Üxküll Opublikowano 24 Października 2011 Zgłoś Opublikowano 24 Października 2011 Nikt jeszcze nie założył tematu o Gest Modzie w Przewodniku miejskim. Panowie Stanisław Mazurczak & Eugeniusz Trzaska zanim założyli swoją małą pracownię na Ordynackiej 11 pracowali jako konstruktorzy w Modzie Polskiej. Na blogu MT szczegółowe recenzje kolejnych zamówień: 1) Garnitur uniwersalny: http://macaronitomato.blogspot.com/2009 ... ka-11.html http://macaronitomato.blogspot.com/2009 ... zaski.html 2) Tweedowa marynarka w jodełkę: http://macaronitomato.blogspot.com/2010 ... drugi.html 3) Marynarka w kratkę Gun Club: http://macaronitomato.blogspot.com/2011 ... esc-1.html http://macaronitomato.blogspot.com/2011 ... -fina.html 4) Garnitur letni z fresco: http://macaronitomato.blogspot.com/2011 ... ready.html Jednym z klientów Gest Mody jest także Duńczyk, który prowadzi własny blog o męskiej elegancji pod tym linkiem: http://stulenstil.wordpress.com/ Na zdjęciach smoking, uszyty w Gest Modzie. Cytuj
wojvv Opublikowano 25 Października 2011 Zgłoś Opublikowano 25 Października 2011 No, tak czasami zauważenie rzeczy oczywistych jest najtrudniejsze Bardzo dobrze, że dodałeś Gest Modę. Bardzo ładny smoking. Ale czy w zestawie z kamizelką i lakierkami z taśmą nie powinna być użyta koszula z kołnierzykiem frakowym? Pozdr, wojvv Cytuj
macaroni Opublikowano 26 Października 2011 Zgłoś Opublikowano 26 Października 2011 Nie. Kamizelka tu nie ma nic do rzeczy. Cytuj
Dr Kilroy Opublikowano 26 Października 2011 Zgłoś Opublikowano 26 Października 2011 No cóż, bardzo mi się podoba. Mamy wreszcie dowód, że ktoś nosi te lakierowane czółenka. Czy marynarka jest zapinana na łańcuszek (czy też dwa zszyte guziki)? Szkoda, że nie ma zdjęcia z rozpiętą marynarką, wówczas oceniłbym kamizelkę. Pozdrawiam, Dr Cytuj
dsc Opublikowano 3 Czerwca 2012 Zgłoś Opublikowano 3 Czerwca 2012 Pozwole sobie odswiezyc i spytac, czy ktos z forum oprocz Wojtka szyl u Panow z Gest Mody? Pozdrawiam, dsc. Cytuj
maciato Opublikowano 3 Czerwca 2012 Zgłoś Opublikowano 3 Czerwca 2012 stachu : http://macaronitomato.blogspot.com/2011 ... krate.html Cytuj
pirat Opublikowano 3 Czerwca 2012 Zgłoś Opublikowano 3 Czerwca 2012 Woje stachu : http://macaronitomato.blogspot.com/2011 ... krate.html Wojtek dla Stacha Cytuj
pszemau Opublikowano 4 Czerwca 2012 Zgłoś Opublikowano 4 Czerwca 2012 Pozwole sobie odswiezyc i spytac, czy ktos z forum oprocz Wojtka szyl u Panow z Gest Mody? Pozdrawiam, dsc. Ja szyłem i teraz szyję, a co? Cytuj
kamil Opublikowano 4 Czerwca 2012 Zgłoś Opublikowano 4 Czerwca 2012 Pozwole sobie odswiezyc i spytac, czy ktos z forum oprocz Wojtka szyl u Panow z Gest Mody? Pozdrawiam, dsc. Ja szyłem i teraz szyję, a co? Ja również, a co? Cytuj
dsc Opublikowano 4 Czerwca 2012 Zgłoś Opublikowano 4 Czerwca 2012 A nic, sam robie przymiarki, jestem ciekaw, co szyjecie i jak to wyglada terminowo. Po dzisiejszym telefonie dowiedzialem sie, ze przed wrzesniem to nie ma szans:( Pozdrawiam, dsc. Cytuj
pszemau Opublikowano 4 Czerwca 2012 Zgłoś Opublikowano 4 Czerwca 2012 Mi to samo powiedzieli przy zamówieniu z miesiąc temu. Są obłożeni, to fakt. Miałem się dowiadywać, czy da się coś wcześniej, ale mi nie zależało aż tak bardzo i tego nie zrobiłem Cytuj
dsc Opublikowano 5 Czerwca 2012 Zgłoś Opublikowano 5 Czerwca 2012 Pisales, ze szyles, mozesz wrzucic kilka zdjec tego, co powstalo w tamtym czasie? Pozdrawiam, dsc. Cytuj
pszemau Opublikowano 5 Czerwca 2012 Zgłoś Opublikowano 5 Czerwca 2012 Poszukam zdjęć ze ślubu, ale później. Schudło mi się kilka kilo i marynarka nie leży już dokładnie tak, jak powinna, a chcę najpierw uszyć nową, żeby uzyskać wzorzec do dopasowania starej. Nie jest to ideał, ale słabiej się wtedy znałem na rzeczy. Cytuj
torunianin Opublikowano 26 Sierpnia 2013 Zgłoś Opublikowano 26 Sierpnia 2013 Czy ktoś się z Was orientuje czy panowie M&T mają urlop w sierpniu, bo dzwoniłem kilka razy i nikt nie odbiera? Cytuj
Bartek Opublikowano 26 Sierpnia 2013 Zgłoś Opublikowano 26 Sierpnia 2013 Powinni już być, urlop miał być na początku sierpnia. Cytuj
torunianin Opublikowano 26 Sierpnia 2013 Zgłoś Opublikowano 26 Sierpnia 2013 Dzwoniłem dzisiaj i nikt nie odbierał, więc chyba jeszcze nie wrócili. Widocznie podobnie jak wielu rzemieślinków zrobili sobie urlop przez cały miesiąc. Cytuj
proceleusmatyk Opublikowano 17 Marca 2014 Zgłoś Opublikowano 17 Marca 2014 Spodnie uszyte u Panów z Gest Mody. Materiały od Szarmanta. Wzorowane na spodniach Patricka Granta z N&S Czyli powyższe zdjęcie i moje widzimisię: stan średniowysoki (nad biodrami), trzymają się w talii, brak szelek, PAS - szeroki (ok. 3-4 cm), zapięcie na haczyki, pociągnięte szeroko wzdłuż pasa aż do linii kantu na prawej nogawce - symetrycznie (brak guzików - te widoczne na zdjęciu Panowie dodali sami), rozporek, brak ściągaczy, brak mankietów, prosta linia, dołem 20 cm. A to dodatek na życzenie - przydatna kieszonka na drobne przedmioty, które warto mieć blisko ciała i pod ręką 2 Cytuj
pol606 Opublikowano 17 Marca 2014 Zgłoś Opublikowano 17 Marca 2014 Ha! Tak właśnie Proc wyobrażałem sobie Twoje spodnie Cytuj
mosze Opublikowano 17 Marca 2014 Zgłoś Opublikowano 17 Marca 2014 Ładny materiał (wygląda na szarą flanelę z "refleksami"), jednak mam wątpliwości, czy krój nie za bardzo podkreśla biodra. Ja lubię, jak od pasa w dół jest w miarę prosto (chociaż wtedy spodnie muszą być z typową lub obniżoną talią). Cytuj
Pan Janusz Opublikowano 17 Marca 2014 Zgłoś Opublikowano 17 Marca 2014 Nie muszą, wystarczy odpowiednio trenować mięsień piwny Cytuj
Ernestson Opublikowano 17 Marca 2014 Zgłoś Opublikowano 17 Marca 2014 Nie muszą, wystarczy odpowiednio trenować mięsień piwny A że Proc trenuje całkiem inne mięśnie to ma problem Cytuj
mosze Opublikowano 17 Marca 2014 Zgłoś Opublikowano 17 Marca 2014 Panowie sobie robicie śmichy-chichy, a ja zupełnie poważnie - spodnie z wysokim stanem, w dodatku luźno krojone (zaszewki), w ten właśnie sposób podkreślają biodra. Dlatego ja unikam zarówno spodni z wysokim stanem, jak i zaszewek. Cytuj
Ernestson Opublikowano 17 Marca 2014 Zgłoś Opublikowano 17 Marca 2014 Masz rację tylko to o tyle bez znaczenia, że te spodnie będą, jak sądzę, noszone z marynarką i to od niej będzie zależało czy biodra będą niekorzystnie poszerzone czy nie. Cytuj
Misza Opublikowano 17 Marca 2014 Zgłoś Opublikowano 17 Marca 2014 Mam wrażenie, że to świadomy wybór. Mi się podoba. Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.