Skocz do zawartości

benevento


krk_mar

Rekomendowane odpowiedzi

Problem przedłużającej się realizacji zamówienia jest dość szczegółowo opisany w innym wątku na temat tej marki. Generalnie - norma. Sam kiedyś zamówiłem lniane spodnie na początku lata, a doszły wczesną jesienią, gdy sens korzystania z nich był już pod znakiem zapytania. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja osobiście zamawiam zawsze wybierając opcję zapłaty przy dostawie. Ostatnio dostałem chino po ok tygodniu od zamówienia. Wcześniej zamówiłem flanela, która przyjechała po ok 2 tygodniach. Kontakt trochę kuleje ale da się dobić. Pomijając fakt, że flanela trochę krzywo zszyta (sic!) to wszystko przebiegło całkiem bezproblemowo a zamówienie na dwie pary spodni na raz zostało nawet rozbite na dwa dowozy. Czekam więc na jeszcze jedne spodnie. Chino też zamawiałem w BF i nie dość, że już je mam to nawet zdążyłem odwiedzić krawca żeby wykończyć nogawki.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Aras napisał:

Luksus. Ja zamówiłem lniane spodnie w BF 2019 a zamówienie dostałem w czerwcu:) Ktoś to pobije?:)

Może jeszcze nie pobiję, ale ja zamówiłem 4 pary gdzieś na końcu lipca. 2 Były lniane, pierwsza przyszła, na drugie ciągle czekam (koloru miętowego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, eye_lip napisał:

To by miało sens jeśli to byłby jakiś ultra unikatowy produkt, czy firma Benevento jest jedynym producentem spodni? 🤔

To samo chciałbym napisać.

Myślę, że jedyną z przyczyn sukcesu Beveneto jest jednak patologia naszego rynku MTM, gdzie za bardzo średnie spodnie z bardzo średniego materiału wołają po 1000-1200 zł. Jednak Benevento kosztuje połowę tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że porównywanie zakupów w outletach nie  ma większego sensu z zakupami na stronie ale zakup pt01 za sto kilkadziesiąt zł czy Hackettów za 150 (choć ostatnio kupiłem za 32 zł w tk maxx) to nie jest odosobniony przypadek a z drugiej strony jeśli ktoś kupuje za 500 czy 600pln Benevento i nie wie kiedy je laskawie dostanie - wolałbym zakupić za 100pln materiał i uszyć u spodniarza za nawet 700pln (choć pewnie da się taniej). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mówimy tu o pułapie 400 zł... Dostanie spodni RTW nie-rajtuz nawet w TK-u graniczy z cudem a nawet jak są, to materiał/kolor pozostawia wiele do życzenia. Jak już nogawka nie jest o 1 cm szersza od skarpet to w pasie spodnie pomieszczą Kajka i Kokosza... razem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze kupuję spodnie o rozmiar, nawet dwa większe i zanoszę do krawca, który już zna dokładnie mojeceymiary i oczekiwania. Spodnie z TK np Hiltl, czy Hackett za 150+przeróbki max 50 (mieszkam na prowincji, gdzie zostało sporo rzemieślników starej daty i nie wołają fortuny) i mniej zachodu i czekania niż w wypadku bohatera tego wątku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak... z drugiej strony ostatnio zrobiłem podobny manewr ze spodniami SuSu (za duże o jeden rozmiar) i wyszło średnio...  Moim zdaniem samo zwężenie po środkowym, tylnym szwie "d..y" nie załatwiło sprawy...
A co do TK-a, to jak ktoś ma 185 cm i długie nogi (i ręce) to i z długością nogawek są problemy...  Rozmiar 98 to ja tam widziałem może ze dwa razy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy którejś promocji i zamawianiu 4 sztuk wyszło mnie 310-460 za sztukę. Wszystkie z regulatorami bocznymi. Biorąc pod uwagę późniejsze przeróbki i to, że niestety krawiec biorący ode mnie ~400zł za uszycie spodni przestał szyć na miarę, uważałem to wtedy za relatywnie korzystną cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.