Skocz do zawartości

poszetka.com


Luciano

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się z przedmówcą.

Złapałem się też na tym, że o Waszych torbach z brezentu myślę w kontekście straconej okazji, chociaż kiedy były, krytykowałem je (nawet w tym wątku, biję się w piersi) za wysoką cenę. Nie da się z tym nic zrobić? Może jakiś namiar na producenta chociaż...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej żałuję, bo właśnie szukam wełnianego kaszkietu, a tkanina zielonkawa i szara w kratę by mi spasowały :(

Może po naszych uwagach wyjdzie druga seria w innym kroju? ;)

Nie podejrzewam Poszetki o niecne pobudki materialne, lecz kaszkiety o kroju angielki chyba lepiej się sprzedają, bo są bardziej nijakie, niewyróżniające - czyli "męskie:.

Zaś gatsby czy gawroszki bardziej kojarzone są z kobiecą modą i mężczyzna musi mieć odrobinę odwagi, by je założyć.

images.jpg

PS. Na krawat i jego okolice nie patrzymy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nietrafny argument, bo krawat, poszetki, skarpetki itd. też są do dostania  gdzie indziej, a mimo to na forum wyrażamy swoje zdanie na ich temat. A Poszetkę.com za firmę skarpetniczą też trudno uznać (chociaż, czy ja wiem, bo trochę skarpetek w ofercie mają...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, mr.vintage napisał:

Zgadzam się. Piękne tkaniny, a fason "naleśnikowy". Niestety popularny wśród rodzimych przywódców.

Kaszkiet 1.jpeg

Kaszkiet 2.jpg

Teraz wyobraźcie sobie, jaki inny byłby przekaz gdyby Prezes był w zielonym kaszkiecie z szetlandu W.Billa :) ?

Poza tym nie wydaje Wam się, że zarówno JK jak i BK ubrali o rozmiar za małe  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Miro napisał:

Tym bardziej żałuję, bo właśnie szukam wełnianego kaszkietu, a tkanina zielonkawa i szara w kratę by mi spasowały :(

Może po naszych uwagach wyjdzie druga seria w innym kroju? ;)

Nie podejrzewam Poszetki o niecne pobudki materialne, lecz kaszkiety o kroju angielki chyba lepiej się sprzedają, bo są bardziej nijakie, niewyróżniające - czyli "męskie:.

Zaś gatsby czy gawroszki bardziej kojarzone są z kobiecą modą i mężczyzna musi mieć odrobinę odwagi, by je założyć.

images.jpg

PS. Na krawat i jego okolice nie patrzymy ;)

Na krawat i okolice patrzymy :) Pozdrowienia dla wiecznie głodnych chłopaków z Yanko ;)

IMG_2327.jpg

  • Oceniam pozytywnie 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19 listopada 2016 o 11:25, poszetka.com napisał:

Teraz wyobraźcie sobie, jaki inny byłby przekaz gdyby Prezes był w zielonym kaszkiecie z szetlandu W.Billa :) ?

Poza tym nie wydaje Wam się, że zarówno JK jak i BK ubrali o rozmiar za małe  ?

 

Dnia 18 listopada 2016 o 22:44, mr.vintage napisał:

Zgadzam się. Piękne tkaniny, a fason "naleśnikowy". Niestety popularny wśród rodzimych przywódców.

Kaszkiet 1.jpeg

Kaszkiet 2.jpg

Myliłem się, w W.Billu w cale lepiej nie wygląda ...

prezes_w_billu.jpg

Kaszkiet 1.jpeg

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie stosunek forumowiczów do krawatów od Poszetki, które nie są wykonane z całkowicie naturalnych materiałów - wszędzie przecież podkreśla się, jakie to ważne. Przymykacie oko na sztuczne dodatki, jeśli forma jest interesująca, czy raczej Was to odstręcza?

http://www.poszetka.com/product-pol-3244-KRAWAT-bez-podszewki.html
http://www.poszetka.com/product-pol-3550-krawat-w-bigle.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja  mam ten:

http://www.poszetka.com/product-pol-3247-KRAWAT-bez-podszewki.html

Ciekawy i sympatyczny krawat, o takim szorstkim chwycie, nieco przypomina cienką wełnę, ale raczej sztywnawą. Bardzo dobrze trzyma węzeł.Nie widać w tej tkaninie "plastikowości", choć da się poznać, że to nie jest surowiec w pełni naturalny - lecz nie sprawia  wrażenia taniości (jak tandetne poliestry) - raczej "swoistości". Bardzo dobry krawat codzienny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18/11/2016 o 22:44, mr.vintage napisał:

Zgadzam się. Piękne tkaniny, a fason "naleśnikowy". 

Bez przesady z tymi naleśnikami.

Na żywo te kaszkiety bardzo zyskują, także, jeśli chodzi o kształt. Właśnie zaopatrzyłem się w szarego Scabal`a w kratkę i jestem bardzo zadowolony! Piękny, klasyczny, stonowany kolor i wzór zarazem ze swoistym pazurem. Miałem dziś na sobie skórzaną kurtkę i pasował jak ulał :) Do płaszczy też będzie w sam raz. 

 

Swoją droga , bardzo się cieszę z Waszej obecności w Brogs`ie (mój portfel już mniej :twisted: )! Oglądać i macać na żywo a oglądać na stronie to co innego ;)  

 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25 listopada 2016 o 21:58, O.v.K. napisał:

Bez przesady z tymi naleśnikami.

Na żywo te kaszkiety bardzo zyskują, także, jeśli chodzi o kształt. Właśnie zaopatrzyłem się w szarego Scabal`a w kratkę i jestem bardzo zadowolony! Piękny, klasyczny, stonowany kolor i wzór zarazem ze swoistym pazurem. Miałem dziś na sobie skórzaną kurtkę i pasował jak ulał :) Do płaszczy też będzie w sam raz. 

 

Swoją droga , bardzo się cieszę z Waszej obecności w Brogs`ie (mój portfel już mniej :twisted: )! Oglądać i macać na żywo a oglądać na stronie to co innego ;)  

 

Dziękuje za opinię. Kaszkiet z tkaniny Scabal oraz donegal od W.Billa najlepiej się sprzedają.

Z Brogsem dopiero rozpoczęliśmy współpracę, wkrótce kolejne nowości z Poszetki we Wrocławiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór na naszą kolekcję kaszkietów był jednogłośny. To muszą być materiały legendarnego W.Billa. Dołączył do nich nie mniej znany Scabal oraz kraty Księcia Walii, które nas zauroczyły. Chcemy, by nasza kolekcja wnosiła coś nowego, dlatego znajdziecie tu zarówno donegal jak i szetland. Dodatkowym atutem jest potnik wykonany z naturalnego nubuku. Całość precyzyjnie wykonana w Polsce.

http://www.poszetka.com/pol_m_KASZKIETY-296.html

15194541_1168480256577309_11729306219041

15259665_1168480276577307_58638065746219

15250762_1168482616577073_46443066568565

15196108_1168485136576821_72861400946707

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, chyba niesłusznie jakiś czas temu narzekałem na liche fasony tych kaszkietów, przypominających angielki czy szwedki (oprócz fasonu driver's cap, który jest jednym z moich ulubionych). Tymczasem z większego zestawu zdjęć wynika, że to nie są wcale takie staroświeckie, płaskie i "prostokątne" szwedki/angielki. Przód jest ciekawy i dynamiczny, a tył czworoboczny. Nieźle :)

Cena też niezgorsza, w kontekście konkurencji na S i na M.

Teraz pytanie:

Czym, oprócz koloru, różnią te dwa - grubością, fakturą? -

http://www.poszetka.com/product-pol-3575-Kaszkiet-Drivers-Cap-.html

http://www.poszetka.com/product-pol-3570-Kaszkiet-Drivers-Cap-.html

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.