Skocz do zawartości

Mam do wydania ____ na ____. Co radzicie?


Jan

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy zamówieniu wpisz kod KUPTERAZ4

 

 

Och, to świetna informacja, dziękuję. To ma jakiś limit czasowy?

 

 

 

Inna sprawa że te buty wyglądają nieco inaczej, niż na stronie Gordon&Bros. Najlepiej zauważalne po inaczej wykonanym logotypie firmy wewnątrz buta i na podeszwie. Jak to rozumieć? Czy to normalna sytuacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś wrzucić jak naprawdę wyglądają te brązowe Gordony? Najlepiej zdjęcie w jakimś świetle dziennym, bez zbędnych zabaw aparatem, obróbką etc, bo zamierzałem kupić w kolorze Tan, ale skoro taka promocja to poważnie zastanawiam się nad kupnem brązowych ;)

 

Z góry serdecznie dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Inna sprawa że te buty wyglądają nieco inaczej, niż na stronie Gordon&Bros. Najlepiej zauważalne po inaczej wykonanym logotypie firmy wewnątrz buta i na podeszwie. Jak to rozumieć? Czy to normalna sytuacja?

 

Normalna. Zapewne na stronie G&B są zdjęcia starszych partii. Nowe modele mają już takie oznakowanie jak te ze strony Zalando.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś wrzucić jak naprawdę wyglądają te brązowe Gordony? Najlepiej zdjęcie w jakimś świetle dziennym, bez zbędnych zabaw aparatem, obróbką etc, bo zamierzałem kupić w kolorze Tan, ale skoro taka promocja to poważnie zastanawiam się nad kupnem brązowych ;)

 

Z góry serdecznie dziękuję!

 

 

Dzisiaj klikałem to tan też tam jest, podpisany jako beżowy, wygląda oczywiście na zdjęciu znacznie żywiej od ciemnych kolorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem chociaż średnim znawcą jest większość osób tutaj, ale tutaj bym się odezwał, że... Na mój gust, jeśli już zakładasz takie buty, to ewidentnie idziesz w stronę casualu, nie wypadałoby raczej aż tak dbać o zbieżność koloru. Już mówisz: okej, sytuacja nie jest jakaś bardzo poważna (do takich są ciemne buty), więc może nawet nie pasowałoby idealnie dopasowywać koloru. Z tego co wiem, póki nie będzie czarny, to wszystko "dozwolone", załóż taki pasek jaki ci się spodoba. Ogólnie w różnych pismach modowych itp. takie buty są łączone i z brązowym paskiem, i takim bardziej piaskowym, i nawet różnymi soczystymi kolorami tęczy (oczywiście standard to żeby kolor jednak był w podobnych okolicach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie są, dzięki za informację!

 

A czy w takim układzie ktoś jest w stanie zrobić zdjęcie któregokolwiek z tych kolorów? Bo jak wiadomo zdjęcia na stronach nigdy nie oddają rzeczywistości,

a jedyne autentyczne zdjęcia jakie znalazłem to wersji Tan:

http://forum.butwbutonierce.pl/topic/1726-sprzedam-gordon-bros-levet-2318-rozmiar-44/#entry94305

http://forum.butwbutonierce.pl/topic/896-gdzie-mo%C5%BCna-kupi%C4%87-szukam-poszukuj%C4%99/page-43#entry96133

 

Szczerze mówiąc nie wyglądają choćby w połowie tak dobrze jak na stronie producenta stąd moje wahania dotyczące tego którą parę kupić.

Zamierzam je nosić głownie do ciemnogranatowych oraz grafitowo-szarych jeansów, brązowych chinosów (coś w ten deseń
http://csimg.webkupiec.pl/srv/PL/29060450v1822a00b710/T/340x340/C/FFFFFF/url/villain-owen-chinosy-brzowy.jpg) oraz aby pasowały 
do szarego lub brązowego garnituru jeśli zdecyduję się takowy kupić. W mojej garderobie dominują odcienie brązu i granatu.

 

Co byście polecali? Jeśli Tan wyglądają tak jak na zdjęciach powyżej to zdecydowanie Braun lepsze, ale z drugiej strony patrząc
na zdjęcia na wielu stronach sklepów czy producenta Tan wydają się dużo bardziej żywe i odpowiednie na okres wiosna-jesień.

 

Pozdrawiam,
Patryk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że zarówno jedne jak i drugie można trochę "podkręcić" i doprowadzić do lepszego wyglądu - sęk w tym, że chciałbym wiedzieć
jak one naprawdę wyglądają aby wiedzieć na czym stoję i jaka jest sytuacja wyjściowa. Całe życie kupowałem w sklepach naziemnych
i to jest pierwszy raz gdy planuję coś kupić online bez oglądania i przymierzania, a nie chciałbym się rozczarować zwłaszcza, że to nie są drobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.