Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nikt jeszcze nie założył tematu o Gest Modzie w Przewodniku miejskim. :o Panowie Stanisław Mazurczak & Eugeniusz Trzaska zanim założyli swoją małą pracownię na Ordynackiej 11 pracowali jako konstruktorzy w Modzie Polskiej. Na blogu MT szczegółowe recenzje kolejnych zamówień:

1) Garnitur uniwersalny:

http://macaronitomato.blogspot.com/2009 ... ka-11.html

http://macaronitomato.blogspot.com/2009 ... zaski.html

2) Tweedowa marynarka w jodełkę:

http://macaronitomato.blogspot.com/2010 ... drugi.html

3) Marynarka w kratkę Gun Club:

http://macaronitomato.blogspot.com/2011 ... esc-1.html

http://macaronitomato.blogspot.com/2011 ... -fina.html

4) Garnitur letni z fresco:

http://macaronitomato.blogspot.com/2011 ... ready.html

Jednym z klientów Gest Mody jest także Duńczyk, który prowadzi własny blog o męskiej elegancji pod tym linkiem:

http://stulenstil.wordpress.com/

Na zdjęciach smoking, uszyty w Gest Modzie.

post-387-13658920952894_thumb.jpg

post-387-13658920953186_thumb.jpg

Opublikowano

No, tak czasami zauważenie rzeczy oczywistych jest najtrudniejsze ;-)

Bardzo dobrze, że dodałeś Gest Modę.

Bardzo ładny smoking. Ale czy w zestawie z kamizelką i lakierkami z taśmą nie powinna być użyta koszula z kołnierzykiem frakowym?

Pozdr,

wojvv

Opublikowano

No cóż, bardzo mi się podoba. Mamy wreszcie dowód, że ktoś nosi te lakierowane czółenka. :) Czy marynarka jest zapinana na łańcuszek (czy też dwa zszyte guziki)? Szkoda, że nie ma zdjęcia z rozpiętą marynarką, wówczas oceniłbym kamizelkę.

Pozdrawiam, Dr

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Poszukam zdjęć ze ślubu, ale później. Schudło mi się kilka kilo i marynarka nie leży już dokładnie tak, jak powinna, a chcę najpierw uszyć nową, żeby uzyskać wzorzec do dopasowania starej. Nie jest to ideał, ale słabiej się wtedy znałem na rzeczy.

  • 1 rok później...
  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Spodnie uszyte u Panów z Gest Mody. Materiały od Szarmanta.

 

Wzorowane na spodniach Patricka Granta z N&S

 

tumblr_lo4cyejtGP1qzl9oto1_1280.jpg

 

 

Czyli powyższe zdjęcie i moje widzimisię:

  • stan średniowysoki (nad biodrami), trzymają się w talii,
  • brak szelek,
  • PAS - szeroki (ok. 3-4 cm), zapięcie na haczyki, pociągnięte szeroko wzdłuż pasa aż do linii kantu na prawej nogawce - symetrycznie (brak guzików - te widoczne na zdjęciu Panowie dodali sami),
  • rozporek,
  • brak ściągaczy,
  • brak mankietów,
  • prosta linia, dołem 20 cm.

     

 

post-349-0-48005900-1395055690_thumb.jpg

 

post-349-0-47876700-1395055727_thumb.jpg

 

post-349-0-37284200-1395055758_thumb.jpg

 

post-349-0-56309000-1395055784_thumb.jpg

 

A to dodatek na życzenie - przydatna kieszonka na drobne przedmioty, które warto mieć blisko ciała i pod ręką  ;)

 

post-349-0-84944700-1395055657_thumb.jpg

  • Oceniam pozytywnie 2
Opublikowano

Ładny materiał (wygląda na szarą flanelę z "refleksami"), jednak mam wątpliwości, czy krój nie za bardzo podkreśla biodra. Ja lubię, jak od pasa w dół jest w miarę prosto (chociaż wtedy spodnie muszą być z typową lub obniżoną talią).

Opublikowano

Panowie sobie robicie śmichy-chichy, a ja zupełnie poważnie - spodnie z wysokim stanem, w dodatku luźno krojone (zaszewki), w ten właśnie sposób podkreślają biodra. Dlatego ja unikam zarówno spodni z wysokim stanem, jak i zaszewek.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.