Skocz do zawartości

Koszule - dyskusje i porady, jakość, ulubione marki


Gość mrt

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

koszule jeszcze nie sa takie zle, ale swetry to rozmiarowy eksperyment.

dsc.

Problem z rozmiarem odpada bo będę w Londynie. Zastanawiam się tylko gdzie zostawić pieniądze (najchętniej "4 za 100 funtów") :) .

Czy wystrzegać się ichniejszych koszul non-iron?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn.? Wyświecają się? Przymierzam się do zakupu 5-paku (za jakiś miesiąc) i zastanawiałem się nad tymi najbardziej dopasowanymi (fully fitted), które są chyba wszystkie easy iron.

Udało mi się przepalić szwy na rękawie. Moja wina, zwykle ustawiam temperaturę na maksimum, czego chyba nie powinienem robić, jakkolwiek innym koszulom to nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn.? Wyświecają się? Przymierzam się do zakupu 5-paku (za jakiś miesiąc) i zastanawiałem się nad tymi najbardziej dopasowanymi (fully fitted), które są chyba wszystkie easy iron.

Mam jedną FF i wszystko było by ok, gdyby nie jeden mankament, a mianowicie koszula ma mały kołnierzyk. Tzn nie jest ciasny, tylko miejsca gdzie się wsadza fiszbiny są krótsze niż zazwyczaj. Fatalny opis, ale nie potrafię tego inaczej wytłumaczyć. Oczywiście jeśli ktoś nie nosi krawata to nie jest raczej większa niedogodność, ale jak już się założy zwis męski to czubki kołnierza wiszą odrobinę w powietrzu. Nie wiem też, czy dotyczy to wszystkich koszul o tym kroju czy linii John Francomb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszule jeszcze nie sa takie zle, ale swetry to rozmiarowy eksperyment.

dsc.

Problem z rozmiarem odpada bo będę w Londynie. Zastanawiam się tylko gdzie zostawić pieniądze (najchętniej "4 za 100 funtów") :) .

Czy wystrzegać się ichniejszych koszul non-iron?

Mialem na mysli debilizm rozmiarow dostepnych w tej sieciowce, swetr S ktory mierzylem mial rekawy dluzsze niz moje rece (spodziewalem sie zbyt krotkich rekawow przy moim wzroscie), a jednoczesnie ledwo siegal do mojego pasa. Koszule fully fitted sa dosc ciasne w plecach, jestem dosc szczuply i nie mam mocno rozdbudowanych plecow, a przy FF ledwo sie ruszam.

Pozdrawiam,

dsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś, dawno temu, natknąłem się na artykuł, gdzie dość solidnie było wytłumaczone, jak szczególnie delikatniejsza bawełna o większej skrętności, szybciej płowieje i nasiąka permanentnie potem. A, że realnie tego typu koszule bardzo łatwo się prasują, więc lepiej dmuchać na zimne. Różnicy łatwości prasowania nie zaobserwowałem przy większej temperaturze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki kołnierzyk koszuli oraz jakie wiązanie krawatu (tutaj chyba większość) będą najodpowiedniejsze dla mężczyzny o owalnej twarzy, z wyraźnymi pełnymi policzkami, lekko ostrą brodą oraz nie zarysowanymi kościami policzkowymi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.