Skocz do zawartości

Z mediów - co powiedziano w tematach nas interesujących


damiance

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

Grupa LPP (m.in. marki House czy Reserved) podała, że we wrześniu jej przychody wyniosły ok. 196 mln zł i były wyższe o 14 proc. niż rok wcześniej. Szacunkowa wartość marży brutto na sprzedaży wyniosła 65 proc (...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Próbowałem przejrzeć ich profil na FB, ale po 4 stronach odpuściłem. Takiej ilości golizny nie trawię.

Z jednej strony fajnie, że nowy tytuł wchodzi na rynek i być może modę męską także podejmą, ale z drugiej strony po cholerę nam kolejny CKM, Mens Health czy Playboy?

Czy sądzicie, że jeden tytuł podejmujący głównie modę męską nie miałby szans na polskim rynku?

Jest kilkanaście tytułów dla mężczyzn (Playboy, CKM, Prime, Male Man, Mens Health, Gentleman, Logo), ale w każdym z nich moda męska jest tematem niszowym, dominuje motyryzacja, siłownia, podrywanie, wywiady, sesje sponsorowane, gadżety itp.

Symatycy koni, psów, kotów, krótkofalowców mają swoje czasopisma a sympatycy mody męskiej (grupa dość zamożna, dobry produkt dla reklamodawców) nie mają. Szkoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierwszy numer na pewno kupię, bo mam zwyczaj z zawodowych powodów oglądać po jednym numerze czasopism, których jeszcze nie znam. Czy zostanę czytelnikiem? Przypuszczam, że wątpię. Ale nawet mała świnka potrafi wejść na drzewo, kiedy jest chwalona, więc może nowa gazeta będzie miała jakieś mocne strony,o których jeszcze nie wiemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forbes pisze nie tylko o kryzysie w Grecji:

http://www.forbes.pl/styl-zycia/artykul ... ni,20692,1

autor artykułu słabo poinformowany ..

(...) czy znana warszawiakom od ponad stu lat pracownia krawiecka Zaremba (od lipca 2009 r. Zaremba & Kamiński) na rogu ul. Kruczej i Nowogrodzkiej.(...)

ale tutaj jakiś nowy adres, nie było go na forum?

(...)Jak podkreśla David Aagten, właściciel krawieckich atelier Davide we Wrocławiu i Warszawie(...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierwszy numer na pewno kupię, bo mam zwyczaj z zawodowych powodów oglądać po jednym numerze czasopism, których jeszcze nie znam. Czy zostanę czytelnikiem? Przypuszczam, że wątpię. Ale nawet mała świnka potrafi wejść na drzewo, kiedy jest chwalona, więc może nowa gazeta będzie miała jakieś mocne strony,o których jeszcze nie wiemy?

Pszemau, mam nadzieję, że działka styl będzie najmocniejszą stroną :)

Swoją drogą sam jestem ciekaw jak pismo poradzi sobie na rynku. Nakład 120 tys. jest bardzo duży i świadczy o ambicjach. Ale czy "ludzie to kupią?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dlaczego u nas nie wypuszczają Esquire? Już nie wspomnę o GQ, bo to zdaniem wydawców intelektualnie za wysoka półka na polski rynek. Oprócz działu styl, MAXIM jest potwornie słaby i powiela stereotypy kulturowe o mężczyznach prosto z CKM. Puszka piwa, goła baba, mecz w tv...ale koniecznie w dobrze skoordynowanym pasku do butów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.