Jump to content

Rev

Użytkownik
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Rev

 • Rank
  Zwykły
 1. Rev

  Zapachy

  http://www.perfumumfqjciora.fora.pl/ - polskie forum
 2. Niby czemu nie powinno się nosić: koszula + krawat, bez marynarki?
 3. A poszetka może być tego samego koloru i wzoru co koszula?
 4. Po co zatem pytasz? Nie ma krawata pasującego do koszuli button down, chyba że na amerykańskich filmach. Nie mam koszuli button down. Chodziło mi jedynie o dopasowanie krawatu do takiego koloru koszuli jak załączyłem wyżej.
 5. No, ale jednak mam zamiar nosić krawat do tej koszuli, tylko nie wiem jaki pasuje. Co do dziwacznych wykończeń, to w mojej koszuli ich nie ma..
 6. Mam pytanie odnośnie doboru krawata do koszuli. Ale żeby nie zakładać tylko do tego jednego pytania tematu, może w tym temacie jak ktoś będzie miał wątpliwości przy komponowaniu ubioru, co z czym połączyć itd. mógłby tu też pisać. Jaki krawat będzie pasował do tej koszuli?
 7. Ma ktoś jeszcze jakieś doświadczenie z toruńskimi krawcami? Powoli, bardzo powoli szykuje się do pierwszego szycia na miarę garnituru. Pewnie nie nastąpi to szybko, ale chciałbym już popytać o opinie odnośnie jakości usług toruńskich krawców.
 8. http://www.thestyleblogger.com/www._The ... /Blog.html - ciekawy blog.
 9. http://www.youtube.com/watch?v=IeA9gH_i ... r_embedded - a tu filmik, jak prasować.
 10. I coś jeszcze - Trochę nawiązując do tego filmiku. Szkoda, że w Polsce nikt nie robi takich związanych z modą męską. Sporo jest u nas vlogów z damską modą, a z męską nie ma nic.
 11. Co sądzicie o spinkach wykonanych z drewna? Np: http://ladne.pl/sklep/images/rn_zdjecia3313.jpg.big
 12. Witam, proponuję taki zbiorczy temat z różnymi ciekawymi linkami odnośnie "Klasycznej Męskiej Elegancji" oraz po prostu mody męskiej. To ja może zacznę poniżej kilka linków, wklejajcie też inne strony, które odnoszą się do tematyki. Blogi: http://www.macaronitomato.blogspot.com/ - każdy zna - Macaroni Tomato to blog o klasycznej męskiej elegancji i przewodnik po stylowej Warszawie. Moim zamiarem jest stworzenie mapy miasta z adresami sklepów, szewców i krawców dostarczających pięknych i wysokiej jakości ubrań. http://mr-vintage.blogspot.com/ - również każdy zna - Sz
 13. Rev

  Buty, trochę taniej

  A co np. nie jest masówką? Jak nie sieciówki to co innego?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.