Skocz do zawartości

Mam do wydania ____ na ____. Co radzicie?


Jan

Rekomendowane odpowiedzi

Na stronie e-timberland jest zamszowy model Venetian w pełnej rozmiarówce i dwu kolorach, ale za 329. Taniej może być na amazon.co.uk, ale trzeba głęboko szukać, na pierwszy rzut oka nic fajnego w tej cenie nie zauważyłem. Jeżeli nie, to chyba tylko TkMaxx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Przy okazji poprzedniej wyprzedaży w CT (tj, wyprzedaży wyprzedaży) kupiłem granatowy wełniany blezer za 99 funtów, po odjęciu kodu na 10% i dodaniu kosztów wysyłki wyszło +/- 500 zł, ale w takiej cenie był jeden jedyny model i bodaj dwa rozmiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do wydania 500 zł na sportową granatową marynarkę.

Podoba mi się ta marynarka z Massimo Dutti: 

http://www.massimodutti.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/duttipl/pl/30220004/678578/2644741/WE%C5%81NIANA%2BMARYNARKA%2BZ%2BPODSZEWK%C4%84%2BW%2B%C5%9ARODKOWEJ%2BCZ%C4%98%C5%9ACI ,

ale wydaje mi się jednak nieco zbyt ciemna.

Drugi problem jest taki, że rozmiar 54 z Massimo Dutti (w przypadku innych marynarek, tej nie ma już w "moim" sklepie) leży na mnie dobrze, jeżeli chodzi o szerokość i dopasowanie, jednak wydaje mi się lekko przykrótki- mam 191 cm.

 

Jakieś rady, gdzie mogę się wybrać z poszukiwaniami (Poznań lub Internet)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasyczna, granatowa budrysówka bez zbędnych udziwnień do ~700 zł - może ktoś trafił na coś godnego polecenia? W centrach handlowych bieda jak w Afryce subsaharyjskiej. W internecie znalazłem jedynie http://www.zalando.pl/kiomi-duffle-coat-plaszcz-welniany-plaszcz-klasyczny-niebieski-k4422h007-503.html ale z chęcią dołożyłbym nieco grosza w zamian za coś, co nie będzie plastikowe jak Frytka czy inne Mandaryny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilne pytanie do Kolegów. Zastanawiam się nad lotem do Londynu pod koniec stycznia, chce kupić przede wszystkim garnitur (do 1500 zł) koszule i buty, choć nie wiem czy to nie jest już za późno jak na wyprzedaże..

 

Z związku z tym pytanie brzmi, czy garnitury RTW od Charles Tyrwhitt są szyte na średniego wzrostu osoby o stadardowych wymiarach? Wiem, że mają dwa rodzaje długości rękawów i marynarki oraz kroje slim fit ale jak się to ma np. do Boss'a który ma np. rozmiarówke 102, nieźle na mnie leżącą.

 

Najbardziej podobają mi się kroje garniturów od CT, ewentualnie biorę też pod uwagę Boss i JOOP!, bo te dwie firmy mogę kupić będąc przy okazji w Niemczech i mieszczą się w moich widełkach finansowych. A może polecicie jakąś lepszą alternatywę do 1500 zł, której nie znam, Albione odpada-już mierzyłem.

 

Będę wzdzięczny za odpowiedź osoby, najlepiej wysokiej, która ma jakiś garnitur od CT albo była pod koniec stycznia w Londynie i orientuje się czy będzie jeszcze w czym wybierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku przerabiałem podobny temat będąc tam na miejscu i wniosek jest jeden, wszystko zależy od konkretnego modelu. Każda firma ma wiele modeli w różnych sylwetkach, w różnych rozmiarach i o różnych krojach. Wybór jest spory, wyprzedaże zaczynają się zaraz po świętach więc wybór modeli przecenionych może już być ograniczony (albo pozostaną nietypowe rozmiary). Z drugiej strony CT czy TML mają wiecznie jakieś promocje.

 

Pod Londynem jest 'wioska outletów' z m. in. sklepem Bossa z bardzo szerokim wyborem przecenionych garniturów (będąc tam, wybrałem jeden dla siebie). Podróż trwa mniej niż godzine z centrum.

http://www.bicestervillage.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Jestem pianistą jazzowym i potrzebuję ubrania na scenę. Chcę kupić kupić czarny, gładki, klasyczny garnitur, najlepiej od polskiego producenta. Mam do wydania około 1000 zł. Fason slim. Rozmiar 176/96/88 lub ewentualnie 176/96/84 i poszerzyć spodnie u krawca.

Polecacie jakieś konkretne firmy. Na razie byłem w Bytomiu i Vistuli. Są problemy z wzornictwem, albo nie ma rozmiaru.

Byłbym bardzo wdzięczny za jakieś porady.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.