Skocz do zawartości

Producenci, marki butów: Meermin


Pan Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

Ale zaproponowali Ci darmową przesyłkę jako dodatek do zwrotu tych, czy te sobie zostaw, a następne zakupy z przesyłką za free?

Jeżeli 2ga opcja, to ja bym nie odpuszczał.

 

Niestety opcja 2ga. Próbowałem dostać zniżkę na kolejne zamówienie + częściowy zwrot za wybrakowany towar, ale nie wyszło. Najprawdopodobniej skończy się na wymianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam

W ofercie meermina pojawiły się botki MTO w kolorze burgund. Podobają mi się i chciałbym je zakupić, lecz nie wiem czy wstrzelę się w rozmiar, a zwrotów nie ma. Stąd moja prośba do kolegów o pomoc w doborze rozmiaru. Moje rozmiary to: długość 26,5cm, szerokość 10cm, obwód 26cm, raczej wysokie podbicie. Czy kopyto hiro jest dla mnie czy raczej na węższą stopę? Z góry dziękuję za pomoc

Link https://www.meermin.es/grupoMTO.php?idGrupo=98

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam stopę o szerokości 10cm ale przy długości 298mm i dla mnie Hiro początkowo było dość męczące, ale po paru dniach but się wyrobił i powstał mały, optymalny luz. Natomiast przy wysokim podbiciu będzie dodatkowo problem z przyszwą - jeśli jesteś perfekcjonistą. Mam niskie podbicie i przyszwa schodzi się na styk (nie nachodzi na siebie, ani nie rozchodzi się nawet milimetra)

 

lasts.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W ofercie meermina pojawiły się botki MTO w kolorze burgund. Podobają mi się i chciałbym je zakupić, lecz nie wiem czy wstrzelę się w rozmiar, a zwrotów nie ma. Stąd moja prośba do kolegów o pomoc w doborze rozmiaru. Moje rozmiary to: długość 26,5cm, szerokość 10cm, obwód 26cm, raczej wysokie podbicie. Czy kopyto hiro jest dla mnie czy raczej na węższą stopę? Z góry dziękuję za pomoc

Link https://www.meermin.es/grupoMTO.php?idGrupo=98

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Rzuć okiem na tabelę rozmiarów dla Hiro. Moja stopa ma wymiar dokładnie zgodny z tabelą dla 10F, a buty odbieram jako mocno dopasowane. Jeśli wykraczasz poza podaną szerokość dla swojego numeru, nie kupuj ich. Będzie bolało.

post-3633-0-93806800-1422263481_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli uważasz, że nie wbiję się nawet w F?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

Moim zdaniem, nie masz najmniejszych szans na F. Ja przynajmniej nie znam firmy, która aż tak pogubiłaby się z numeracją :).

Co gorsza, jeśli lubisz schodzące się przyszwy w oksfordach, to też pozostanie Ci żyć w niedosycie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabierasz mi marzeniaa tak na poważnie to widziałem oxfordy g w "klasyczne buty" i ktoś mówił o crownhillach, są także lotniki w yanko. Zostaje szukanie okazji

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

Mam problem jedynie z wysokim podbiciem, więc nie znam szczegółowo oferty butów w G, ale o Yankach możesz też zapomnieć. Ich G nie odbiega wymiarami od F Loake. O szczegóły pytaj bezpośrednio kolegę Saphir.pl, sugeruje jednak, żebyś zawsze sprawdzał tabelę rozmiarów. Oznaczenia literkowe mogą być mylące. Buty F u Loake, C&J i Yanko to kompletnie inne kopyta i wymiary. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś po małej sesji zdjęciowej kilku par Cheaney, połączonej z przymierzaniem dla porównania, wyciągnąłem z pudełka Meermin BalmoralHiro jest jednym z najlepiej leżących kopyt na moich stopach. Może nie należy do najpiękniejszych, ale je lubię. Chyba potwierdza to fakt, że mam dziś 2 pary butów na tym kopycie i w kwietniu wraz cordovanami na kopycie Rui, dotrą do mnie kolejne Hiro-buciki. Niestety nie da się ukryć, że jakość skóry w kolekcji Classic Meermina nie należy do najlepszych - uważam, że zamsz jest wyższej klasy niż skóra gładka. Jednak są to wciąż rewelacyjne buty za cenę 160 E-półbuty. Trzewiki uważam jednak, że powinny być tańsze - max. 180 - 190 Euro. Płacąc 220 E za tzrewiki usprawiedliwiałem to tylko jednym faktem - Balmoral.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.