemiłe doświadczenia w tym temacie. Nigdy nie umiałem dobrze wymierzyć, a jeśli nawet co zawsze było "coś" nie tak, dlatego wolę a nawet muszę przymierzyć ubranie na sobie. A co zaproponujesz polskiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... w tkmaxx od czasu do czasu są ciekawe rzeczy. W poznańskim widziałem ostatnio koszule marki Arrow za ok. 99 zł. Całkiem porządny, miękki materiał (bawełniana jodełka). Z powszechniejszych marek wartych uwagi wymieniłbym jeszcze Vistulę, Lamberta (Wólczanka) i Bytom. Ale tu trzeba iść i pomacać koszule, bo różnicę między poszczególnymi materiałami są duże. Jest też jeszcze polski sklep internetowy (meanswear.pl) oferujący przyzwoitej jakości włoskie koszule. I to by było na tyle jeżeli chodzi o warte uwagi marki, które miałem okazje nosić. Jeszcze raz polecam lekturę tamtego wątku o koszulach - były tam wymieniane różne inne firmy, z którymi nie miałem osobiście (ze względu na ich brak w Zielonej Gorze) do czynienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Hmm... w tkmaxx od czasu do czasu są ciekawe rzeczy. W poznańskim widziałem ostatnio koszule marki Arrow za ok. 99 zł. Całkiem porządny, miękki materiał (bawełniana jodełka). Z powszechniejszych marek wartych uwagi wymieniłbym jeszcze Vistulę, Lamberta (Wólczanka) i Bytom. Ale tu trzeba iść i pomacać koszule, bo różnicę między poszczególnymi materiałami są duże. Jest też jeszcze polski sklep internetowy (meanswear.pl) oferujący przyzwoitej jakości włoskie koszule. I to by było na tyle jeżeli chodzi o warte uwagi marki, które miałem okazje nosić. Jeszcze raz polecam lekturę tamtego wątku o koszulach - były tam wymieniane różne inne firmy, z którymi nie miałem osobiście (ze względu na ich brak w Zielonej Gorze) do czynienia.

W tk maxx za 200 zł widziałem koszule Hacketta. Naprawdę piękne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

600 zł na zimowy płaszcz, +/- do połowy uda. Co Panowie radzicie?

A jakiego płaszcza szukasz. Jeżeli może być camelowy to mogę podesłać Ci kilka adresów na PW.

Preferowałbym właśnie granaty/szarości. W P&C jest oczywiście problem z rozmiarem (46/48), a i większość płaszczów - jak dla mnie - zbyt długa. w RC podobnie. Także moje pytanie pozostaje nadal aktualne :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

600 zł na zimowy płaszcz, +/- do połowy uda. Co Panowie radzicie?

3 lata temu kupiłem (na wyprzedaży) za 399 zł szary płaszcz Mexx. 100% wełna, jednorzędowy, klapy otwarte, funkcjonalna butonierka, 3 guziki, kryta plisa, prosta brustasza - 0 udziwnień.

Służy do dziś, co więcej, jest to najbardziej eksploatowane przeze mnie okrycie wierzchnie (z racji swojej uniwersalności).

Nie wiem, jak obecnie wygląda oferta Mexx w sklepach stacjonarnych, ale z racji pozytywnych doświadczeń (mam również czarny płaszcz z tej serii - rzadziej noszę), polecam sprawdzić tę markę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najlepszy topic, chodź jeśli nie trafiłem to uprzejma prośba o przeniesienie.

Ad rem: pod koniec lutego będę na weekend w Mediolanie. Mogę wydać jakieś 100-200 euro na ciuchy. Szału nie ma, ale może polecicie coś konkretnego, co warto tam kupić? Myślałem przede wszystkim o butach lub marynarce, ale drobniejsze elementy garderoby też wchodzą w grę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.