Skocz do zawartości

Ciekawe blogi/strony www


Rev

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Olgierd

Nie załatwia, albo: nie załatwia wszystkiego. Jest nieco ładniej, ale nadal nie wiadomo do czego owe ciasteczka służą; (no i co to są te "ciasteczka", bo nie każdy musi rozumieć ten żargon).

 

Obowiązek poinformowania użytkowników o "celu przechowywania i uzyskiwania dostępu do tej informacji i możliwości określenia przez niego warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego (...)" nakłada na Ciebie, jako na usługodawcę, art. 173 ust. 1 pkt 1 prawa telekomunikacyjnego.

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie boją. ;) I racja, wyszło odrobinę zbyt niekulturalnie. Chcę jednak, żeby konwencja została zachowana, dlatego zmieniłem 'won' na 'żegnam'. 

 

Efekt: 

 

attachicon.gifcookie policy.png

 

Myślę, że jest lepiej. Dziękuję za zwrócenie uwagi i za pomoc. :)

Mikel nie moja sprawa jak prowadzisz swojego bloga - jeśli mogę dodać/podpowiedzieć to ten odnośnik typu "masz z tym problem?" jest niekulturalny. Ciekawe, że blog nosi nazwę "faceci z klasą", a jednak jak dla mnie w pierwszej wersji szczególnie klasy tam nie pokazałeś. Ta druga wersja jest po prostu niepotrzebna - ani w tym dystansu do siebie, ani potem nie che się przeglądać tego bloga. Pozdrawiam.

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz jest elegancko :)

 

Choć cała sprawa przypomina mi kampanię pewnego portalu kojarzącego ludzi będących w związkach, z wykorzystaniem wizerunku jednego z polityków. Krótkie zamieszanie, sprostowanie i temat ucicha… ale w świadomości wielu osób portal zaistniał. Wyrażam jednak dogłębne przekonanie, że to tylko dalekie podobieństwo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Witajcie!

Cieszy mnie, że dzięki Wam i temu Forum polski mężczyzna ma okazję dowiedzieć się co zrobić żeby ubierać się lepiej niż dobrze! O ile na nie trafi...

Będąc mało skromnym poszerzam katalog o blog który prowadzę, znajdziecie go klikając tutaj. Tematyka jest związana dobrym ubiorem męskim na codzień, tj. podczas 8-iu godzin spędzanych w pracy przed komputerem, na spotkaniach i prezentacjach. Ubiór na okazje bardziej spektakularne ale znacznie rzadsze np. wyścgi konne w Ascott czy Noworoczny koncert w Filharmonii wiedeńskiej zostawiam innym, bardziej doświadczonym i obeznanym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Rafale,

 

 

 

cieszymy się, że polska blogosfera się rozrasta. Korzystaj z naszych zasobów pełną garścią, tak jak najbardziej znani blogerzy ;)

Zachęcam do umieszczenia na Twoim blogu linkowania / banera do forum BwB

 

http://forum.butwbutonierce.pl/topic/2431-promujmy-nasz%C4%85-spo%C5%82eczno%C5%9B%C4%87/#entry123503

 

 

Czy mieszkasz w Warszawie?

 

pozdrawiam!

Damian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Damianie!

 

dziękuję za ciepłe przyjęcie na forum :)

 

Link z chęcią zamieszczę, ułatwi to znalezienie forum wszystkim zainteresowanym tematyką. Zdążyłem już zauwazyć że renoma BwB jest nie do podważenia jeśli chodzi o doświadczonych blogerów z których opiniami można się tutaj zapoznać. Będę korzystać pełnymi garściami, oczywiście odwdzięczając się w miarę mozliwości.

 

Tak mieszkam w Warszawie, od urodzenia

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.