Skocz do zawartości

Ciekawe blogi/strony www


Rev

Rekomendowane odpowiedzi

To w takim razie ja polecę swój blog - http://smuszynski.blogspot.com :). Wrzucam tam artykuły o tematyce społeczno-polityczno-prawno-gospodarczej :), które piszę specjalnie na bloga, a także te które piszę dla różnych portali (przeważnie http://mediarp.pl czy http://warszawskipis.pl )

Bieżąca polityka, ale nie tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odważyłem się i nie żałuje, zresztą ostatnio przeglądałem też twojego(?) bloga na temat lego

Może wyjmę zestawy, które mam dla syna i spróbuje coś pokombinować ;-).

Ten ostatni, jest 9gagowy, ale nie mogę go kompletnie ogarnąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi Ci o Klocki w garniturze, to był mój, niestety przestałem na nim pisać na rzecz Formal Style z powodu braku czasu. :( Klockami jednak nadal lubię się pobawić, choć robię to rzadko. :)

Taa, tego ostatniego nie ogarniesz, jeśli nie interesujesz się kucykami. :P Proponuję choć zapoznać się z odcinkiem 45, w którym ów Iron Will się pojawia... Ale ja mam młodszą siostrę, przez co rzecz jasna siedzę w tych kucach po uszy i może tylko mnie to bawi. :D

Pozdrawiam, Dr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NaTemat ma swoją specyfikę powodującą, że prowadzenie po prostu mirrora podstawowego bloga mija się z celem. Mt na blogspocie będzie trwał w swojej formie, prezentując raczej dłuższe, wymagające większego przygotowania wpisy (dlatego publikowane rzadziej) . Na NaTemat będą krótsze notki, wpisy historyczne- poradnikowe i czasem coś równolegle z MT.

No i ruszył jeszcze mikroblog www.facebook.com/MacaroniTomato ale to zupełnie inna historia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już chyba kiedyś o tym pisałem, Justin napisał wpis o Kielmanie po tym jak z nim mejlowałem i podałem mu parę linków, w tym do Kielmana, którego wcześniej nie znał. Widać spodobał mu się.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Wojtku brawo za odwagę,oby tylko skutki nadchodzącej rozpierduchy w Unii Europejskiej nie wywróciły Pańskiego przedwsięzięcia.

Właśnie żałuję, że nie kupiłem paru tysięcy euro żeby się zabezpieczyć przed wahaniami kursu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrym rozwiązaniem jest forex i otwieranie pozycji zabezpieczających wahania kursowe.

Zwłaszcza dla kogoś nie mającego do czynienia z finansami. Chyba wszyscy specjaliści zachęcają indywidualnych klientów do wchodzenia w forex, żeby mieć na kim zarabiać. Znacząca większość inwestorów indywidualnych w Polsce traci na forexie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.